Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SAMOLEPKY Caravan24.cz: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Dicky napsal:

Taky bych rád 2 samolepky velké.Jsem členem teprve chvíli ale jezdím už 30 let.


Touto poznámkou je ale nezískáš. Podívej se na začátek tohoto vlákna kde ti Šarka podrobně vysvětluje jak se k nim spolehlivě dopracovat. :_
P
PeterLČlen
Přidáno před 8 let
Samolepka dorazila, diky:^
Peter, Zuzka a deti
Milan HamplMilan HamplČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím!
Také bych si rád objednal samajdu na našeho wildu, co je pro to potřeba?
Milan Hampl
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
....přečíst si první příspěvek Milane.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
R
RadovanČlen
Přidáno před 8 let
Já jsem 12.6. samolepky objednal a zaplatil.23.6. jsem Šárce poslal SZ s dotazem,zda samolepky momentálně nejsou a mám čekat... Zatím bez reakce.
Dělám něco blbě ?
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Radovan napsal:

Zatím bez reakce. Dělám něco blbě ?



Stačí mrknout na no, jestli si Šárka zprávu vůbec přečetla. !)

nd06.jxs.cz/270/080/433cd47a7b_103098841_o2.jpg


(Symbol otevřené obálky = přečteno, zavřená obálka = dosud nezobrazeno)
R
RadovanČlen
Přidáno před 8 let
Když už jsem si tady postěžoval,že samolepky nedošly,sluší se napsat,že dnes dorazily a vše je O.K. Díky
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Je dobře, že to kvituješ s povděkem a tím zmírňuješ samolepkové negace.:_
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 8 let
Ja teda musím s hanbou priznať, že mi nalepka prišla skôr ako som za nu zaplatil. Teraz má Hugo nalepku vpredu aj vzadu.
Diky moc. :^
54!y+45!f+24!u+17!l
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 8 let
Děkuji Šárce za poslání samolepek.
Moc děkuji :g
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

mengic333 napsal: Teraz má Hugo nalepku vpredu aj vzadu.

Já bych jen dodal - a to je ten lepší případ.
Dnes jsem totiž u Liptovského Mikiláše potkal dvě obytky, první byl tuším RIMOR bez nálepky a druhý měl nálepku ale vzadu, takže jsem mohl tak akorát bliknout blinkrama a zavrtět výfukem .....:_
Tatifer
Ota a OliOta a OliNováček
Přidáno před 8 let
Dobrý den, objednávám zaslání samolepky - černočervená 40 cm, na bydlíka, prosím o zaslání na adresu :

Otto Pokorný
Hradečno 52
273 04 p. Kačice

var. sym. - 27304 52

platbu zasílám ihned převodem.

Moc děkujeme, Ota a Oli.
Milan HamplMilan HamplČlen
Přidáno před 8 let
Děkujem za zaslanou samajdu C24 , zítra ji s radostí vylepíme na našeho Wildu.

Automatické sloučení 31.08.2016 20:46:
Dnes jsme ji konečně vylepili ale zapoměli foťák, takže vyfotíme zítra...
Milan Hampl
Upravil Milan Hampl dne 31.08.2016 19:46, před 8 let
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let
Před 14 dny jsem objednal dvě samolepky a odletěli jsme pryč z republiky. Včera při návratu,byly samolepky doma a v pořádku. Tímto děkuji za zaslání a jak se trošku rozkoukáme, vylepíme a nafotíme.
Díky.
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 8 let
Objednal jsem jednu samolepku dopředu (vzadu jsem nenašel místo, kam ji vylepit), při platbě dal trochu "dýško" a přišli mi samolepky dvě - takže jsem po dlouhým hledání místo našel :)
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

forman59 napsal:

Před 14 dny jsem objednal dvě samolepky a odletěli jsme pryč z republiky. Včera při návratu,byly samolepky doma a v pořádku. Tímto děkuji za zaslání a jak se trošku rozkoukáme, vylepíme a nafotíme.
Díky.


Dnes nafoceno: FOTO 1
Foto 2
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
Sany_62Sany_62Člen
Přidáno před 7 let
Závazně objednávám 4 ks solepek Caravan24.cz (ty dvoubarevné 40-ti centimetrové) Peníze odesílám obratem na Váš účet. (200 CZK). Ještě než to pošlu, kolik mám přihodit za poštovné?

Dušan Ráž (Sany_62)
Spodní 18
625 00 Brno

tel +420 602 501 888

:z
Sany (1962) , Lenča (1963),McLOUIS 535g, Yamaha Majesty 250 :q
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

dukecz napsal:

Objednal jsem jednu samolepku dopředu (vzadu jsem nenašel místo, kam ji vylepit), při platbě dal trochu "dýško" a přišli mi samolepky dvě - takže jsem po dlouhým hledání místo našel :)


na to logo tesne nad znackou pozor, s tim by mohli mit policajti problem...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
feixovafeixovaNováček
Přidáno před 7 let
Objednala jsem 2 samolepky (1xdlouhou a 1xmalou světle stříbrnou) dne 9.10.2016,ale bohužel mi nic zatím nedorazilo.Peníze jsem zaplatila týž den na účet uvedený na těchto stránkách(120Kč). Podle rady jsem zkontrolovala SZ, ale ta taky nebyla do dnešního dne přečtena, protože je tam zavřená obálka. Nevím co dělám špatně.
Feixová
Manželů Lyčkových 193
Praha 9
19011
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,602 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25360 sekund | Průměrně za: 0.2536 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB