Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SAMOLEPKY Caravan24.cz: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
PekariPekariČlen
Přidáno před 17 let
My taky rádi přspějěmě.
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 17 let
Děkujeme všem za přízeň i event. finanční podporu.
Miru3Miru3Člen
Přidáno před 17 let
Rádi také přispějeme na chod webu.Máme nového bidlíka tak musíme dát novou samolepku. Raději 2- 3 - 4 vžidť je to jedno ,je to na dobrou .
ps.Rádi Vás uvidíme ale ještě není bidlík plně připraven :D :D :D :D
H
Hana LubosČlen
Přidáno před 16 let
RÁDI PŘISPĚJEME.JSME RÁDI ŽE CARAVAN24.CZ EKSISTUJE. DĚKUJEM;t;t;t:_:_:i
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 16 let
Su este nalepky? Potreboval by som ich obnoviť.
Upravil Charlie dne 13.11.2007 11:30, před 16 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 16 let
Karle, škoda, žes nic neřekl, měla jsem je v Brně. Jirka Stohl nám je vyřezal na potteru, Takže, jen co se uvidíme, tak dodám. Nebo mně písni adresu já Ti je pošlu poštou.
Upravil Fun dne 13.11.2007 13:22, před 16 let
Sarka Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MilaMilaČlen
Přidáno před 16 let
Tuhle samolepku si dám na auto i já. Prosím jednu skovat až se potkáme.

Díky Milan;t:_
uknajuknajČlen
Přidáno před 16 let
Ahojky taky chceme jednu a radi prispejem uz se na vas vsechny tesime ;n:_:_
petlinpetlinČlen
Přidáno před 16 let
No jo, ale když ji nalepím na bílé auto, tak to nebude vidět!;p
Upravil petlin dne 13.12.2007 22:00, před 16 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 16 let
Neboj Petline, jsou dvě verze (i tmavá) - když budeš mít zájem....
Jirka MJirka MČlen
Přidáno před 16 let
Tak se také přikláním k názoru ostatních. Chválím práci funa, web je moc pěkný. Navštěvuju ho většinou každý den a moc rád.
Přesně takto fo fungovalu do určitý doby i cca před 5 lety na www.karavan.cz a rád na to vzpomínám. Mám rád i to vzájemné špičkování lidí, ktré diskusi oživý, akorád je důležité, abychom si některé poznámky neprali osobně, ale vždy s rezervou a úsměvem a nadhledem.
Jen tak dál a hojně.
Jinak se omlouvám, samolepky se mě líbí, ale kvůli větší spotřebě v poslední době jsem od jejich používání ustoupil.
Upravil Jirka M dne 14.12.2007 02:41, před 16 let
Miru3Miru3Člen
Přidáno před 16 let
já chci takííííííííí:o
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 16 let
Samolepky budou k mání na Silvestra
bydlikbydlikČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj Šárko,
pomocí samolepky moc rádi přispějeme i my na provoz tohoto skvělého serveru,budeme trávit Silvestra v Holicích s vámi ,můžeme si ji vyzvednout tedy osobně.Jestli jsem správně vyrozumněl mezi řádky,jste správci serveru,na toto téma bychom si mohli popovídat osobně,zabývám se mimo jiné marketingem a reklamou,snad bych byl schopen dodat i placený banner,pokud by jste o to samozřejmě stáli...
Zatím ahoj,moc se těšíme na nové kamarády a osobní setkání.
Bydlík a Myška Krupička
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 16 let
Ahoj bydlíku a Myško,
těšíme se na osobní setkání. Věřím, že si najdeme čas na diskusi ohledně serveru. Tyto stránky vznikly v červnu díky 6ti člennému týmu, který se sešel a web založil. Míra alias Fun stránky vytvořil a spravuje. A nyní už je na nás všech, abychom přispívali svými články a fotografiemi a hlavně zkušenostmi.
Doufám, že samolepky do Silvestra budou k dispozici, protože Jirka od Hanky1 je nyní pracovně přetížen;o a nestíhá, ale po Vánocích by se to mohlo podařit.
Takže AHOJ na SILVESTRA:_
Upravil Sarka dne 18.12.2007 10:58, před 16 let
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
Ahojky ja ještě nějake mam Bobík ;n
B
bizon1111Nováček
Přidáno před 16 let
ahojky samolepa je pěkná a chtěl bych dvě ale nevim jak se knim dostat jestli už neni pozdě
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
Pro bizona1111 pozdě určitě není samolepky ma naše kamaradka Sarka :r
B
bizon1111Nováček
Přidáno před 16 let
tak to jsem rád rád ji dám na auto i na karavan možná i na kamion když hodně zvás má v autech CB
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
jezdíme na CB kanal 18 v autech mají CB skoro všichni co chodí na C 24 :r
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,007 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.37814 sekund | Průměrně za: 0.37814 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.19MB/4MB