Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký skůtr do 125ccm do OA?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký skůtr do 125ccm do OA?

Poslední aktualizace před 3 roky
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let
Dobrý ,to mnoho lidem pomůže,nemusel jsem to vyrábět:^
DyferDyferČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Rudy napsal:

S demontáží zrcátek počítám, s nima skutr do garáže nedostanu v žádném případě. Určitě se dá vymyslet nějaký způsob rychloupínače pro snadnou demontáž a zpětnou montáž.



Ahoj,dá se použít toto:ProLogic rychlospojka Quick Release Connect medium
e-shop pro rybáře :_
Peugeot 308SW + karavan HOME CAR,posádka Radek,Jana a syn Ondra:_
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Dík, dobrý tip :^
H
HabasekČlen
Přidáno před 11 let
Také si chci pořídit nového skutra.Navštívil jsem Hondu v Pardubicích a všechny modely prohlédl.Jsem trochu urostlejší postavy a na modelu Vision jsem vypadal jak vosa na bombónku.Mě se nejvíce líbí Honda PCX.Váhu neřeším,protože moje autíčko nemá garáž a transport budu provádět na vleku s doplňky pro uchycení, o kterých již zde píše Děda Lebeda.Osobně se mi velice líbí vozejčky na přepravu skutru od firmy http://www.sawiko...erkauf.php ale ta cena..... Dovedu si představit,že třeba při návštěvě Řecka nechám obytné auto na pevnině a ostrovy navštívíme na skutru.Recenze na tento motocykl jsou pozitivní, ale přeci pokud budete mít někdo vlastní zkušenosti,dejte prosím vědět.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Habasek napsal:

Také si chci pořídit nového skutra.Navštívil jsem Hondu v Pardubicích a všechny modely prohlédl.Jsem trochu urostlejší postavy a na modelu Vision jsem vypadal jak vosa na bombónku.Mě se nejvíce líbí Honda PCX.Váhu neřeším,protože moje autíčko nemá garáž a transport budu provádět na vleku s doplňky pro uchycení, o kterých již zde píše Děda Lebeda.Osobně se mi velice líbí vozejčky na přepravu skutru od firmy http://www.sawiko...erkauf.php ale ta cena..... Dovedu si představit,že třeba při návštěvě Řecka nechám obytné auto na pevnině a ostrovy navštívíme na skutru.Recenze na tento motocykl jsou pozitivní, ale přeci pokud budete mít někdo vlastní zkušenosti,dejte prosím vědět.


Ahoj, pokud neřešíš váhu tak ke tvé postavě by mohl sedět skůtr Piagio Beverlly. Jinak pokud chceš Hondu, tak prodejce v Pardubicích bych po mých zkušenostech raději vynechal.:(
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
doporučuji scarabeo od aprilie, 16 kola jsou k nezaplacení
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
D
DolarekČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, má někdo zkušennosti s Piaggio Liberty 125 ?
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj Piaggio Liberty je pohodovy skutr. Je idealni do mesta i mimo. Klidny skutr s bezudrzbovim leta proverenym motorem ktery montuji snad vsichni taliani. Motor vydrzi v pohode 50 000 km a nova sada pist valec a hlava vyjdou do 4 000kc. Jakeho koliv itala a Hondu mohu doporucit.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
S
sharkyNováček
Přidáno před 11 let
Zdravím a "nestranně" odpovím jako prodejce motocyklů Honda:) a zároveň karavanista(jezdím 6 let s Hymer Eriba). Ještě jsem nikdy neodpovídal ve foru, ale toto je vhodné téma.

Nejdřív bych si položil otázku jestli budu jezdit sám nebo ve dvou a také jestli budu jezdit jen kolem komína nebo budu používat i na delší výlety.Z odpovědi vyplyne odpovídající "velikost" skůtru a model. Spotřebu bych neřešil v případě čtyřtaktu to bude +-1litr/100km.

Pokud bych jezdil sám a jenom pro rohlíky, bohatě postačí malý skůtr i ve dvoutaktu od kterých bohužel Honda z ekologických důvodů ustoupila. (Osobně dám ruku do ohně za dvoutaktní Honda X8S nebo téměř nerozbitný Yamaha Slider - výkon 2T je téměř stejný jako 100ccm ve 4T, ale bohužel jsou hlučnější). V současné době se již nevyrábějí, ale dají se sehnat za pár korun a jsou stále spolehlivé.

Větší čtyřtaktní skůtry uvezou pohodlně 2 osoby a nestane se Vám, že budete v Chorvatsku při výletu na Sveti Jur do kopce tlačit.
Zmíněné skůtry Honda PCX a Vision jsou aktuální modely výrobce Honda, ale určitě bych se nebál starších verzí(@125,Dylan,SH125). Opět z vlastní zkušenosti-@125 s najetými téměř 40.tis km - fungoval jako nový.

V práci používáme již 6let staré SH150i(velká kola= jízdní komfort, nemá tunel mezi nohama= komfort při nastupování).

Do karavanu máme malou čtyřtaktní 3-rychlostní motokrosovou motorku CRF70, na které jezdí 7-letý syn i já.:D a SPZ ani řidičák neřešíme.
Pokud budete chtít utratit peníze za nový skůtr, klidně se zastavte u nás v Nokamotu.Na skůtrech stejně nezbohatneme. Zdraví Radek
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, máte někdo přehled, který ze skůtrů 125 ccm je nejlehčí ? Mám na mysli japonské, italské a francouzké značky.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Honda Vision - 96kg(bez benzínu) zatím jsem lehčí nenašel. Má ale jen 108 ccm.
PepindaPepindaČlen
Přidáno před 11 let
Mám Hondu Vision JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN VOZÍM HO V garáži je malej lehkej a cena je příjemná 43 000,- s DPH
p)!t:y
LasiceLasiceČlen
Přidáno před 11 let
Mám Piaggio Beverly Tourer 125 na 16 palcových kolesách. Je to výborná, a spoľahlivá motorka so šarmom. Je to najpredávanejší skuter na svete, no jeho hmotnosť je 160 kg, odvďačí sa však výbornými jazdnými vlastnosťami a pohodlím..
Japonske motorky sú ľahko ovladatelné a spoľahlivé no menej pohodlné. No ak chceš mať motorku so šarmom a dušou, kúp Taliana.
http://www.it.pia...fault.aspx
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Ano Beverly je pěkný skůtr, bohužel s vyšší hmotností i cenovkou.
V Německu je u karavanistů oblíben třeba tento model od Yamahy:
http://www.yamaha...=techspecs
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
simchasimchaČlen
Přidáno před 11 let
Ten je pekny, jen kdyby ty kolecka mel trochu vetsi.
J
JimuNováček
Přidáno před 11 let
Můj držák na moto Sawiko má napsáno nosnost 100kg.Takže jsem vyhledal nejlehčí skůtr ve 100ccm 4T a to byl Piagio zip.Je malý , dobře se dává na auto a v Řecku vyjel ve dvou i kozí stezku, kdy už jsem myslel, že to ve dvou dál nepůjde.Myslím, že má 90kg.
M
Milan PelikanNováček
Přidáno před 11 let
Ahojki,možná,že se tomu zasmějete,ale já jsem si objednal (a těším se na to) tuto maličkosthttp://www.ebay.de/itm/Fahrrad-Benzin-Hilfsmotor-40cc-2-PS-NEU-Rollenantrieb-fur-26-Rad-bis-40kmh-/160960929411?pt=Sport_Radsport_Fahrr%C3%A4der&hash=item257a04de83 .tak třeba na nějakém srazu vám to představím
děda Milan
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Milan Pelikan napsal:

Ahojki,možná,že se tomu zasmějete,ale já jsem si objednal (a těším se na to) tuto maličkosthttp://www.ebay.de/itm/Fahrrad-Benzin-Hilfsmotor-40cc-2-PS-NEU-Rollenantrieb-fur-26-Rad-bis-40kmh-/160960929411?pt=Sport_Radsport_Fahrr%C3%A4der&hash=item257a04de83 .tak třeba na nějakém srazu vám to představím

Tohle je fajn ale v podstatě eqivalentem elektrokola.
Abych se mohl bezpečně pohybovat v provozu na balkáně nebo jihu Evropy musí skůtr udržet stejnou cestovní rychlost jako ostatní vozidla. Jinak mne začnou ostatní předjíždět a budou vznikat nebezpečné situace. Kdo zkusil vyjet v těchto zemích do provozu na kole nebo ekole, ví o čem mluvím. Proto jsem neuvažoval ani o skutru do 50ccm, který by (především při obsazení dvěma osobama) tuto podmínku nesplnil.
Kolo / ekolo je bezvadné v západní Evropě, kde je pro něj vytvořena infrastruktura a řidiči s ním počítají.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Je hodně šikovných skůtříků.........
http://www.youtub...m/motopuka
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Je hodně šikovných skůtříků.........
http://www.youtub...m/motopuka


Tak to je něco !! Doufám že to tak nebude vypadat na jaře u nás.:o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,950 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30659 sekund | Průměrně za: 0.30659 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB