Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SAMOLEPKY Caravan24.cz: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Podíváme se na to a pošleme.
Fun
Smile
jardarcjardarcČlen
Přidáno před 9 let
:^
Verča, Jarek, Patrik, Lucinka:_Knaus + Sharan
samjeepsamjeepČlen
Přidáno před 9 let
26.6.2015 jsem posílal SZ a samolepky nikde. Vím, že nálepky nejezdí, ale připomínám se.
R
Radovan LehkyNováček
Přidáno před 8 let
Kde se dá sehnat samolepka Caravan24.cz a nebo kde se dá objednat??
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let
Tatifer
R
Radovan LehkyNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

Sarka napsal:

ahoj Milane, samolepky pošlu hned v úterý. Adresu jsem si opsala.
:_


Dobrý den,mám záječm o samolepky Karavan 24 ,jaká se dělá velikost a kolik to stojí a v jakých barvách??
Dík za odpověd R.Lehký
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let

Citovat

Radovan Lehky napsal:

Dobrý den,mám záječm o samolepky Karavan 24 ,jaká se dělá velikost a kolik to stojí a v jakých barvách??
Dík za odpověd R.Lehký


Klikni na toto:
http://www.carava...ead_id=114
Fun
Smile
PachosPachosNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj Šárko prosim o zaslání velke samolepy caravan24. Adresa Michal Pácha , Bojetická 417, Praha 9 Kbely , 19700 díky.
Pachos
F
ferdaNováček
Přidáno před 8 let
Dobrý den,
měl bzch zájem o zakoupení 2ks samolepek těch 40cm.Jestli je možno vyzvednout v Moravské Toplici.Platbu provede na účet.
Děkuji Halouska Jaromír
79001 Jeseník Strmá 33 přihlášen jako Ferda
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Nedávejte sem ty adresy !!!
Aneb, příště nezapomeňte napsat kam a na jak dlouho jedete........

Pište Šárce SZ..............
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
B
BaldaNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj Sarko bylo by mozne vyzvednout si samolepky osobne ? V Rychnově nad kněžnou ?
Balda
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 8 let
Samolepka je úplně super provedená, jsou to samostatná písmena na fólii pro snadné nalepení, díky moc za poslání
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
P
PeterLČlen
Přidáno před 8 let
No ale niekedy sa nedockate ani po roku.....:x
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

PeterL napsal:

No ale niekedy sa nedockate ani po roku.....:x


A platba proběhla kdy ??? :x
Jestli ano tak se jistě stačí jen připomenout.
Martin
Facebook- Martin Havelka
P
PeterLČlen
Přidáno před 8 let
Asi len zlyhala komunikacia cez SZ, pripomenul som sa....
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let
Já jsem teď nedávno samolepky objednával a nebyl problém. Jenom mi Šárka napsala, že se momentálně vyrábějí a budou za cca. 14 dní a za dva týdny jsem je měl doma v poště. Takže si myslím, že s tímhle problém není. Za sebe můžu jenom doporučit :g

Holt asi někde vznikl problém v komunikaci..
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let

Citovat

PeterL napsal:

No ale niekedy sa nedockate ani po roku.....:x


Stačí napsat SZ a připomenout se. Samolepky vyřizuje Šárka, ale všechny SZ co přijdou mně. ihned přeposílám. Samolepek je dost a Šárka je posílá během několika dnů.

Hlavně pište do SZ i adresy, počty a druhy samolepek, které chcete. Usnadníte tím poslání i urychlíte.
Fun
Smile
P
PeterLČlen
Přidáno před 8 let
Pozrite nikoho som nechcel obvinit ani nic podobne, fakt je ze nasa komunikacia skoncila v neurcite.... Svoju poznamku beriem spat, bola to chybna reakcia z mojej strany. Takze pardon...
D
DickyNováček
Přidáno před 8 let
Taky bych rád 2 samolepky velké.Jsem členem teprve chvíli ale jezdím už 30 let.
PLA 70
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,958 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21944 sekund | Průměrně za: 0.21944 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB