Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jakou značku obytného auta: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jakou značku obytného auta

Poslední aktualizace před 6 let
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

midlum napsal:

Také blahopřeji ke koupi nového bydlíska a přeji Tobě i Lence jen příjemné,šťastné a spokojené výlety.:_


Nazdárek, jak pak se máš? Co novýho? Dlouho jsem tě tu neviděl.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
sleidisleidiČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Ať koukám, jak koukám, tak máme stejného mazlíka. A taky z Bosonoh. Jenom naše rozhodování bylo rychlejší. Jeli jsme si pro Elnagha a pan prodejce nám na své zahráce ukázal LAIKU a bylo zle. Na rozhodnutí jsme měli cca 15hodin. Jel další zákazník. Ale rozhodli jsme se snad dobře. Máme ji asi měsíc, pár víkedů je za námi a zatím je vše OK. Zítra razíme do Itálie a pokud se vrátíme, tak plánujeme společné výjezdy na velikonoce a na Malou Skálu. Tak doufám, že se někde potkáme a vyměníme si zkušenosti. Přejeme spousty spokojených km a hromadu pohody. Ahoj Mirek a Eva
Míra a Evča
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

sleidi napsal:

Ahoj. Ať koukám, jak koukám, tak máme stejného mazlíka. A taky z Bosonoh. Jenom naše rozhodování bylo rychlejší. Jeli jsme si pro Elnagha a pan prodejce nám na své zahráce ukázal LAIKU a bylo zle. Na rozhodnutí jsme měli cca 15hodin. Jel další zákazník. Ale rozhodli jsme se snad dobře. Máme ji asi měsíc, pár víkedů je za námi a zatím je vše OK. Zítra razíme do Itálie a pokud se vrátíme, tak plánujeme společné výjezdy na velikonoce a na Malou Skálu. Tak doufám, že se někde potkáme a vyměníme si zkušenosti. Přejeme spousty spokojených km a hromadu pohody. Ahoj Mirek a Eva
Ahoj rozhodli jste se dobře,měl jsem alnagha ,teď mám 2 roky Laiku 40000najeto,170 nocí odbydleno a zatím super.Jsem spokojen,koupeno ve F.M. prodej a servis naprosto k mé spokojenosti.Věřím ,že i vy budete spokojeni.:_
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
Já jsem měl staršího Elnagha před Laikou a nemužu srovnávat starý a nový auto. Dneska mám 1700km a tři noci ale zatím spokojen. už se moc těším až s váma někam pojedu a pokecáme.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
L
LelibČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, máme už rok Laiku Kreos 5010, a max. spokojenost. Předtím Dethlefse na Fiatu ,a ještě předtím karavan Tabert Comtesse de Luxe. Starší se ale nedá s novým srovnat. Dnes jsem nadšený z tohoto vozu, a každou cestu a dovolenou si užíváme. Gratulujeme ke skvělému výběru a vítáme Vás mezi příznivce značky Laika. Snad se potkáme někde na nějakém výjezdu.
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 11 let
Skoro čtyři roky mám italský auto Miller. Drobnosti už dávno neřeším - hromady pilin v každý dutině, prohnutá stěna koupelny, že nejdou zavřít dveře, spousty plastových krytek na místě, kde jinak nemají smysl - kryjí jen vrut co vylezl odjinud, pár míst, kde křivota bije do očí, několik rozpadlých míst na nábytku, za jízdy upadlé zadní světlo- dva malinký vruty byly jaksi mimo materiál a držel to jen silikon, s tím vším jsem se smířil, auto bylo za přijatelný peníze, tak co bych chtěl. Dnes jsem se ale dokopal do zjišťování, proč mi už delší dobu u dřezu teče teplá voda jen čůrkem. A to mě šoklo, že to sem musím napsat. Ital totiž při montáži na hadici postavil spodní skříňku. Takže vše rozebrat a sranda na tři hodiny práce.
Píšu to jen proto, že se vyplatí při koupi vše pečlivě projet dvakrát a nic nepodcenit. Záruka jednou skončí a pak to začne.
R
rexiČlen
Přidáno před 11 let
Kvalita se dnes moc nenosí. Jeden za 18 druhy za 20-2. Přispeju taky něčím k pobavení. Natankuju plnou nádrž nafty a žena povídá. Pod autem teče čurkem nafta! Koukáme na to, přemýšlím co s tím a nenapadá mě nic jiného než skočit do auta a jet. Po 20km jsem vylez a už nic neteklo. Pojalo mě jisté podezření ze bude nejaký problém u hrdla. Prodejce řekl ze to bude problém Fiatu, ve Fiatu zase ze je to věc nástavby. Tak jsem donutil prodejce v rámci záruky prověřit kde je pravda. Po odkrytovani bylo hned jasno. Dělník stáhl hadici k hrdlu obycejnou svorkou tak, ze se hadice zkrabatila a ve spoji vůbec netesnila. A takových historek by bylo víc.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Osobne som spokojný s MB ako podvozok a Rimor/talian/ ako nádstavba.Je to iba názor nie dogma.....
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
C
cigiČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaký jsou auta od Roller teamu třeba z roku 2000. V jakém stavu jsou panely, nezatéká do nich? V jakém stavu jsou koupelny? Děkuji
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Do roku 2001 nič moc, potom otvorili novú fabriku San Gimignano a výrazne sa zlepšila kvalita.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Je to tak jak píše Copy. Jinak Roller Team je stejný jako Caravansinternational (CI) - Trigano. CI má stejné modely i ceny, ale je barevně hezčí a má lepší skříňky.
http://www.carava....it/IT-it/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,929,309 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21242 sekund | Průměrně za: 0.21242 (0) sekund | Dotazy: 103 | Použitá paměť: 2.03MB/2MB