Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jakou značku obytného auta: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jakou značku obytného auta

Poslední aktualizace před 6 let
P
panselNováček
Přidáno před 12 let
Máš pravdu synku
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 12 let
Tak dnes jsem rozebýral karavany s mím tátou. A zase přibil další názor:
Že do budoucna by byla kvuli dětem dobrá alkovna.
Jaký na to máte názor?
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Martin a Lenka napsal:

Tak dnes jsem rozebýral karavany s mím tátou. A zase přibil další názor:
Že do budoucna by byla kvuli dětem dobrá alkovna.
Jaký na to máte názor?


S dětmi jedině alkovna ... I když do této diskuse očividně nepatřím , protože jsem se ve středním věku zmohl jedině na veterána - alkovnu z 92 roku a tady lítají statisíce .:D Mě osobně by auto kolem milionu zajímalo v případě , že bych v něm mohl jezdit alespoň každý víkend nebo na 2 měsíční dovolené / movitý učitel bohužel také nejsem :c / Jinak by mi bylo nečinného auta docela líto ... Být mladý a za vodou , stejně bych asi do nového z těchto důvodů nešel ...
PS: Rozebíral a přibyl ...
Upravil Roberto dne 03.08.2012 21:31, před 12 let
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 12 let
Roberto:
No říct názor není vubec o tom co si člověk muže či nemuže dovolit. I když by jsi měl dodávku z roku 80 a měl v ní postele z OSB desek tak je to jedno.
Pokud tu někdo napíše něco takovýho jako je: nemáš auto za milion tak tady nemáš co do toho kecat tak je u mě UBOŽÁK!!!!

Tak že do diskuze patříš!

My kromě ročního vynechání jezdíme hodně a tak bych chtěl udělat posun.
V našem věku je pravděpodobné, že děti mít budeme a nechtěl bych ta rok až dva řešit, že mám malej obytňák
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

mb napsal:

S.E.A. ( ITAL ) :_, ale nedám na něj dopustit...za ty peníze...:q




......a když lowend pak tedy samozřejmě taky Niewiadow, Astra a ponorka. :) Na toho prvního taky nedám dopustit ![/quote]

??? Asi jsi někde jinde...zřejmě pod vodou.:o[/quote]


???????Nechápu tvůj sarkasmus ??????? Když něčemu nerozumím tak se nejdřív zeptám.:x
Jinak se omlouvám za zaplevelování vlákna. Prvotní dotaz byl na kvalitní obyťák.[/quote]


Super, tak se nejdřív zeptej...
Kvalitní obytńák je pro každého jiný, dle toho na jaký kdo má. Mám mnoho kamarádů s obytnými vozy různých kategorií ale takový přístup neznám.[/quote]

Ty mi tady podsouváš svoje myšlenky ! Tak teda polopaticky: nezávisle na tom jaký auto máš je důležitý že na něj nedáš dopustit a jsi s ním spokojený. Tak jak já nedám dopustit na Niewiadow 126. Kromě tý ponorky neboli žehličky což je samodomo a žádná značka /to byl jakoby fór/ v tom seznamu chyběl nejen tvůj SEA ale i právě ten Niewiadow a Astra. Snad to takhle stačí. Fakt není žádný důvod se do mne navážet..........
Jinak s tou kvalitou jsem tě moc nepochopil zase já. Je hodně lidí, kteří si obecně kvalitní výrobek mohou dovolit, ale kupují to nejlacinější.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Hoši, hoši, debata jaké kvalitní Obytné auto se zvrhla na debatu o tom jaké si kdo může nebo nemůže dovolit a podle toho určuje kvalitu auta, ale o tom to přece není.
Mirek57Mirek57Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

Hoši, hoši, debata jaké kvalitní Obytné auto se zvrhla na debatu o tom jaké si kdo může nebo nemůže dovolit a podle toho určuje kvalitu auta, ale o tom to přece není.


Bohužel skoro vždy se najde někdo, kdo téma posune konfliktním směrem. Je to na škodu tohoto fóra. Mirek
VasuVasuČlen
Přidáno před 12 let
Chlapi, nevím jakou značku auta vybíráte nejraději vy, ale moje polovička by přidala komentář, ať ta značka je trochu hezká, abych se za tebe nemusela stydět. U nás to je většinou tak, že já vybírám motor, dneska je stéjně 90 % značek kooperace s jinou značkou. Značka vnitřní výbavy opravdu hodně záleží na penězích a jestli jezdíme sami, s malými, či vetšími dětmi. Praktičností a vybavením se mně vždy líbil a líbí HYMER
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Ano, HYMER. "Starého pána" Erwina Hymera obdivuju a vážím si ho, je to legenda, "vynálezce obytného auta", design exteriéru i interiéru se mi moc líbí, ale hypoteticky kdybych měl finance na novýho bydlíka bych asi do něj nešel. Důvod je takový že jak říkají sami němci "Hymer už není to co býval" a asi mají pravdu. Ve fabrice to vědí a tak zavedli speciální "kontrolu kvality". A pak mi vadí že kostra nástavby je pořád dřevěná a že za každou "poličku" je příplatek.
Jinak ale jdou s dobou a nový Hymer Tramp který bude představen na caravansalon v Dusseldorfu je zbrusu nový jak s venku tak zevnitř a honba za ušetřenými kilogramy se projevila jak kvalitou spaní (místo roštu pěnová podložka), tak stěnami nábytku které jsou vyplněné styroporem (u každého šroubku je plocha stlačená a prohnutá). Ale zase jak píšou cena se projeví "pouze" pětiprocentním zdražením.:x
Jo a ještě jedna věc mě vadí,že když si na jejich stránkách chcete objednat katalog tak vám oznámí že do ČR žádný katalog neposílají.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 12 let
/Tak to sis Jardo tady dovolil hodně ! Počkej ta sprcha urážek od agresivních obránců Hymerů :D:D:D/

K věci: Co značka Le Voyageur ??? Prohlížel jsem to ve Fr. jen z venku na STPL a vypadalo to moc pěkně, navíc na Mercedesu...:x
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
R
RudyČlen
Přidáno před 12 let
Mnooo, určitě nejsem agresivní obránce Hymerů ale v souvislosti s případnou výměnou auta jsem se trochu o řadu B zajímal. Pokud vím, žádná výdřeva ve stěnách není, jedná se o lisovaný sadwich (PUAL technologie). Jediné co jsem zaznamenal jsou diskuse o náhradě aluminiových rohových spojovacích profilů plastovými. Prolezl jsem auto poměrně důkladně a za sebe musím konstatovat, že jsem zaregistroval precizní zpracování a příkladné řešení různých detailů. Vylehčování konstrukce čeká všechny výrobce, chtějí li prodávat integrály otypované pro 4 osoby a vejít se do 3,5t. Nezatracoval bych proto značku Hymer, spíše si myslím, že je jen zase o kousek vpředu.
Z mého soukromého "výběrového řízení" vypadly vítězně Hymer B a Carthago C-line (mimochodem taky vylehčené na 3030kg). Pokud bych dnes auto měnil, rozhodl bych se mezi těmito dvěma. Jedná se samozřejmě o můj čistě subjektivní názor získaný na základě průsečíku zevrubného prozkoumání aktuálního trhu a mých základních požadavků.

Automatické sloučení 06.08.2012 10:59:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

/Tak to sis Jardo tady dovolil hodně ! Počkej ta sprcha urážek od agresivních obránců Hymerů :D:D:D/

K věci: Co značka Le Voyageur ??? Prohlížel jsem to ve Fr. jen z venku na STPL a vypadalo to moc pěkně, navíc na Mercedesu...:x

Obávám se, že auto na Mercedesu, s půdorysem vhodným pro 4osoby a dvojitou podlahou nelze postavit tak aby se vešlo do 3,5t. Pro mne základní požadavky. Proto jsem se o takové řešení nezajímal. Nicméně, taky jsem si všiml nezaměnitelného šarmu aut této značky. :x
Upravil Rudy dne 06.08.2012 10:00, před 12 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Rudy napsal:

.

Automatické sloučení 06.08.2012 10:59:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

/Tak to sis Jardo tady dovolil hodně ! Počkej ta sprcha urážek od agresivních obránců Hymerů :D:D:D/

K věci: Co značka Le Voyageur ??? Prohlížel jsem to ve Fr. jen z venku na STPL a vypadalo to moc pěkně, navíc na Mercedesu...:x

Obávám se, že auto na Mercedesu, s půdorysem vhodným pro 4osoby a dvojitou podlahou nelze postavit tak aby se vešlo do 3,5t. Pro mne základní požadavky. Proto jsem se o takové řešení nezajímal. Nicméně, taky jsem si všiml nezaměnitelného šarmu aut této značky. :x


Máš pravdu, do 3,5 t je to pro dva. Pro 4 přes. Každopádně je to paráda.
http://www.levoya...
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

Rudy napsal:

.

Automatické sloučení 06.08.2012 10:59:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

/Tak to sis Jardo tady dovolil hodně ! Počkej ta sprcha urážek od agresivních obránců Hymerů :D:D:D/

K věci: Co značka Le Voyageur ??? Prohlížel jsem to ve Fr. jen z venku na STPL a vypadalo to moc pěkně, navíc na Mercedesu...:x

Obávám se, že auto na Mercedesu, s půdorysem vhodným pro 4osoby a dvojitou podlahou nelze postavit tak aby se vešlo do 3,5t. Pro mne základní požadavky. Proto jsem se o takové řešení nezajímal. Nicméně, taky jsem si všiml nezaměnitelného šarmu aut této značky. :x


Máš pravdu, do 3,5 t je to pro dva. Pro 4 přes. Každopádně je to paráda.

Ano-auto na podvozku MB asi nie je možno urobiť do 3,5 t, ale súhlasím s názorom ,že je to maximálne pohodlné a v spolupráci s RIMOROM dovedené do detailov.Jazdíme s tým v 3 ks a ako mi bolo povedané v najlepšej verzii, ale /už som o tom tu písal možno na niečom inom/ najlepšie je keď je jeden počas ranných prác vonku na kafe.Skúsenosti máte určite aj Vy.
http://www.levoya...
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
Hymer nemá "rošt" ale lamely ... a myslím, že pořád :-)

jinak zajímavé pro porovnání kvality je sledovat cenu ojetin po pár letech ...
S
sigirČlen
Přidáno před 12 let
Se zájmem jsem si pročítal postřehy a názory vás zkušených, stran výběru značky obytného auta. Mrzí mě, že už dál nikdo nic nepíše a tak se pokusím vlákno ještě oživit. Objevil jsem na stánkách prodejce Adria Sedlčany vůz, který se mi zdá zajímavý co do ceny i vybavení. Chyběla by mi snad jen velká lednice, ale jinak se mi auto líbí. Rád si přečtu vaše názory. Zdrvím všechny, Sigir.

Automatické sloučení 10.08.2012 08:56:
Samozřemě, jsem trouba na druhou a nenepsal jsem o jaký vůz se jedná. Tak tedy - Rimor XGO DYNAMIC 28P 140PS.
Upravil sigir dne 10.08.2012 07:56, před 12 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
No, to je asi na pomyslném žebříčku úplně nejníže.:)
L
LakyČlen
Přidáno před 12 let
Jardo : ale v čem podvozek je stejný , takže ve výbavě? A poměr k ceně? :x
Žijeme jen jednou.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
podvozek stejný s čím? Je to na Tranzitu, na toho dnes dělají jen ty nejlevnější auta. Měl jsem možnost si auto prohlédnout. Výbava, zpracování je opravdu to nejlevnější, s izolací to nebude taky žádná sláva.Když už Xgo tak snad Family, to je o už hodnotnější.
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

sigir napsal:

Se zájmem jsem si pročítal postřehy a názory vás zkušených, stran výběru značky obytného auta. Mrzí mě, že už dál nikdo nic nepíše a tak se pokusím vlákno ještě oživit. Objevil jsem na stánkách prodejce Adria Sedlčany vůz, který se mi zdá zajímavý co do ceny i vybavení. Chyběla by mi snad jen velká lednice, ale jinak se mi auto líbí. Rád si přečtu vaše názory. Zdrvím všechny, Sigir.

Automatické sloučení 10.08.2012 08:56:
Samozřemě, jsem trouba na druhou a nenepsal jsem o jaký vůz se jedná. Tak tedy - Rimor XGO DYNAMIC 28P 140PS.
Ahoj, loni jsem jezdil celou sezonu s Rimorem Katamarano 8p je to shodné s XGO 28p. Na auto jako takové mohu říci jen to dobré, jede jak čert a spotřeba při cestě 4500km okolo 9,5L/100km. S nástavbou je to už horší, levnější a ošizené materiály uvnitř a třeba mě vadilo málo místa na sednutí u lůžka nad garáží. Do zadního okna při dešti lehce zatékalo a o všech věčně se povolujících šroubcích ani nemluvě. Všechny spotřebiče, velká koupelna a lednice 110L je tam dobré a jěště jedna věc mě vadila a to přední lůžko které se rozkládalo složitým a záhadným způsobem. Na závěr bych řekl že za ty peníze dobrý, ale příště bych do levnějšího Rimora a nebo do XGO nešel:|
L
LakyČlen
Přidáno před 12 let
Dík z fotek to nepoznám . Kouknu na ten druhý.!)
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,016,679 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22093 sekund | Průměrně za: 0.22093 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB