Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký skůtr do 125ccm do OA?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký skůtr do 125ccm do OA?

Poslední aktualizace před 3 roky
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
Co říkáte na tenhle?
http://atv-brcars...-i-50-p575

Automatické sloučení 04.02.2013 21:14:
Co říkáte na tenhle?
http://atv-brcars...-i-50-p575
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
Upravil Martin a Lenka dne 04.02.2013 22:14, před 11 let
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 11 let
Nechci do Vám toho moc kecat ale "odér" z benzínu v obytce: "K nezaplacení" !!
(pro ty, kdo jej chce mít v garáži, aby o něj nepřišel)
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
No to je taky pravda ale vozím centrálu takže je to jedno
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
L
LelibČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Martin a Lenka napsal:

No to je taky pravda ale vozím centrálu takže je to jedno


Ahoj, mám taky Laiku . Sice jiný model , a to Kreos 5010, ale je to podobný vůz. Zkoušeli jste už nějaký skůtr dát do garáže? Nebyl s ním problém? Uvažuji taky o nějaké hezké 125 ccm. Tak právě vybírám. Jinak pozdravujeme Brno. Ahoj Libor
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, no právě, že nezkoušely ale chystám se na to. Než něco koupím tak to chci dát do garáže a zase vindat. Ty už jsi tam nějaký měl? Dneska jsem asi po 2 měsících zase jel bydlíkem. Už aby bylo teplo.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
L
LelibČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Martin a Lenka napsal:

Ahoj, no právě, že nezkoušely ale chystám se na to. Než něco koupím tak to chci dát do garáže a zase vindat. Ty už jsi tam nějaký měl? Dneska jsem asi po 2 měsících zase jel bydlíkem. Už aby bylo teplo.


Ahoj, my zatím ještě nic nevyzkoušeli, ale v garáži mám přímo namontovaný nosič na motorku. Do něj zajede zadní kolo, a pak se kurtuje do podlahy do takových posuvných profilů. Určitě to půjde. Musím s něčím najet taky dovnitř, a vyzkoušet. Jinak my už letos byli na lyžích v Itálii od 25.12.-2.1. a fakt super. Musím přiznat, že v autě se vyspím asi i líp než doma. A hlavně už se zase těším, až někam vyrazíme. Jinak my jsme snad ještě taky mladí manželé se dvěma kluky z Mostu. Libor:_
D
DolarekČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, moje zkušenost se skůtrem v garáži obytného auta. Máme yamahu neos, takže žádnej fichtl, ale pokud jsme na noc skůtra z garáže nevytáhli, tak jsem k ránu vždycky benzín v posteli cítil a pří každém otevření garáže smrad z benzínu. Další problém jsou zrcátka. Pokaždé jsme je museli sundat a tím neustálým sundaváním se a zatahováním kontramatky se závity docela vyžvejkaly. Chtělo to hodně citu. Tak jsme to vyřešili nosičem a je pokoj. Teď je jediná starost
s koupí skůtru do 125 ccm a aby nebyl moc těžkej, protože nosič je do 130kg. Už jsem to to ve vlákně psal o piaggio liberty, ale bohužel bych ho chtěl fyzicky vidět, protože to asi nebude žádnej krasavec. Dolárek
PitrPitrČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Dolarek napsal:

Ahoj, moje zkušenost se skůtrem v garáži obytného auta. Máme yamahu neos, takže žádnej fichtl, ale pokud jsme na noc skůtra z garáže nevytáhli, tak jsem k ránu vždycky benzín v posteli cítil a pří každém otevření garáže smrad z benzínu. Další problém jsou zrcátka. Pokaždé jsme je museli sundat a tím neustálým sundaváním se a zatahováním kontramatky se závity docela vyžvejkaly. Chtělo to hodně citu. Tak jsme to vyřešili nosičem a je pokoj. Teď je jediná starost
s koupí skůtru do 125 ccm a aby nebyl moc těžkej, protože nosič je do 130kg. Už jsem to to ve vlákně psal o piaggio liberty, ale bohužel bych ho chtěl fyzicky vidět, protože to asi nebude žádnej krasavec. Dolárek




Já mám YAMAHU 125, CYGNUS váha cca 115 Kg.
Spokojenost .
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
Hm...ten smrad z benzinu by mě štval. Když vozím benzin na centralu zavřu ho do něčeho a je klid ale motorku nikam nezavřu. Nevyřešilo by to nějaký odvětrávání jako je na kazetový záchod?
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Martin a Lenka napsal:

Hm...ten smrad z benzinu by mě štval. Když vozím benzin na centralu zavřu ho do něčeho a je klid ale motorku nikam nezavřu. Nevyřešilo by to nějaký odvětrávání jako je na kazetový záchod?
Ahoj mám taky Laiku,skutra vozím 2 roky v garáži,všechny spoje s obytnou části jsem přetmelil,na dneřích je větrací mřížka,benzín necítím.:_
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
A jak jsi vyřešil dvířka z obytné části do garáže? Ty moc netěsněj
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
SvanSvanČlen
Přidáno před 11 let
Skůtr s sebou vozím vždycky (někdy i větší motorku) - normálně benzín není vůbec cítit, jenom když najedu do garáže s teplým motorem-pak ho cítím v posteli nad garáží a fakt to není nic příjemného.
To zatmelení průduchů je určitě dobrá věc - musím ho udělat taky (průchod mezi garáží a obytnou částí nemám, myslím,že ho má jen málo aut ?). Rozhodně doporučuji vyzkoušet naložení skůtru předem - většina garáží mi připadá malá případně s vysokou nakládací hranou) Teď už mi to jde naložit i vyložit celkem rychle - jenom ho "přikurtuji dvěma řemeny k vnitřní straně garáže a pod kola dám klíny, ale začátky byli horší - to když jsem si za jízdy všiml, že si skůtr sám otevřel dveře a předním kolem už je venku).
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Martin a Lenka napsal:

A jak jsi vyřešil dvířka z obytné části do garáže? Ty moc netěsněj
Co nešlo zasilikonovat,třeba ty dvířka nalepil jsem gum.těsnění.(je potřeba jak píše dole,parkovat vždy za studena)nic nesmrdí a vozím to celé léto.:_

Automatické sloučení 06.02.2013 18:08:

Citovat

Svan napsal:

Skůtr s sebou vozím vždycky (někdy i větší motorku) - normálně benzín není vůbec cítit, jenom když najedu do garáže s teplým motorem-pak ho cítím v posteli nad garáží a fakt to není nic příjemného.
To zatmelení průduchů je určitě dobrá věc - musím ho udělat taky (průchod mezi garáží a obytnou částí nemám, myslím,že ho má jen málo aut ?). Rozhodně doporučuji vyzkoušet naložení skůtru předem - většina garáží mi připadá malá případně s vysokou nakládací hranou) Teď už mi to jde naložit i vyložit celkem rychle - jenom ho "přikurtuji dvěma řemeny k vnitřní straně garáže a pod kola dám klíny, ale začátky byli horší - to když jsem si za jízdy všiml, že si skůtr sám otevřel dveře a předním kolem už je venku).
Ahoj,pohyb jsem po zkušenostech vyřešil,jednou utahovací kurtnou,stahuji brzdu,ani se nehne,potom jsem našrouboval vyrobené výkyvné rameno do dna postele,sklopím a našroubuji do nalisované matice na zadním čílku moto.Jinak nekotvím a drží.:_
Upravil Pepi dne 06.02.2013 19:08, před 11 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
A to se vám do garáže vejde moto + židle + stůl, gril atd. ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
A ještě, rybaření!
Ne vážně: Rybaření a motorku tam nedám ale gryl, stul a židle se k motorce na 99% vleze
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
simchasimchaČlen
Přidáno před 11 let
http://auto.idnes...otorky_fdv

Omlouvám se, ale pro ty, kteří nemusí mít skútr, je tu moc pěkná motorka do obytky. Já mám původní DAX, tak mě to bere.
SvanSvanČlen
Přidáno před 11 let
Ano - do garáže se mi vejde skůtr, dvě horská kola i stůl, židle a pár dalších věcí. Ale je pravda, že jsem dlouho hledal tu největší garáž a na výstavách vyměřoval výšku a šířku vjezdu
- zajímavé je, že žádný z prodejců tuhle dost zásadní věc neudává ...
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Svan napsal:

Ano - do garáže se mi vejde skůtr, dvě horská kola i stůl, židle a pár dalších věcí. Ale je pravda, že jsem dlouho hledal tu největší garáž a na výstavách vyměřoval výšku a šířku vjezdu
- zajímavé je, že žádný z prodejců tuhle dost zásadní věc neudává ...


Do tvého bydlíku(garáře) se skoro vejde skoro auto. Moc pěkný bydlík.
Mě jen udivuje, že má Laika nosnost garáže jen 150kg

Automatické sloučení 08.02.2013 19:21:

Citovat

Svan napsal:

Ano - do garáže se mi vejde skůtr, dvě horská kola i stůl, židle a pár dalších věcí. Ale je pravda, že jsem dlouho hledal tu největší garáž a na výstavách vyměřoval výšku a šířku vjezdu
- zajímavé je, že žádný z prodejců tuhle dost zásadní věc neudává ...


Do tvého bydlíku(garáře) se skoro vejde skoro auto. Moc pěkný bydlík.
Mě jen udivuje, že má Laika nosnost garáže jen 150kg
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
Upravil Martin a Lenka dne 08.02.2013 20:21, před 11 let
SvanSvanČlen
Přidáno před 11 let
U mě je napsaná nosnost garáže taky jen 150 kg a to má auto 5 tun, dvě nápravy vzadu a al-ko podvozek, takže je to asi normální. Ta páka, která tam vzadu působí, musí být hrozně veliká - jakmile mám skůtr v garáži a trochu přidám plyn, protáčejí se přední kola a cítím, že celý předek je hodně odlehčený. Nechápu, proč řada výrobců udělá sice velkou garáž, ale malé (nízké) přední dveře, takže tam se skůtrem neprojedeš - přitom dovnitř by se vešel...
Připomíná mi to jak dlouho řada výrobců dělala jen jeden odtok ve sprchovém koutě, takže tam při náklonu stála voda,která neměla kudy odtéct, než je napadlo, že dva proti sobě to vyřeší. Mimochodem třeba alkovna Roller team, kterou jsem měl předtím (do 3,5t) měla ještě o trochu širší garáž než tenhle Dethleffs.
O
Osmnactka18Nováček
Přidáno před 7 let
Taky jsem řešila tenhle problém a nakonec se rozhodla pro elektrokolo, je tam přecejen i trocha pohybu, zabere to míň místa a šetří to životní prostředí. S výběrem mi pomohli přímo v obchodě (http://www.ravocb.cz/) u nás v Českých Budějovicích, sama se v těch značkách a technických provedeních moc nevyznám.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,902 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24234 sekund | Průměrně za: 0.24234 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB