Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Krádež uvnitř obytného auta: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Krádež uvnitř obytného auta

Poslední aktualizace před 6 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 12 let
To se nestalo mě, naštěstí..asi jsem to špatně napsal. Ale naproti jednomu neznámýmu kempařovi co tam byl se stanem a byl stejně jako my přes den kdesi na pěších tůrách. Já z toho měl jenom smutnej pocit. Pocit, kterej asi chvilku setrvá :|
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
MichalVMichalVČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím,
a další příběh, půjčil jsem kamarádovi obytku, je na Sardinii. Včera jel pro starší dceru na letiště a cestou se stavil na koupačku u moře - placené parkoviště. Když se vrátil, zjistil, že se zloděj dostal do obytky, a teď pozor, přes boční velké okno u nástavby, bylo normálně zamčené páčkami, roleta vytažená, potom páčky zničené roleta taky, nějak to prostě povolilo, okno je v pořádku. Když v autě nic nenašel, šel ke garáži, tam mám naštěstí přídavný zámek Thule, ten poškodil, nejde otevírat, ale do garáže se nedostal. Díky a opatrně MichalV.
H
hanalubosNováček
Přidáno před 12 let
Bohužel i my musíme se podělit s touto zkušeností.Na 25.6. jsme odpočívali s obytňáčkem na benzínce před Grazem. Ráno přední dveře otevřeny a zjištěna krádež
ledvinky s penězi cz, řidičákem, VISA kartou, klíči od bytu s OP a adresou, mobil. Náš hlídač pes několikrát za noc štěkal a vrčel. My ho okřikli, ať je ticho. Ráno jsme poznali proč. Jeli jsme dál, policie vystavila doklad /ztráta řidičáku/
Vše rychle zablokovat.Pak jsme ale byli rádi, že jsme to přežili. Takže pozor a nenechme se otrávit. Ještě doporučuji se pojistit na cestu. Ty výdaje s vyřizováním dokladů a výměny zámků nejsou malé.
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
skoro k neuvěření - Rakousko Graz ? pes v autě a stejně tě vyberou ...
to asi není velký pes ?
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
A to se může psát pořád dokola a dokola, zabezpečte si dveře u bydlíka lankem, vnitřními zámky, nebo aspoň obyčejnou "kurtou", není to nic platné, pořád budou vykradené obytky a pořád se tomu budou všichni divit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

A to se může psát pořád dokola a dokola, zabezpečte si dveře u bydlíka lankem, vnitřními zámky, nebo aspoň obyčejnou "kurtou", není to nic platné, pořád budou vykradené obytky a pořád se tomu budou všichni divit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Jardo, prosímtě jak máš zabezpečené auto ty?
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Tak nějak v rámci možností, u dveří kabiny mám zaslepené zámky (otvírám dálkou alarmu), mezi madla dávám kurtu, u dveří nástavby mám originál zámek + jeden přídavný, trezor na doklady. Nemám garáž ale kdybych jí měl tak dám ještě přídavné zámky na dveře garáže. Myslím že to je takový základ který by měl být standartem. !)
K
ketzlmediČlen
Přidáno před 12 let
Já nechávám v obytce tchýňi když promluví tak všichni utečou
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 12 let
No počkej,jednou ti ji ukradnou !h
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
...a to bude oslava........
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 12 let
Tak to bude první kdo se bude radovat,že mu vykradli bydlíka. :D
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

ketzlmedi napsal:

Já nechávám v obytce tchýňi když promluví tak všichni utečou

Takovej "štěkací" alarm.:^
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
pandapandaČlen
Přidáno před 12 let
Aspoň jednoduchost pro klidné spaní
http://www.bbelek...02-c-3558/
jenom hlídat baterky ,taky jsme to jednou použili pro klid nervů než jsme namontovali alarm
Mirek !)
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Cattani napsal:

Citovat

ketzlmedi napsal:

Já nechávám v obytce tchýňi když promluví tak všichni utečou

Takovej "štěkací" alarm.:^



:c Maruška :(
M
mamhladNováček
Přidáno před 12 let
Hoja,
já mám z tohoto léta úplně stejnou zkušenost jako Hanah. Fiat Ducato, přes přední dveře řidiče, nadzvedlej plast, ale dveře normálně fungují dál. Vykradli nás ve Francii v noci za spánku.
Pak jsme používali popruh mezi dveřmi jako jistící záležitost, ale stejně jakýkoliv stání kdekoliv pak bylo s nádechem toho, že moje auto- můj hrad už neplatí. Nebudu ani vypisovat o co vše jsme přišli, bo bych se zas nasr.. Přeji všem, ať je podobné radosti míjejí. S.
hanahhanahČlen
Přidáno před 12 let
Přesně stejný pocit máme my spíme s popruhem mezi dveřmi, boční dveře na řetěz všechno ubedněné a stejně se pořád budíme, prostě ten klid už není. Sice jsme na druhý pokus zvládli CHorvatsko a nechápem jak tam všichni spali v pohodě s otevřenýma oknama.
kocisjirkakocisjirkaČlen
Přidáno před 12 let
... No, my jsme se taky cestou zpátky rozhodovali u Graz_u zda přespíme ve vesnici nebo na odpočívadle.
Aďka chtěla na odpočívadle.
Jenže to neustálé bouchání dveřma, jak lidi zavírali své čtyřkolové miláčky...
No příště fakt sjedeme do první vesnice.
Kde je tak nejlepší stát?
Zdá se mi fajn Bahnhof.
1/ vždy jsou k němu šipky
2/ vždy je tam plac
3/ nebudeme jak pěst na oko
... ale zase ty vlaky (prý ale v noci moc nejezdí)....
Nebo mě ještě napadl: SportStadium.
To je taky značené, parkoviště a musí tam být klid.
JK
... taková normální rodinka!@!rp)!g
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
A není lepší se postavit za vesnici na kraji polní cesty. Děláme to a zatím v poho. Pochybuji že zloději budou hledat kořist v poli.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
P je vždy u hřbitova, u kostela, u bazénu, u fotbalového hřiště ....
záleží i na terénu, kostel na vršku nebude mít rovné P
také záleží na termínu - neklidným místem bude hřbitov na dušičky, bazén s hospodou v horkém prázdninovém dni, hřiště na sobotní ranní trénink,
kocisjirkakocisjirkaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Vita napsal:

P je vždy u hřbitova, u kostela, u bazénu, u fotbalového hřiště ....
záleží i na terénu, kostel na vršku nebude mít rovné P
také záleží na termínu - neklidným místem bude hřbitov na dušičky, bazén s hospodou v horkém prázdninovém dni, hřiště na sobotní ranní trénink,

_______________________________________

To má logiku. Ten bazen je taky dobrý tip.
... taková normální rodinka!@!rp)!g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,722,492 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23596 sekund | Průměrně za: 0.23596 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB