Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký skůtr do 125ccm do OA?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký skůtr do 125ccm do OA?

Poslední aktualizace před 3 roky
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Uvažuji o koupi skůtru do 125ccm vhodném pro převážení v OA. zatím mi jako nejlepší volba příjde Honda Vision http://moto.honda...rmace.html .
Nějaký jiný tip?
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, a chceš to mermomocí vozit v garáži nebo nebo na držáku ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Rudy napsal:

Uvažuji o koupi skůtru do 125ccm vhodném pro převážení v OA. zatím mi jako nejlepší volba příjde Honda Vision http://moto.honda...rmace.html .
Nějaký jiný tip?


A není lepší sebou vozit elektrokolo ?? je lehčí můžeš i do terénu bez helmy atd. ??
ty lepší kola ujedou až 80 km na jedno nabití (teda ne se mnou :) )
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Popravdě zatím nevím, zda jej do garáže dostanu. Chtěl jsem to přes víkend vyzkoušet ale auto mám v servisu, protože mu teče servo.
Raději bych jej vozil v garáži ale i nosič je přijatelnou alternativou. Tu hondu jsem vybral s ohledem na co nejnižší hmotnost. Suché moto váží 96 kg, přitom testy které jsem četl vyznívají pozitivně. Díval jsem se i na Hondu PCX ale je o více než 20kg těžší.

Automatické sloučení 05.01.2013 20:21:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Rudy napsal:

Uvažuji o koupi skůtru do 125ccm vhodném pro převážení v OA. zatím mi jako nejlepší volba příjde Honda Vision http://moto.honda...rmace.html .
Nějaký jiný tip?


A není lepší sebou vozit elektrokolo ?? je lehčí můžeš i do terénu bez helmy atd. ??
ty lepší kola ujedou až 80 km na jedno nabití (teda ne se mnou :) )

V Řecku, Itálii a na Balkáně nemám odvahu vyjet na elektrokole.
Upravil Rudy dne 05.01.2013 20:21, před 11 let
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 11 let
Podle MF DNES, kde byl teď někdy článek o tom, jak se zvyšují prodeje díky změnám v oprávnění k řízení, je nejprodávanější: HONDA PCX125. Dalo by se to tedy chápat, když je oblíbený, bude i dobrý?
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Pokud to s tou váhou vyloženě nehoří, tak já bych raději volil Aprilii Sportcity 125. Má 15 ! koní, což je skoro 2x více jak H. Vision. Určitě víc pobaví a vypadá moc pěkně.

http://skutry-lev...25-ie.html
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj Rudy to ti schvaluji,je to dovolená úplně o něčem jiném,já mám již několik sezon Peugeot Speedfight 100 a jsem max.spokojen po ujetí 7OOOkm(vše venku,doma na tom nejezdím)jsem vyměnil 1x svíčku jinak nic.Vozil jsem ho na starém autě venku,nyní v garáži(jestli se ti vejde dveřmi jdi do toho,ta značka je podle mě dobrá)jenom ne 5O,tu jsem měl taky 36t nákup po ujetí 900km jsem to prodal za 5t-nebudu komentovat.:_
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 11 let
Těch 15k(11kW) je taky maximum pro ty, co nemají papíry na motorku.
hasichasicČlen
Přidáno před 11 let
A co Gilera Nexus? Mám 250 ku, ale koukám, že jí začali dělat i ve 125 ce. Jsem s ní max. spokojený. Michal
Ducato Knaus C510 2,8 idTd Michal 46, Péťa 46
jerry_a_andyjerry_a_andyČlen
Přidáno před 11 let
Zdravím, mi máme od léta Hondu SH 125 o víkonu 10kW a můžu říct, že ve dvou není žádný problém v pohodě cestovat. Maximalní rychlost 110 km/h a do kopců uhání také slušně !y
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
A co tak udělat něco pro zdraví ,pěšky už ani krok . Doufám že se nepotkáme i v lese , pánové jenom kolo je to pravé ořechové , nebo jste tělesně postižení ?:he
Žijeme jen jednou.
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 11 let
Tak za prvé děkuji za dostatečné informace a omlouvám se všem kterým jsem narušil vlákno o ŘP. Skůtr by se mi líbil mimo jiné proto, že v místě kde trávíme dovolenou je cca 8 km do nejbližšího obchodu. Protože náš obytný vůz připomíná nákladní auto, tak na zásobování po takových 4. dnech by byl dobrý. Cyklistické stezky mě na skůtru nelákají. Navíc mám takovou zkušenost že NĚKTEŘÍ cyklisté jsou horší než motorkáři. :).
Pěšky je to optimální, jenže když řekněme brzo ráno např. v 10. hod. vyrazím do obchodu pro snídaní, tak se vrátím na oběd.:|
Standa2
RIVARIVAČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj Rudi,
taky jsem před rokem usilovně hledal vhodný typ skůtru do garáže obytného auta. Nakonec jsem koupil mírně jetou Yamahu Neos dvoutakt 100. Hmotnost je obecně menší než u čtyřtaktu, ta je 92 kg. Shodou okolností od policajta z vesnice, asi 2 km vzdušnou čarou od tebe. Jednoduchý nájezd a držák v garáži /dle rady Pepiho/. Doplnil jsem taky měchy.
To Herman: Protože nejsem tělesně postižený, střídám s kolem. Ale např. při několikaměsíčním pobytu na pobřeží Španělska mimo sezonu, až 10 km od civilizace, ti přijde vhod rychlý nákup i poznání okolí. Tam jsem neměl ani kolo. I proto jsem vyměnil auto za jiné s velkou garáží.
Z Nového Jičína zdraví Milan
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Berte o s humorem je to na každém co si pořídí a jak vše řeší . Já na dovolené chci udělat něco pro zdraví aby nám ty pupky trochu splaskly. Ale jsou to ceny za ty pindoury , ja měl tenkrát 50. za 3tis a jezdilo se na vandry kolega i do Bulharska . MILANE co mamina nebojí se na tom větroplachu jet.:D ..STANDO pokud ta prodavačka byla k světu - tedka se na nic nevymluvíš -a na pivko po cestě zpět zapomen já si ho dám a šlapu vesele.!^
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 06.01.2013 11:25, před 11 let
J
jirhavČlen
Přidáno před 11 let
Tak s tím šlapáním vesele na pivo pozor.I kolař je účastník sil. provozu a alkohol se kontroluje.Jo policie se činí,jen čekám kdy tam zařadí i chodce a jak se potom budeme přemísťovat domu. !^ :v
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

jirhav napsal:

Tak s tím šlapáním vesele na pivo pozor.I kolař je účastník sil. provozu a alkohol se kontroluje.Jo policie se činí,jen čekám kdy tam zařadí i chodce a jak se potom budeme přemísťovat domu. !^ :v



V PLR za alkohol na kole jsou nepodmíněné tresty
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj skutra mohu jen doporucit, ve chvili kdy si zajedes s maminou vecer treba v italii na kavu a skutra zaparkujes do nekoncici rady dalsich skutru pak poznas ten novy zazitek z dovolene jak tady nekdo uz psal. Loni jsem koupil zene skutra a od te doby uz po meste na nicem jinem nejezdi. Clovek je daleko vice mobilnejsi at uz doma nebo na dovolene. Kolo je dobre ale nekdy je vzdalenost kam chce clovek jet vetsi a pak ocenis v parnem lete skutra oproti autu. Co se tyce vzberu preferoval bych skutra s velkyma kolama a ze znacek Honda., Yamaha a pak italske klasiky Piagio, Vespa., Aprilie a urcite vzduchemchlazeny 4takt a v tu ranu mas bezudrzbovou motorku.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
DaLiDaLiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Rudy napsal:

Popravdě zatím nevím, zda jej do garáže dostanu. Chtěl jsem to přes víkend vyzkoušet ale auto mám v servisu, protože mu teče servo.
Raději bych jej vozil v garáži ale i nosič je přijatelnou alternativou. Tu hondu jsem vybral s ohledem na co nejnižší hmotnost. Suché moto váží 96 kg, přitom testy které jsem četl vyznívají pozitivně. Díval jsem se i na Hondu PCX ale je o více než 20kg těžší.

[quote]Rudy napsal:

Uvažuji o koupi skůtru do 125ccm vhodném pro převážení v OA. zatím mi jako nejlepší volba příjde Honda Vision http://moto.honda...rmace.html .
Nějaký jiný tip?


Pro umístění motorky v garáži bývá mnohdy limitní také výška se zrcátky (pořád dokola je sundávat je trochu opruz a moc jim to neprospívá), tu ale bohužel v přehledech a katalozích nebývá snadné najít.
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
S demontáží zrcátek počítám, s nima skutr do garáže nedostanu v žádném případě. Určitě se dá vymyslet nějaký způsob rychloupínače pro snadnou demontáž a zpětnou montáž.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,019,095 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22020 sekund | Průměrně za: 0.2202 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB