Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SAMOLEPKY Caravan24.cz: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
forman59forman59Člen
Přidáno před 7 let
Já si myslím že neděláte nic špatně. Samolepky objednané a zaplacené, teď jen čekat.
Mně se také stalo,že zpráva byla několik dnů nepřečtená. Paní Šárka může být někde mimo a bez internetu, ale určitě se ozve.
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
feixovafeixovaNováček
Přidáno před 7 let
Děkuji paní Šárce za rychlé odeslání samolepek, dnes jsem je obdržela.
MickMickČlen
Přidáno před 7 let
Asi to tu moc nefunguje, objednano i zaplaceno 7.12. ale dosud nic ani reakce na SZ :x
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Jakmile Šárka dorazí tak ji upozorním.
Fun
Smile
MickMickČlen
Přidáno před 7 let
Diky :^
Olin - JanaOlin - JanaNováček
Přidáno před 7 let
Děkujeme paní Šárce za bleskové vyřízení a poslání samolepek :g
Olin + Jana +Megi+Líša II
NemaludNemaludČlen
Přidáno před 7 let
Mě Šárka zatím neodpověděla ale nějak na to nespěchám a čekám

Automatické sloučení 13.04.2017 08:48:
Zdravím a hlásím že jsem dnes ráno našel ve schránce dopis se samolepkami !

Tímto děkuji Šárce a prosím o zaslání údajů do SZ kam mám poslat penízky.

Díky

David
Upravil Nemalud dne 13.04.2017 07:48, před 7 let
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, už je to skoro týden co jsem psal Šárce a stále vidím zprávičku jako nepřečtenou, je možnost nějakého přímého kontaktu ?

díky za info :D

Automatické sloučení 21.04.2017 16:46:
Tak po několika dnech změna - zprávička už svítí jako přečtená. Bohužel ale odpověď nikde :(
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Upravil Radek Kaplan dne 21.04.2017 15:46, před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Strpení, už na tom pracuje. !) Pošle je dnes a nebo v pondělí. Možná jich nebude dost, potom se to zdrží o týden než dojdou nové. Ale to snad nenastane.
Fun
Smile
D
davidtČlen
Přidáno před 7 let
Ja cekam od 12.4. na reakci, zda mi muze samolepky poslat a nikdo ani nedokazal na mou zpravu za 10 dni ani odpovedet....Netusim, co je na tom tak sloziteho....
janvasjanvasČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

davidtesny napsal:

Ja cekam od 12.4. na reakci, zda mi muze samolepky poslat a nikdo ani nedokazal na mou zpravu za 10 dni ani odpovedet....Netusim, co je na tom tak sloziteho....
Však to tu není E-shop, Šárka přeci nemusí být denně online. Nebo někam spěcháš? Tak si je nech udělat v reklamce, tam je budeš mít rychle, bo se tím živěj......
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
Sany_62Sany_62Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

davidtesny napsal:

Ja cekam od 12.4. na reakci, zda mi muze samolepky poslat a nikdo ani nedokazal na mou zpravu za 10 dni ani odpovedet....Netusim, co je na tom tak sloziteho....


Buď v klidu, dočkáš se. Uvědom si, že je na serveru registrováno cca 10.000 uživatelů. Když každej bude chtít nálepku, tak se z toho "paní domu" pos..re. Taky jsem čekal a v pohodě vše došlo. :-)!)
Sany (1962) , Lenča (1963),McLOUIS 535g, Yamaha Majesty 250 :q
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Už jsme v kontaktu. Ď :D

.
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
worxeworxeČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, rád bych 4 x samolepku . Je tu někdo z Východních Čech kdo má nějakou navíc? odpověď prosím do sz ,často nestihnu všechny témata pročíst . děkuji
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
Děkuji Šárce za samolepky,dorazily v pořádku a dneska je snad ještě nalepím. :g!)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
B
BeryČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, zjišťuju, že po 4 letech ježdění s bydlíkama už budu taky nutně potřebovat samolepku :-) Nebo radši rovnou 2, ať můžu s tou naší vykopávkou dělat fóru ostudu z obou stran :-) A taky ať nikdo zepředu ani zezadu nepřehlídne, odkud čerpám informace a k obrazu svému komolím okoukanou inspiraci. Jo a k tomu taky jednu tu na auto, přecejenom 49 týdnů v roce jezdím bez bydlíku ... Tu kdyžtak v takové barvě, aby byla vidět na šedé metle. Přívěs má takovou zašlou kdysi dávno šedobílou barvu, tomu bude slušet asi cokoli kromě růžový.

Nevím, jestli je to realizovalené, ale šlo by samolepky místo posílání přivézt na výjezd Karlštejnské vinobraní 28.09.-01.10.2017, pořádaný Peboub ? Zatím věřím, že pokud se nic neplánovaně nestane, tak se zúčastní i naše posádka. A pokud bych nedorazil, odtamtud mi je může přivézt Papab, bydlíme od sebe na dohled (teď nemyslím v kempu :-))

Předem díky za případnou pomoc, Ondra
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Na srazu vestaveb se mě několik lidí ptalo, jak a kde získat nálepku C 24.
Myslím si, že by bylo příjemné, kdyby na hlavní stránce byl nějaký odkaz přímo na žádost o nálepky. Jistě by to byl pro c 24 přínos. :_
( dostanu karavánek???)
:D:D:D
Martin
Facebook- Martin Havelka
Upravil Martin Mrak dne 24.09.2017 22:05, před 7 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Ty karavánku, Martine. oni ti lidé, pokud po těch stránkách brouzdají. Tak by všimnout si mohli. Vlevo dole je odkaz - SAMOLEPKY-. No a tam se vše doví. :):_:^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
To ano, ale splývá to s reklamama. Mě by to nenapadlo, ale opravdu spousta lidí neví, kde je koupit. Kdyby byl odkaz v hlavním sloupečku, tak už by to asi našli líp.
Martin
Facebook- Martin Havelka
B
BeryČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, chci se zeptat, jestli je ještě možné zaslání samolepek Caravan24 ? Měl bych zájem o 2 kousky na přívěs a jednu malou na auto (šedá metla - barva auta, ne samolepky :-)).
Díky, Ondra
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,038 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21541 sekund | Průměrně za: 0.21541 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB