Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SAMOLEPKY Caravan24.cz: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
H
hoboČlen
Přidáno před 11 let
Kde si je můžu objednat??????????:o
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 11 let
Fun
Smile
Marian999Marian999Nováček
Přidáno před 10 let
Ahoj
Potřeboval bych vyrobit dvě samolepy, které jsem si vytvořil. Bylo by to možné?
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Marian999 napsal:

Ahoj
Potřeboval bych vyrobit dvě samolepy, které jsem si vytvořil. Bylo by to možné?


pokud máš grafický návrh tak navštiv nejbližšího výrobce reklam v okolí a určitě ti to vyřežou/vytisknou
:_
případně kontaktuj kolegu zde z webu: http://www.carava...ookup=1507
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 10 let
http://www.frmols...,Uvod.html

Je to také karavanista
!y !@ !r !d :z
J
Jarda36Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Marian999 napsal:

Ahoj
Potřeboval bych vyrobit dvě samolepy, které jsem si vytvořil. Bylo by to možné?


Ahoj
taky jsem potřeboval vyrobit samolepku poměrně velkou - dlouhou 140cm a všude mě odmítli. nakonec jsem našel pokud budeš chtít pošli SZ a dám ti kontakt.
Marian999Marian999Nováček
Přidáno před 10 let
Ahoj.
Díky za rady. Zatím jsem sehnal tady od kolegy a cenová nabídka je velmi zajímavá, tak to snad dopadne.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
To je jasný, že to dopadne..........:^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Marian999Marian999Nováček
Přidáno před 10 let
Objednal jsem si výrobu samolepek, které jsem si sám zhotovil u kolegy na stránkách http://www.frmols...,Uvod.html . Dohodli jsme se na super ceně a po zaplacení jsem je do pár dnů obdržel. Výsledek je SUPER. Jsem moooc spokojený a mohu jen doporučit.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Děkuji za kladné echo. :_
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
ravykravykČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, vlastníme karavan teprve necelý měsíc a už mi tyto stránky vydatně pomohly, takže nezbývá než propagovat a přidat se do klubu.
Nicméně se chci zeptat, zda je možné vyrobit mneší rozměr samolepky, než těch 40 cm. Pořídili jsme totiž prcka a není na něm moc prostoru - zvláště zezadu, protože tam máme nosič na kola. Ideální délka by byla 20 - 25 cm. Šlo by to?
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
B
BuldaNováček
Přidáno před 10 let

Citovat

ravyk napsal:

Ahoj, vlastníme karavan teprve necelý měsíc a už mi tyto stránky vydatně pomohly, takže nezbývá než propagovat a přidat se do klubu.
Nicméně se chci zeptat, zda je možné vyrobit mneší rozměr samolepky, než těch 40 cm. Pořídili jsme totiž prcka a není na něm moc prostoru - zvláště zezadu, protože tam máme nosič na kola. Ideální délka by byla 20 - 25 cm. Šlo by to?


Ahoj,
koukni na první stránku .
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Pro ravyk

Co tahle?

www.caravan24.cz/forum/attachments/obraz010.jpg
Fun
Smile
honza 10honza 10Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj , již dvakrát jsem žádal o nálepky i s adresou na zaslání na dobírku . Tuto žádost jsem opakoval dvakrát a do dnešního dne žádná odpověď. Ahoj Honza 10
Honza+Ladena+Kia
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Samolepka nejezdííííí.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
F
frivetNováček
Přidáno před 10 let
Dobrý den,objednávám 2 ks samolepek www.caravan 24. cz , červenočerný nápis. -- ...
Děkují a přejí pěkný den.
Upravil Fun dne 23.10.2014 16:31, před 10 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 10 let
Ahoj, samolepky pošlu zítra, Vaši adresu jsme smazali. Další informace přes soukromé zprávy.
Hezký den
Šárka
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
ravykravykČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

fun napsal:

Pro ravyk

Co tahle?

www.caravan24.cz/forum/attachments/obraz010.jpg


Neměl jsem zapnuté upozornění na nové příspěvky, takže jsem zaznamenal odpovědi až teď.

Objednávám dvě malé samolepky (10x15): 1 stříbrnou a 1 antracit.

Díky
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let

Citovat

ravyk napsal:

Objednávám dvě malé samolepky (10x15): 1 stříbrnou a 1 antracit.

Díky

Ahoj, pošli soukromou zprávu s adresou Šárce
ona ti je pošle poštou.

Automatické sloučení 24.10.2014 10:23:
Více info zde:
http://www.carava...rowstart=0

!o
Fun
Smile
Upravil Fun dne 24.10.2014 10:23, před 10 let
jardarcjardarcČlen
Přidáno před 9 let
Já Šárce již posílal soukromou zprávu s adresou. :x
Verča, Jarek, Patrik, Lucinka:_Knaus + Sharan
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,836,035 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23833 sekund | Průměrně za: 0.23833 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB