Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 autolednice EZETIL E45 - 45litrů 12/24V + 230V + AES: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

autolednice EZETIL E45 - 45litrů 12/24V + 230V + AES

Poslední aktualizace před 5 let
airiairiNováček
Přidáno před 12 let
Dobrý den, máte někdo zkušenost s touto autoledničkou ? http://www.mulac....0v-aes.htm
Nikde jsem nenašla informaci, jak je hlučná .... Nemám vůbec zkušenosti s tímto typem autoledniček, myslíte že je v hodná na dlouhodobé cestování dodávkou ?
Předem moc děkuji :)
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 12 let
Lednice má tzv. Peltiérův článek, chladí cca o 18°C oproti okolí. Ventilátor je hlukem přijatelný - asi jako počítačový. Spotřeba 5A. Normální autozásuvka po delší době vyteče (nevydrží to na přechodový odpor). Baterka v autě je prázdná (nebo vypíná) cca za 2-5hodin dle kondice. Pro trvalý provoz naprosto nepoužitelné. Buď kompresor nebo absorpci. Tohle je chladicí taška na přejezdy.
Slovo lednice je v tomoto případě neuvěřitelná nadsázka.
L
LakyČlen
Přidáno před 12 let
Mám doma podobnou použití jen s kapslemi ledu na cestu tam ca 8hod + ventilátor . je na prodej , udržovací boksík ,nikoliv lednice jen tak vypadá.
Žijeme jen jednou.
airiairiNováček
Přidáno před 12 let
Upřesním její použití.Máme dodávku,staré Iveco,žádnej obytňák,jen spaní,kuchyňka a uložné prostory.Jedeme španělsko a portugalsko,s tím,že se občas někde zastavíme na delší dobu,podle sklizní ovoce a zeleniny a tam budeme připojení na 220V.Do teď jsme byli zvyklý používat jen obyčejny box a kupovat do něj led s tím,že jsme chodili nakupovat skoro každý den a potraviny co potřebují chlad,jsme většinou hned snědli.Představuju si,že s touto "lednicí" by jsme mohli potraviny chvíli v chladu udržet,aby jsme nemuseli nakupovat každý den.Určitě nepočítáme s tím,že to bude fungovat jako normální lednička,strčit do autozásuvky a už chladí a o nic se nestarat :).Vybrali jsme si jí také hlavně pro její cenu 4000kč,máme hodně omezený rozpočet.Myslíte že je vážně k ničemu,že se vyplatí si připlatit a koupit úplně něco jiného?Doporučte nám když tak někdo něco jiného,uvítáme každou radu,autoledničku jsme nikdy ještě neměli,tak ať nekoupíme nějakou blbost.Díky Radka,Jarda a Matýsek
MTSMTSČlen
Přidáno před 12 let
Je to o něco lepší než obyčejný box, používali jsme to v Espace. Počítej, že to srazí asi 10° C, to znamená pokud je venku 35 tak vevnitř bude nad 20, za ty peníze to nestojí. Mě se to válí ve sklepě několik let.:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
Mám něco podobnýho.Ještě,že jsem to neplatil.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
L
LakyČlen
Přidáno před 12 let
www.Campi shop.cz ,nebo na podobných stránkách i tady bylo několik odkazů . Cena je od 10tis. ale chladí i mrazí .:_
Žijeme jen jednou.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím.V karavanu absorpce,ale v Transporteru mám pod sedačkou originál ledničku a myslím si že je to ten samý princip jaký používají chladící tašky a podobné ledničky prodávané v marketech.Mám tam dva ventilátorky(jeden uvnitř chladničky druhý je venkovní) a chladí mi to perfektně.Nulu to sice neudělá,ale pití ja nádherně studené a třeba máslo ztuhne k nenamazání.Loni v chorvatsku jsem ji měl i u karavanu(bylo nás hodně a lednice v karavanu nestíhala chladit pití) připojenou na 12 volt z karavanu a v 35 oC fakt nádherně chladila.Je možné že VW používá jiný systém?(tomu moc nevěřím).
Hasky
S
siskinNováček
Přidáno před 12 let
to už radši třeba chladící box od Dometicu "12V/230V/plyn CombiCool RC 1200 EGP"
je to absorbce, chladí to o 25°C proti okolí a na plyn to docela v pohodě šlape na rozdíl od lednic na 12V
a cena není zas o tolik vyšší než u toho co jste chtěli původně
lukasvlklukasvlkČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

h-o-n-z-a napsal:

to už radši třeba chladící box od Dometicu "12V/230V/plyn CombiCool RC 1200 EGP"
je to absorbce, chladí to o 25°C proti okolí a na plyn to docela v pohodě šlape na rozdíl od lednic na 12V
a cena není zas o tolik vyšší než u toho co jste chtěli původně



Zdravím, taky doporučuju plynovej box (trojkombinace 12/220V +plyn) Dometic - RC 1600:
http://www.karava...-butan.htm

Mám to ve Scudu, zkušenosti samé pozitivní, na plyn (výdrž na malou 2kg bombu) 7-8dní nonstop provozu, udělá i led, nutností je pouze uvedení auta do vodorovné polohy. Případné foto lednice zde: http://www.arimar...tavba.html
airiairiNováček
Přidáno před 12 let
Máte tedy někdo zkušenosti s tímto chladícím boxem ? Plynová lednice - chladící box propan butan 12V a 230V Dometic RC-1200 EGP

Automatické sloučení 02.07.2012 09:02:
děkujeme za rady :D
Upravil airi dne 02.07.2012 08:02, před 12 let
lukasvlklukasvlkČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

airi napsal:

Máte tedy někdo zkušenosti s tímto chladícím boxem ? Plynová lednice - chladící box propan butan 12V a 230V Dometic RC-1200 EGP

Automatické sloučení 02.07.2012 09:02:
děkujeme za rady :D


Zdravím lednice (plynový box) Dometic RC-1200 EGP je totožný s Dometic - RC 1600, pouze s rozdílem větší hloubky. Mám Dometic - RC 1600, a jak jsem psal výše - samé pozitivní zkušenosti. I teď v tropických vedrech chladí parádně - a to ho mám zabudovaný v autě ve vestavbě (bez přídavného větráku na zadní straně). Nutností pouze uvedení do vodorovné polohy - především u provozu na plyn.
S
SarushkaCRMNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím,

když už se tu řeší Dometic (sice je to starší vlákno, ale tématické), tak má někdo zkušenosti s Dometic CombiCool RC 2200 EGP? Popravdě, chceme v srpnu jet do Chorvatska a ráda bych s sebou vzala nějaké jídlo a pití, minimálně na cestu a první den, než se zabydlíme, a tahle autochladnička na mě udělala dobrý dojem. Ale není nejlevnější, tak bych se chtěla poradit, jestli se vyplatí nebo jestli mi poradíte nějaký jiný typ nebo úplně jinou značku :)

Díky, Sára Čermáková.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Když si uvědomíte, že se většina bakterií množí při 4 stupních a více, tak každý určitě velice lehce přijde na to k čemu taková "lednice" s takovou účinností asi je. Nejde jen o to jestli se napiji relativně studeného nápoje, ale jde hlavně o to zda s tím nápojem nepolknu i něco co mi může uškodit a následně třeba pokazit dovolenou. Kdysi dávno jsme měli také takovou rádoby lednici a od té doby co jsme si koupili "kompresorovku" Engel tak si ji nemohu vynachválit. Za mě je investice do takového šmejdu úplně nemyslitelná a rovná se vyhození peněz do toalety.
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
V tom případě je pokažený celý svět. Na lednici mám napsáno udržujte v lednici teplotu 5-8°C
Mně teda opravdu stačí, ten nápoj, aby měl přijatelnou teplotu k pití.
Ostatní potraviny, ať se nezkazí !
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vasu napsal:

V tom případě je pokažený celý svět. Na lednici mám napsáno udržujte v lednici teplotu 5-8°C
Mně teda opravdu stačí, ten nápoj, aby měl přijatelnou teplotu k pití.
Ostatní potraviny, ať se nezkazí !



pro nevěřící ;) ………………….

Mýtus: Potraviny jsou v bezpečí v chladicím boxu nebo tašce
Život začíná na 4,5 °C, říká Bethany Thayerová, dietoložka a mluvčí Academy of Nutrition and Dietetics. Pokud teplota ve vašem chladicím boxu stoupne nad tuto hodnotu, mikroorganismy způsobující onemocnění se začnou množit.
Thayerová radí naplnit nejdříve chladicí box ze 75 % jídlem a teprve zbylou plochu vyplnit ledem nebo pytlíky s ledem. Chladicí box na piknik byste také nikdy neměli přepravovat v kufru auta, kde je moc horko, ale vždy přímo v kabině, kde máte puštěnou klimatizaci. Na místě pak udržujte chladicí box zavřený a ve stínu. Dobré je také pořídit si teploměr, který umístíte mezi potraviny, nikoli k ledu, abyste se ujistili, že teplota nestoupne nad 4,5 °C.
Zdroj: https://ona.idnes...zdravi_pet
S
SarushkaCRMNováček
Přidáno před 6 let
Takže co? Myslíte, že ta, co jsem vybrala, není dobrá a mám to zkusit znovu a jinak?
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Já bych nic podobného nekupoval a za 4000 Kč určitě ne. Později zjistíš, že jsi vyhodila peníze. Pro získání nějaké informace bych se podíval na web společnosti Dalix a pak bych popřemýšlet. Cenou jsou kompresorové lednice někde jinde, ale rozdíl je asi takový jako mezi šlapacím autíčkem a plnohodnotným autem.
F
ferdasanČlen
Přidáno před 6 let
Plně souhlasím-odzkoušeli jsme kde co,a potom se strátou prodali.Pokud to nemá kompresor -nebrat.Cena je sice nekde jinde,ale je to bez problému s vyrovnáváním auta a pod.Dá se i zamrazit maso.Ale každý si to musí odzkoušet sám a se solárním panelem je to za 1+.
S
SencharaNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj, koukám na box od stejné firmy o kterém tu mluvíte.
Našli jsme ho na nějaké recenzí stránce ( https://www.arece...til-e26-m/ )
Mluvíte tu o tom, že tyto boxy jsou vyhozené peníze, ale moje situace je poněkud specifická. Neočekávám od výrobku, že mi bude chladit maso a zabrání vzniku bakterií. Jedná se mi o takové to klasické české pivo v chládku na příští léto.
Je tohle použitelné?
Děkuji
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: airi, Karel Prokop, Laky, MTS, Jirkac, hasky, siskin, lukasvlk, SarushkaCRM, Tomik Kralu, Vasu, ferdasan, Senchara, Miroslav6, petak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,022 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21821 sekund | Průměrně za: 0.21821 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB