!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 15

· Členové on-line: 3
Mikes, 1jgs - Milan, HAF22

· Registrovaní členové: 11,560
· Nejnovější člen: SarushkaCRM

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Beranovi
17.07.2018 09:20
Dobrý den, nemáte někdo tip na kemp nebo vhodné stání v oblasti kolem Venezie - přímo u pláže s možností využít vlastní motorový člun? Kempy, které jsme náhodou prošli, možnost dát člun do moře - použ

Feromont
16.07.2018 14:44
Děkuji.Doufám,že se brzy potkáme a dáme frťánka.Luboš

Jira 48
16.07.2018 13:16
Lubošovi/Feromont/
přejeme k dnešnímu svátku hodně zdraví,spokojenost
i v životě a mnoho pěkných výjezdů. Jirka a Ala

Karel Prokop
16.07.2018 12:43
SERVIS karavanů Česká Lípa DOVOLENÁ od 20.07.2018 - 13.08.2018 Jedu tanec

erikakrejci
15.07.2018 19:39
Prosím info parkování v Oslo. Díky Wink

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » TECHNIKA » Elektro
 Vytisknout diskuzi
Elektrocentrála "no nekupte to.."
Přišel k nám domů leták.
No tak se na ní podívejte:m
Skoro jako HondaGrin
fun přiloženo následujícíobrázek:
969547_elektrocentrala.jpg

Fun
Míra a Šárka, polointegrál Mobilvetta

Upravit
Když to vedle nastartuješ, nebudu tě mít moc rád. Grin GrinGrin
Pravda, je to skoro zadarmo. Jen je třeba to dát hodně daleko do lesa. Ať to není tak slyšet a nesmrdí to.

http://cesty-karavanem.wgz.cz/ Upravit
Chudáci srnky!
Rapiďáci, tel: 725 707 636

Upravit
Já už to mám vymyšlený jinak, přes zimu to asi vyrobím....do auta altík z nějakýho VW...tedy alespoň 120 Ampérovej, k tomu koupit měnič 1000W.....ten seženu za 3500 Kč, takže s tím altíkem tak 6000 Kč. Je to teda víc než ta centrála, ale auto nedělá takovej kravál a bude stačit zvýšenej volnoběh, cca 1300 ot/min. Mám to na LPG, takže jestli to sežere tak cca 1 litr (13,50Kč) za hodinu, tak to budu vysmátej a budu mít teplou vodu, nebo vyhřátej karavan...GrinGrin

Upravit
Lukas napsal/a:
Já už to mám vymyšlený jinak, přes zimu to asi vyrobím....do auta altík z nějakýho VW...tedy alespoň 120 Ampérovej, k tomu koupit měnič 1000W.....ten seženu za 3500 Kč, takže s tím altíkem tak 6000 Kč. Je to teda víc než ta centrála, ale auto nedělá takovej kravál a bude stačit zvýšenej volnoběh, cca 1300 ot/min. Mám to na LPG, takže jestli to sežere tak cca 1 litr (13,50Kč) za hodinu, tak to budu vysmátej a budu mít teplou vodu, nebo vyhřátej karavan...GrinGrin

Na tom se mi líbí, že budeš mít teplou vodu na cestě. To není úplně marný, taková sprcha po náročné cestě (třeba na Slovensko) před spanímWink
(mám vyzkoušeno, ale se studenou:h)
Upravil/a fun dne 29.06.2007 09:41
Fun

Upravit
Hondu 2.0i používám jenom v nouzi. Stále koukám abych parkoval nebo stál někde mimo ostatních anebo sám. Nevím jestli by i ti zarytí ochránci přírody a ticha tu Hondu nebo něco jiného nenastartovali kdyby měli v noci v obyťáčku několik stupňů pod nulou jenom proto že došla kapacita baterie. Pak je najednou taková hračička scela tichá a příjemná.Wink

Upravit
Ano, vždy záleží na úhlu pohledu!Grin

Upravit
ja mam nemeckou einhelku za 2800 kč a sloužila tyden na silvestra v Dolomitach pro 3 autika kde na parkovišti bylo dalších určitě 10 central a naše nikomu nevadila samo že ostatni čechačková měli hondy ale Italove a Nemci měli většinou ruzne typy made in ??? čert ví no a byla pohoda a teploučko Bobik

Upravit
Bobíku a kdepak ji prodávají? Wink

Upravit
byla v nabidce v Globusu

Upravit
Ano, vždy záleží na úhlu pohledu!Grin

Upravit
to bobik...einhel, asist, noell...všechny jsou made in china, stejné do posledního šroubečku, akorát barva je různá...ale prej fungujou.

Upravit
to fun: teplá sprcha po náročné cestě by byla určitě fajn, ale¨my nemáme sprchovej kout...alespoň zatím....právě vymejšlím bojler. Mám doma 2 ks 12V spirál, každá má tak 130 W.....to by bylo dobrý. Na mití nádobí, a hlavně po ránu,¨když je voda studená a chceš si vyčistit zuby, tak je to nicmoc....

Upravit
to Lukas - nemyslím, že by elektrikou šla ohřívat - a navíc ráno - voda, viz třeba příspěvek o kávovaru na 12V. pořád si myslím, že než se to na vodě projeví, bude baterka beznadějně prázdná. no - na zuby by to stačit asi mohlo, ale na nádobí ??

Upravit
Potvrzuji vsechno china

Upravit
Však já taky nemyslel hnát tu spirálu z baterie, ale z altíku...12V konvice (asi 0,4litru), z který ta spirála je, se vařila po asi 15 minutách, takže předpokládám, že ten cca 1 litr, kterej po ránu spotřebujeme, bude na oněch 45°C ohřátej dvěma takovejma spirálama za 10-15 minut. Takže než se po ránu vyčůrám a ustelu postele, tak bude voda připravená...tedy taková je teorie....Wink

Upravit
Ty jsi asi nebyl na vojně Lukas když na ustlání portřebuješ 10-15 min. Čúrání se přeci dělá v pokluse k ustílání takže se nepočítá. GrinGrinGrin

Dámi a pánové oprava, už ne s číny ale s Thajwanu. (ještě levnější)

Upravit
Mám od kamaráda půjčenou stejnou centrálu, jako má Bobík, a můžu potvrdit že mě velmi překvapila!!! Nejprve nemile, protože jsem ji týden nemohl natočit - než jsem zjistil, že má opačně zapojen vypínač O/I..... a pak mile, protože jede "jak pila", večer v klidu ohřívá vodu v bojleru na sprchování a nádobí, a dokonce v klidu udrží i mikrovlnku 900 W!!! (ne na ohřívání, ale na vaření !! ) Není to stabilizovaný zdroj, takže TV nebo PC byl byla asi problém, ale zátěž zvládá překvapivě dobře!!!!!!!!!

Upravit
PetrN napsal/a:
můžu potvrdit že mě velmi překvapila!!! večer v klidu ohřívá vodu v bojleru na sprchování a nádobí, a dokonce v klidu udrží i mikrovlnku 900 W!!!

A co ten hluk? Je to opravdu takový rozdíl oproti Hondě?
Fun

Upravit
Není! Náhodou můžu porovnat, protože mám půjčené 2 centrály - Hondu a tu Čínu! Honda má 150W /3OOW - na každá výkon má jiné otáčky, ( Čína si zase sama přidává otáčky podle zátěže! ) jenže i tak je slabá - bojler ani mikrovlnka nejede... A na těch 300W už dělá skoro stejný kravál, jako ta Čína! Je dokonalá, stabilní, chytne napoprvé... ale smrad a kravál je asi podobný ....

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.60 sekund
170,574,278 návštěv