Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 izolacia fukana pena: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

izolacia fukana pena

Poslední aktualizace před 11 let
freeridefreerideČlen
Přidáno před 11 let
vie niekto o firme ktora ma skusenosti s izolaciou striekanej / fukanej peny dodavok (FIAT DUCATO) a vedeli by konzultovat plusy a minusy


http://www.youtub...re=related

dik moc za info a nazor
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Nazdar firmu si najdeš na netu , uvažoval jsi o případné opravě při náhodném promáčknutí boku -co potom jak to opravit nechtěl bych to dělat . Jsou i jiné materiály ,pěnu bych použil jen do dutin - sprej , jinak si to uděláš sám - izolačně tlumící - anti vibrační materiály také na netu. Je to můj názor jako auto karosáře , můžeš je cenově zkombinovat . Nevěřím tomu že se z pěny neuvolnují nějaké látky a některé se časem i rozpadají - sypou.
Žijeme jen jednou.
freeridefreerideČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Herman napsal:

Nazdar firmu si najdeš na netu , uvažoval jsi o případné opravě při náhodném promáčknutí boku -co potom jak to opravit nechtěl bych to dělat . Jsou i jiné materiály ,pěnu bych použil jen do dutin - sprej , jinak si to uděláš sám - izolačně tlumící - anti vibrační materiály také na netu. Je to můj názor jako auto karosáře , můžeš je cenově zkombinovat . Nevěřím tomu že se z pěny neuvolnují nějaké látky a některé se časem i rozpadají - sypou.


firiem aj materialov je dost, aj stabilnych a eko aj zdravotne OK, ide mi skor o skusenosti

1 - oprava po nehode, urcite asi naj minus, zvarat to by to asi nik nechcel
W
walibukČlen
Přidáno před 11 let
Táto technika izolácie sa používa na izoláciu lodných trupov z ocele. Strieka sa do pomocného rámu z drevených líšt a potom sa orezáva. Keď som sa svojho času na to informoval u dodávatela striekaných izolácií, tak najväčším problémom bolo, že ak otvoria súdok s materialom, tak ho musia minúť. Ak ho neminú, tak ho aj tak musíš zaplatiť, čo by pri aute-dodávke bol zrejmä trochu drahý špás. Chcelo by to zviesť sa na nejakej zákazke keď robia strechu, alebo inú večšiu robotu.

Čo sa týka zdravotnej ne/závadnosti, je to vždy problém malých priestorov. Aj matrace v posteli sú z PU peny, koberce, lepidlá, preglejky a drevotriesky lepené fenolformaldehydmi a pod. Riešil by som to tak, že na pomocnú kostru z dreva, po orezaní nafúkanej PU peny, by som povrch potiahol paronepriepustnou fóliou s AL povrchom a prelepil by som spoje s AL páskou. Tak ako sa robia podkrovia.
freeridefreerideČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

walibuk napsal:

Táto technika izolácie sa používa na izoláciu lodných trupov z ocele. Strieka sa do pomocného rámu z drevených líšt a potom sa orezáva. Keď som sa svojho času na to informoval u dodávatela striekaných izolácií, tak najväčším problémom bolo, že ak otvoria súdok s materialom, tak ho musia minúť. Ak ho neminú, tak ho aj tak musíš zaplatiť, čo by pri aute-dodávke bol zrejmä trochu drahý špás. Chcelo by to zviesť sa na nejakej zákazke keď robia strechu, alebo inú večšiu robotu.

Čo sa týka zdravotnej ne/závadnosti, je to vždy problém malých priestorov. Aj matrace v posteli sú z PU peny, koberce, lepidlá, preglejky a drevotriesky lepené fenolformaldehydmi a pod. Riešil by som to tak, že na pomocnú kostru z dreva, po orezaní nafúkanej PU peny, by som povrch potiahol paronepriepustnou fóliou s AL povrchom a prelepil by som spoje s AL páskou. Tak ako sa robia podkrovia.


Tento postup by mohol byt velmi efektivny, dreveny pomocny ram nemusi byt pomocny ale finálny na ktory sa po orezani (pripadne naneseni laku na uzatvorenie struktury po orezavani netiahne parozabrana ktora bude plnit funkciu uzatvorenia izolacie a na ram sa dosadi povrchovy panel bud plastovy alebo dreveny - sendvic je na svete !) .... nakoniec si to nerealizoval?
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

freeride napsal:

vie niekto o firme ktora ma skusenosti s izolaciou striekanej / fukanej peny dodavok (FIAT DUCATO) a vedeli by konzultovat plusy a minusy


http://www.youtub...re=related

dik moc za info a nazor
Našel j sem toto firma Honter Company -pěna Forth - Pak 600, můžeš si koupit kolik spotřebuješ velkou nebo menší nápln , své pomoci .

Automatické sloučení 30.12.2012 11:12:
Asi jsem jinde ale někdo tady sháněl firmu na nástřik pěny , asi to fun už posunul . Ale i tam bys mohl něco vyčíst co a jak .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 30.12.2012 12:12, před 11 let
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 11 let
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: freeride, Laky, walibuk, Karlos_Brno

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,715,944 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17885 sekund | Průměrně za: 0.17885 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.88MB/4MB