Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Horkovzdušný bufík z Ruska: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Horkovzdušný bufík z Ruska

Poslední aktualizace před 3 roky
coyot_czcoyot_czNováček
Přidáno před 6 let
Našel jsem návod na modem a sic anglicky neumím, tak se zdá, že by ovladače
měli fungovat současně.
file://srv-01/USERDATA/pribylk/Desktop/Operation%20manual%20modem%20SIMCOM%20EN%20(1).pdf

Teda vůbec nejsem nadšený z toho, že bych si s bufíkem měl posílat SMSky!?!?!?
Nevíte někdo o klasickém ovladači na DO jako má Eberspächer? (viz. odkaz níže)
Nejednoduší řešení by pro mě bylo rovnou koupit Eberspächer s DO, ale ta cena :|

http://www.nezavi...nim-12-24V
misusmisusČlen
Přidáno před 6 let
Ten modem od planaru se da ovladat i pres aplikaci - data pres sms nebo prozvonenim.
misus Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 6 let
Tak jak jsem se tu ptal, jak moc planar dokáže vycucnout baterku, tak v návodu sice píšou, že planar vypíná při 10,5V ale teď o víkendu se mi vypnul už při 11,5V.... má s tím už někdo taky zkušenost?
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
vypnul se při 10,5V a napětí po odpojení zátěže nastoupalo na 11,5V (třeba za pár minut) nebo se přímo vypnul při 11,5V ?
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 6 let
je pravda, že baterku jsem měřil tak 5 minut po vypnutí. vypnul v 6 ráno, tak přes noc jsem to nesledoval a při opětovnym pokusu o start už jsem jí neměřil. To takhle ta baterka stoupne pak o celej volt? je divný, že byla nabitá a vyplo to po cca 9 hodinách topení, loni vydržela dva dny a jelo to furt, možná už odchází
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
mám 4kw planara a když mě odešla baterka tak se udržel v chodu až do 10,3 V - mám voltmetr napojený on-line tak jsem to sledoval průběžně, lednice už dávno odpojená, ale rus pořád držel.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
Tipuju že baterka je K.O.
O volt vystřelí, když je zasulfatovaná.
Velkej odběr sundá napětí a když ho odpojíš tak ty zbytky desek se zmátořej a vyskočej zpátky. Velká plocha desek by se chovala "umírněně" desky by se vybily normálně ne smrtelným proudem a byly by vyváženější
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 6 let
jeste musim podotknout ze to neni klasicka autobaterka. je to udajne nejakej zalozni zdroj z pocitacu, neni dolejvaci a kontakty ma jako 8cky zavity na srouby. nevim jestli se chova stejne jak autobaterka. ale uz ji mam tri roky a slapala skvele. az prijedu domu tak ji zmerim zatezakem a vyfotim, jen nevim jak to sem pak vlozim
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Tipuju že baterka je K.O.
O volt vystřelí, když je zasulfatovaná.
Velkej odběr sundá napětí a když ho odpojíš tak ty zbytky desek se zmátořej a vyskočej zpátky. Velká plocha desek by se chovala "umírněně" desky by se vybily normálně ne smrtelným proudem a byly by vyváženější



jasně stalo se mě to na cestách a baterka byla bez jednoho článku, nicméně rus to vydržel a já jsem nemusel mrznout.
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 6 let
Tak jsme zas v sobotu topili. baterku jsem nabil pořádně a při topení přes noc to tentokrát kleslo z 12,5 na 12,2 změřeno ještě při topení. takže jsem ji posledně asi nabil málo, nebo nevim, uvidíme jak se bude chovat dál. Nicméně tedy nevím, při kolika by vypla tentokrát.

Jinak vypadá takhle, máš tušení Karle co je to zač? Dík :)
Kuba86 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Je to bezúdržbová 100Ah, do záložních zdrojů, životnost 10-12 let. Podmínka životnosti, trvale udržovat nabíjením.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
D
danpolasekNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, je tu nekdo z Brna ci okoli, kdo se zabyva instalaci nezavisleho topeni a byl by mi ochotny pomoct se zabudovanim do me VW T4ky 2.4D 94'? Nejvic se mi zamlouva Planar 44D kvuli ceny i vykonu. Zatim nevim, kam umistit, protoze pod sedadlem spolujezdce mam otocnou konzoli a pod sedadlem ridice prijde druha baterka, ze ktere pak bude napajeny i onen bufik. Jedna se o vestavbu Reimo, takze mozna by slo zabudovat do skrinky za ridicem, kde byla puvodne lednice, ale ted je tam misto. Stejne tam casem prije i solarni system, takze jiz se skrinkou jako s uloznym prostorem do budoucna tolik nepocitam.
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj
Ja si Planara 44D zakoupil pred tydnem , Je k nemu ceskej navod na instalaci, Trvalo mi asi 3 dny nez sem ho komplet namotoval - pod auto abych usetril misto ve vnitr a dodel sem si i ochranou krabici aby na nej nesla voda a spina. Jsem tez od brna pokud by jsi chtel mrknout ....
Rada Jesterka:)
F
FoxxxNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím

Jaký je rozdíl mezi hadicí používanou v karavanech na rozvod vzduchu od plyn topení a těma černýma co se prodávají k bufíku ? Když použiju metr té černé můžu to dál bez problému napojit na ty co jsou v karavanech ??


Díky
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Foxxx napsal:

Zdravím

Jaký je rozdíl mezi hadicí používanou v karavanech na rozvod vzduchu od plyn topení a těma černýma co se prodávají k bufíku ? Když použiju metr té černé můžu to dál bez problému napojit na ty co jsou v karavanech ??


Díky


Ahoj,
ty v karavanech (Truma) jsou kvalitnější a sloučit je úplně v pohodě můžeš s těmi pro nafťáky dodávanými.
4.114683,118.628756
F
FoxxxNováček
Přidáno před 6 let
Diky to je super

Má ještě někdo zkušenost s maximální delkou rozvodu vzduchu pro 4kw model ? Někdo tu pak psal že se přehřivá .
Chci honrozďelit na dvě větve . Jedna cca 3 metry a druha 6metru. Mám to podél stěn karavanu z obou stran tak řeším kam až to dofoukne.

Dik
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let
Vzhledem k tomu, že se jedná řekněme o zdařilou kopii Eberspaechera, tak bych použil jeho výpočetní vzorec který najdeš v instalační příručce (ne uživatelské) a patřičné hodnoty každé součástky pak v seznamu dílů.
Každé naftové topení se začne přehřívat pokud přesáhneš danou mez.
4.114683,118.628756
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,

novinka ohledně výškového kitu pro Planar.
Planar 2D i s výškovým kitem lze pořídit v Německu pod názvem "Planar URAL Edition".
Zdá se, že verze 44D zatím k dispozici s kitem není.
Zároveň pak ve verzi deluxe lze získat OLED svítící display a to k oběma verzím.

Dodává www.TigerExped.de.

Díky Němcům začíná dotahovat konkurenci (y)
4.114683,118.628756
sipadansipadanČlen
Přidáno před 5 let
Výškový kit je již dsotupný i pro 44D !!!
4.114683,118.628756
sipadansipadanČlen
Přidáno před 5 let
4.114683,118.628756
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,821,607 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24369 sekund | Průměrně za: 0.24369 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB