Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Aktivní obrana vůči vetřelci venku: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Aktivní obrana vůči vetřelci venku

Poslední aktualizace před 8 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
Takže ve finále riziko bude vždy. Pes je rozhodně fajn, ne jen na hlídání...
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Petr a Lucie napsal:

Takže ve finále riziko bude vždy. Pes je rozhodně fajn, ne jen na hlídání...
Je to tak pánové...pejska musíš zvážit kdy ho nechat ve voze a nebo si jej vzít sebou . Ale na noc je dobrý , alarmy jako doplněk co víc ještě snad trochu toho štěstí a je to.
Žijeme jen jednou.
BukerBukerČlen
Přidáno před 11 let
Ano glocka17... jezdím po čr a spím na divoko s rodinou... vše co tu bylo napsáno je pravda... pes,alarm atd... ale lepší je prevence... mám ZP a tak můžu nosit zbran u sebe a použít jí v krajním připadě když už veškerý systém selhal... jako pes,alarm,atd... použiju jí jen v ohrožení života rodiny a majetku... Pokud jedu do ciziny,zbraň sebou nevezu a rači zajedu do kempu,kde to je bezpečnější... V české rep. panuje názor,že kdo má u sebe zbraň je šilenec nebo vypatlaný hovado co si léčí nějaký mindrák,bohužel... jsem zastáncem slušných lidí a rači se domluvím přátelsky s každým... i kdyby mě měl někdo vykrádat,rači použiju pepřák a nebo můj křik z úst - pořádná siréna:o než hned tasit a střílet jako magor... Ale pokud to bude takovej blázen,který chce mé rodině ublížit,půjde kemě s nožem v ruce nebo s čímkoliv jiným... první výzva a pak má smůlu... Kdybych byl sám,nejspíše bych volil utěk,moje pověstná siréna:o a rychlý tefon PČR ale když máte sebou rodinu,děti,tak je to něco jiného...
M
AnonymČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Buker napsal:

... použiju jí jen v ohrožení života rodiny a majetku... ..


Já vím, že prudím, ale prosím, i když je to nešťasně popsáno ve skupině ZP , použití zbraně v obraně majetku nefunguje !!! I kdyby ti chtěl někdo ukrást 20 milionů tak majetek není na úrovni lidského života. Formulace obrana při ochraně majetku je zavádějící a radím být v tomto hoodně zdrženlivý. Jak ti někdo bude krást obytku a ty ho u toho picneš tak jdeš do tepláků a na dlouho.
simchasimchaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MichalJ napsal:

Citovat

Buker napsal:

... použiju jí jen v ohrožení života rodiny a majetku... ..


Já vím, že prudím, ale prosím, i když je to nešťasně popsáno ve skupině ZP , použití zbraně v obraně majetku nefunguje !!! I kdyby ti chtěl někdo ukrást 20 milionů tak majetek není na úrovni lidského života. Formulace obrana při ochraně majetku je zavádějící a radím být v tomto hoodně zdrženlivý. Jak ti někdo bude krást obytku a ty ho u toho picneš tak jdeš do tepláků a na dlouho.

Přesně jak píše Michal. Ve výkladech zákona se pořád hovoří o přiměřenosti, takže když Ti někdo vykrádá auto, měl by Ti dát adresu, abys mu také mohl vykrást auto. Teď samozřejmě zjednodušuji, ale je to fakt, jak říká Michal.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Tak tady jsem to našel. http://www.ebay.de/itm/WACHHUND-Warnu...27cc8176ab
Tohodle psa jsem myslel. :)
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Zdobik 88Zdobik 88Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

SignBoss napsal:

Tak tady jsem to našel. http://www.ebay.de/itm/WACHHUND-Warnu...27cc8176ab
Tohodle psa jsem myslel. :)

Tak tenhle pes by mohl mít úspěch, jinak my jsme nechali v autě dva trhače :i:i (jorkšíra a velšteriéra) a stejně nás v Praze vykradli.:o. Naštěstí to psi přežili.
Necestujeme abychom utekli od našeho života, cestujeme aby nám neutekl život.
Karel a Marcela
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
Psa mám strach, že ho někdo otráví, aby se do auta dostal. V noci náš retrívr spí venku, uvázaný u auta, přes den je to takový hodný kamarád s každým, ale v noci se nám stalo, že už 2x štěkal a vrčel tak, že bych k němu nešel na dvacet metrů. Na autě jsme vždy měli kola, tak že by o ně měl někdo zájem? Pak nám je tedy ukradli u baráku, kde pes zásadně nehlídá...
VW LT 35 maxi
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let
http://www.uloz.t...edia=music Moc tam tohho není, ale zuřivý pes docela ujde !)
P
perutNováček
Přidáno před 11 let
Kdyz to tak ctu, tak si myslim a z vlastni zkusenosti po cele Evrope mohu rici toto. Neni lepsi vyuzivat hustou sit campingu u nas i v zahranici, pripadne Stellplatzu a pri tranzitu parkovist u velkych benzinek stat mezi kamiony? Ja to tak delam dlouha leta (je mi 60 let) a zadny podobny problem jsem nemel.
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

perut napsal:

Kdyz to tak ctu, tak si myslim a z vlastni zkusenosti po cele Evrope mohu rici toto. Neni lepsi vyuzivat hustou sit campingu u nas i v zahranici, pripadne Stellplatzu a pri tranzitu parkovist u velkych benzinek stat mezi kamiony? Ja to tak delam dlouha leta (je mi 60 let) a zadny podobny problem jsem nemel.


S těma benzínkama s tebou nesouhlasím !! Taky jsem to tak dělal až do té doby než nás vybrali ve Španělsku přímo pod světlama mezi kamiony 10m od stojanů. Od té doby už vyhledávám raději stellplac a nebo jiné bezpečnější místo na přespání po cestě, ale jinak s tebou souhlasím.:|
stanley_mosquitostanley_mosquitoČlen
Přidáno před 11 let
Takhle vybrali kamarada v Italii kdyz spal v T4.Zaklepali mu v kapuci na okno namirili na nej pistoli a on jim dal vsechno co mel.Pak mu hned kamionak zavolal policii,ale to uz byly davno fuc.Driv jsem taky spaval na rastpaltzech dokonce i ve starym passatu.Dneska sebou sice vozim plynovku,ale stejne se uz tam bojim stat.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Lepší je přespávat někde mimo civilizaci. Kdo tam bude hledat oběti k okradení ?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 11 let
To, ze nemozem po niekom strelit z legalnej zbrane, ak sa mi dobija do karavanu nieje tak uplne pravda. Trestny zakon §26 - Oprávnené použitie zbrane
Použitie zbrane v súlade so zákonom nie je trestným činom.
Za použitie zbrane v súlade so zákonom sa považuje aj jej použitie proti inému vo svojom obydlí na ochranu života, zdravia alebo majetku, ak osoba do obydlia neoprávnene vnikne alebo v ňom neoprávnene zotrvá a nejde o nutnú obranu. To neplatí, ak bola pritom inému úmyselne spôsobená smrť.
V danej chvili je karavan moje obydlie. Jasne, ze mu nedam dve do srdca a jednu do hlavy. Nakoniec to aj tak ostane na skrutenych paragrafoch a drahych pravnikoch.
54!y+45!f+24!u+17!l
M
AnonymČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

mengic333 napsal:

To, ze nemozem po niekom strelit z legalnej zbrane, ak sa mi dobija do karavanu nieje tak uplne pravda. Trestny zakon §26 - Oprávnené použitie zbrane
Použitie zbrane v súlade so zákonom nie je trestným činom.
Za použitie zbrane v súlade so zákonom sa považuje aj jej použitie proti inému vo svojom obydlí na ochranu života, zdravia alebo majetku, ak osoba do obydlia neoprávnene vnikne alebo v ňom neoprávnene zotrvá a nejde o nutnú obranu. To neplatí, ak bola pritom inému úmyselne spôsobená smrť.
V danej chvili je karavan moje obydlie. Jasne, ze mu nedam dve do srdca a jednu do hlavy. Nakoniec to aj tak ostane na skrutenych paragrafoch a drahych pravnikoch.


Vlastně je to jednoduché, teď jsi na to přišel. Gratuluji k takovým vysvětlením a uvedením do praxe !!!!:o
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 11 let
Potom co kamarádova syna vybrali na parkovišti ve Francii jsem před cestou do Slovinska a Chorvatska zakoupil alarm( jej uspali). Vyhledli jsme si parkoviště, dali večeři a objevilo se první auto. Vytuněná malá audina, s velkým chlapem. záhy přijelo a zaparkovalo druhé auto. Rychlá cigareta a poté co zmizela audina se vytratil také. Zanedlouho za námi zaparkovalo třetí auto,se dvěma pořízky, bylo krátce před setměním. Toto auto zaparkovolalo tak , že jsem viděl ve zpětných zrcátkách jen část předku a zadku. Alarm nealarm prásknul jsem do koní a do nejbližšího kempu. Rvát se neumím, kvér také nemám a na samotě u lesa asi nic jiného nezbývalo.
Bylo to ve Slovinsku u německé kostnice z první světové války.
Než kemp do kterého jme přijeli tak raději jinde u lesa.
V červnu jsme byli také ve Slovinsku a z dvaceti dnů jen dvakrát v kempu a pohoda. Toto bylo na podzim.
Také plánuji psa, ale nevím jak by to dopadlo, kdyby někdo ublížil parťákovi. asi bych jej přejel.
R
rprikrylNováček
Přidáno před 11 let
Je mi z toho zle, kde to žijeme. Před třemi týdny v neděli, za bílého rána v 6:15, na sídlišti v Brně před mými okny a zraky dvou sousedů mi odtáhli Wilka 590F (r. 98), přijeli dvě auta, jedno tažný a jedno s pomocníčky...za 10 minut jsem byl bez karavanu. Zamčený oje vložkou, lankem blokovaná ručka...A to tu stál jen kvůli potřebě STK a sněhové nadílce...:|. A to jsme si myslel, že 25 letý vlek nikdo krást nebude :-(....
D
DZIZIČlen
Přidáno před 11 let
Mám alarm rozšířený o vyhoukávací sirénu uvnitř a druhou venkovní.
Toto ještě na vypínač u hlavy v alkovně, který mohu ovládat ručně.
Vše za 400,-Kč navíc a když slyším nějakýho ometáka u auta v noci stačí na pikosekundu houknout a je v čudu. Když vám tam někdo vleze a začne to houkat je to takový mazec, že se na to vykašle. Opáleno od kamaráda z Německýho autoklubu, kde si to dělají všichni členové.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 11 let
Jak to tady čtu, myslím, že je nejvyšší čas pořídit si sirénu. Poradil by mi někdo jakou a kde ji koupit? Díky. :x
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Sapuki napsal:

Jak to tady čtu, myslím, že je nejvyšší čas pořídit si sirénu. Poradil by mi někdo jakou a kde ji koupit? Díky. :x


Ahoj. Zadej si do vyhledávače rubriku ZBOŽÍ a v ní "siréna mini".
Zdraví
Luboš a Dáša
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,036,068 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25210 sekund | Průměrně za: 0.2521 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB