Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lednice pridavny ventilator: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lednice pridavny ventilator

Poslední aktualizace před 6 let
M
MichalČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Roman ST1 napsal:

Moje řešení ze 120mm ventilátory. Zapojení jen na výpínač umístění v kuchyni. Odzkoušeno loňskou sezónu a lednice chladila i mrazila v +35°C jak má. :^

Presne takto to mám aj ja, každý zvlášť na vypínač a z toho ešte jeden cez termostat zastrčený v rebrách... Funguje to 100%ne...
MC Louis Tandy 673
najknajkČlen
Přidáno před 10 let
prosím jak zapojit větrák? koupil jsem PC větrák a má 3 vývody, žlutý, černý, červený. Na co dát plus a na co mínus od aku, díky?
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
GrabiciGrabiciČlen
Přidáno před 10 let
Panu Doskočilovi moc děkuji za všechny rady, které tady dává ohledně ledniček. Dle jeho rad jsem opravil i tu naší. Jinak já mám dva termostaty a vůbec si nemusím ledničky všimnout. Jakmile ji zapnu a ohřeje se na výměníku na 35°C tak se zapne nižší chod. Když teplota stoupne na 75°C tak se zapnou vyšší otáčky. Tak že v létě se na noc většinou vypíná úplně a stíhá se ochlazovat sama a když potřebuje tak si zapne potřebné chlazení. Výhoda je prostě v tom, že si ledničky nemusím vůbec všímat.
Honza + Lucka + Nicol
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 10 let
[quote]Grabici napsal:

Panu Doskočilovi moc děkuji za všechny rady, které tady dává...............:g:g:g.......
...hlavně že se máme....!c
B
BezdiciČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj všem,
potřebuji také radu co s lednicí.Mám přídavné ventilátory se spínačem auto a manual.Musím to mít puštěné na manual,protože automat nechladí vůbec,ale lednice mi chladí cca 10 ° pod venkovní teplotu. Můžete mi někdo poradit co s tím??
Díky M.
Míra + Lenka + Táda + Terka + Honza
Peugeot 807 + Dethleffs Camper 510 TK
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

najk napsal:

prosím jak zapojit větrák? koupil jsem PC větrák a má 3 vývody, žlutý, černý, červený. Na co dát plus a na co mínus od aku, díky?

Zapoj jen černý - a červený +, žlutý je kvůli snímání otáček.
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Jarek DominikaJarek DominikaČlen
Přidáno před 10 let
Termostat k ventilatoru lednice:

http://aukro.cz/d...27294.html
Telefon:608703865
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 10 let
Nebo tenhle termostat:
http://www.pselec...inaci.html za 115 Kč
a k tomu ventilátor
http://www.pselec...r-12v.html za 54 Kč

Líbí se Vám cena?:):^
VW Caddy, Hobby 400 SFe
H
HonzaMNováček
Přidáno před 7 let
Mam doataz, 12V nekde u lednica vzadu najdu? Nebo musím přivést nové od baterie?
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
12V vzadu je,ale pouze pro provoz na 12V za jízdy z alternátoru.Což pro ventilátory je nepoužitelné.Neběžely by na plyn a ani na 230V.Musí se přivést sólo napětí,třeba od světel přes vypínač a nebo regulátor.Pak je lze použít při jakékoliv variantě provozu lednice.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
S
srumberakNováček
Přidáno před 7 let
Neměl někdo problémy s pronikáním vody do ventilátoru?
Pokud ho namontuji co nejblíže k mřížce (nebo přímo na ni) nedostane se do něj voda? Nezničí jej, případně nemůže zkratovat elektroinstalaci?

Chápu že při mytí auta si asi dám pozor, ale celodenní cestování v dešti, nedej bože na posolené silnici může udělat své.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

HonzaM napsal:

Mam doataz, 12V nekde u lednica vzadu najdu? Nebo musím přivést nové od baterie?


Nevím kde máš tu lednici zabudovanou, ale pokud máš obytku, tak tam bývá často lednice vedle dveří a u těch dveří bývá i vypínač pro ovládání elektrického schůdku, takže se nechá těch 12V vzít tam. Na vypínači ke schůdkům je +12V a -12V si můžeš vzít třeba u ledničky (-12V je připojených trvale, odpojuje se jenom +12V).
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Pročetl jsem celé vlákno, ale raději se zeptám. Když ventilátory z PC nedám na silentbloky neodejdou třeba otřesama při jízdě ? A druhá otázka. Pokud je umístim vedle výparníku u mřížky karavanu neodejdou teplotou ? Přeci jenom je tam v létě dost teplíčko.
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mám dva ventilátory vedle sebe podložené gumovým těsněním a přichycené elektrikářskou stahovací páskou na horní mřížce, už víc jak pět let. Jedou nonstop a zatím se s nimi nic neděje.
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

12V vzadu je,ale pouze pro provoz na 12V za jízdy z alternátoru.Což pro ventilátory je nepoužitelné.Neběžely by na plyn a ani na 230V.Musí se přivést sólo napětí,třeba od světel přes vypínač a nebo regulátor.Pak je lze použít při jakékoliv variantě provozu lednice.


Ne každá lednice, ta moje ma i stále napětí na 12v, to zjistíš jednoduše pokud ji máš osvětlenou tak tam musíš mít stále napeti
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let
Ja 12V vzal od knofliku na přepínání plyn/220V/12V
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Ještě bych upřesnil,lednice na 12V chladí pouze při jízdě,je to logické,na chlazení je spotřeba proudu přibližně 10A (120W/12V),což by "vycuclo" baterii za pár hodin.Osvětlení je stálé,s nástavbové baterie,odběr je pár mA ?? dle žárovky. Aspoň v mém případě se chlazení automaticky vypne pokud zastavím motor. Mám vypínač s osvětlením,tak mohu lehce opticky zkontrolovat. Odkud vzít napájení na ventilátory je pak na rozhodnutí každého,dle varianty lednice,tak aby byly ventilátory napájeny vždy na jakýkoliv systém chlazení (plyn,230V,12V)
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,669,723 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24264 sekund | Průměrně za: 0.24264 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.23MB/2MB