Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak na komáry ?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak na komáry ?

Poslední aktualizace před 7 let
PeropPeropČlen
Přidáno před 12 let
p.Habásek,díky moc za informace. Kupoval jsem to v takovém levnějším obchodě kde má zastoupení i drog. Teta. Takže to tam asi někdo vybral. Je to zase moje vina,že jsem to nezkontroloval, Ani tam nebrali slevovou kartu drog.Teta. S touto drogerkou jsem jinak spokojen. Toto jsem kupoval v Č.Budějovicích. Přeji hodně úspěchů a pohody. Per.
cestovatel ze Šumavy;y
B
BarysČlen
Přidáno před 12 let
Teď mi to dorazilo "Habáskuv Komárobijec od Habáska" . Tímto mu děkuji za rychlé vyřízení objednávky. V pátek jedem naposledy na Slapy a už tam dost žrali tento víkend, tak dostanou co proto ,jdeme na ně.!t
H
HabasekČlen
Přidáno před 12 let
Děkuji a přeji ti spokojenost a klid od těch bodavých potvor.
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 12 let
je to vhodné když je v autě i mimino dík za info. Ale na jednu stranu co je horší tohle vdechovat nebo se nechat vysávat od komára. :D
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
H
HabasekČlen
Přidáno před 12 let
výrobce udává, že nedoporučuje použití v přítomnosti citlivých osob.(např.astmatiků)
Úpřímně,hlavní chemická složka je Transflutrin.Potom jsou zde destiláty, které ho na sebe vážou a tím zaručují vzlínavost látky do prostoru.Dle mého názoru,je to určitě méně škodlivé,než když ti někdo kouří cigaretu vedle u karavanu.Určitě strojek neumísťuj blízkosti mimča a pokud to půjde pootevři okno.Ale že by mu mohla tato látka nějak přímo ublížit je vyloučeno.Koncentrace látky je 490g/kg.(pokud by strojek neoblizoval nebo něco podobného).
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 12 let
děkuji za info
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Hele jestli jsou baterky vypočítány na jednu náplň tak nám jede už 2. sezonu na jedny a komáři fakt nejsou jede to celou noc min. 8 hod, tak cca 2. měs za rok i doma a dnes jsme museli koupit druhý a bude i do klubovny (poláček)!M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
B
BarysČlen
Přidáno před 12 let
Něco pro zasmání!
Habásek je kouzelník!

Máme dva kluky 1 a 5 let. S tím mladším spí žena v dětském pokoji a strašně začali žrát komáři.Tak vzala Habáskuv komárobijec a zapla si ho. Ráno si ho chválila , jak ji ty potvory přestali žrát.Krásně to svítí a není to skoro slyšet, jen detail neměla tam tu náplň , takže ji foukal jen větráček.

Ráno jsem bez nálady, vstávat do práce,ale dnes jsem se smál jako malej kluk. Asi jsou ty komáři už tak chytrý a vědí ,že je to na ně a uletí.
X
xgojnyČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Habasek napsal:

výrobce udává, že nedoporučuje použití v přítomnosti citlivých osob.(např.astmatiků)
Úpřímně,hlavní chemická složka je Transflutrin.Potom jsou zde destiláty, které ho na sebe vážou a tím zaručují vzlínavost látky do prostoru.Dle mého názoru,je to určitě méně škodlivé,než když ti někdo kouří cigaretu vedle u karavanu.Určitě strojek neumísťuj blízkosti mimča a pokud to půjde pootevři okno.Ale že by mu mohla tato látka nějak přímo ublížit je vyloučeno.Koncentrace látky je 490g/kg.(pokud by strojek neoblizoval nebo něco podobného).


http://cs.wikiped...nsfluthrin
Fiat Ducato Alkovna Dethlefs 2,8JTD chip 118kW, r.v. 2005 Shock
elipsoidelipsoidČlen
Přidáno před 11 let
Oni totiž komáři nemají rádi průvan :) Takže mozná by stačilo prostě pustit větrák :)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Pít pivo!^
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Jak jsem četl ten název tématu, tak jsem myslel že zase řešíte politiku.
Tam bych poradit neuměl, ale co se hmyzu týká, tak prý účinně pomáhá pravidelná konzumace česneku během celého dne. Já to ještě nezkoušel, ale údajně to zabírá.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 11 let
Spolehlivě, hlavně na všechny okolo:)
operativecoperativecČlen
Přidáno před 11 let
Toto mi přišlo v emailu mezi zprávama co se lavinově přeposílají ještě jsem nezkoušel, ale za pokus to určitě stojí:

"Lahvička Alpy do ní dát vylohovat 30hřebíčků (koření, ne kov:) ) nechat 24h louhovat a pak se natírat Alpa zhnědne, hřebíčky nevyndavat a občas se natírat, komáři odletí hledat potravu jinam."

předpokládán když se lahvička nechá pootevřená tak to bude fungovat i v bydlíku no uvidíme, ale vuně alpy s hřebíčkem mi je příjemná a předpokládám i zdr. nezávadná
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, mohu potvrdit, že je to výborné. A neodpuzuje to jen komáry, ale všechen ostatní hmyz, a mám takový dojem, že také všechny ostatní živé tvory, žijící na naší planetě. Možná, že jsem dal hřebíčku více a i déle louhoval, aby to bylo co nejlepší. Čáo, Pepa, r. a v.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
jestlipak jsou někde ještě k dostání náhradní náplně s baterkami ??, nikde jsem to letos zatím nesehnal a sezona začíná.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
VeraVeraČlen
Přidáno před 11 let
Já uspěla v drogerii Teta ale vysloveně na zeptání,vystaveno nebylo a hrabali to někde ve skladu.
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím všechny lidičkové.
Mám dotaz ohledně bateriového strojku od Biolitu.

Koukal jsem na výrobce Biolit.eu, ale bateriový strojek jsem tam nenašel. Je možné, že jej přestali vyrábět? Chtěl bych něco jak domů, tak do karavanu. V CHR jsme si koupili nějaký do zásuvky, ale tady na něj nemůžu sehnat náplň.
Ještě dotaz, pokud bych dokázal sehnat ten bateriový, půjdou mi do něj umístit náplně, které bych koupil přímo u Biolitu?
Ten CHR nám fungoval dobře, první noc mě ty kurvy poštípaly řádně, protože jsme nic neměli, ale druhou noc už to bylo v pohodě dokonce i ve vedlejší místnosti, ale raději bych ten český, bateriový výrobek :).
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
tady ho mají skladem, za pěknou cenu http://www.vmd-dr...p-sl-7651/

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let
moc díky, objednáno... :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,724,011 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26282 sekund | Průměrně za: 0.26282 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB