Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Kde koupit nebo nechat udělat pevný box na tažné?

Poslední aktualizace před 20 dní
S
StiriusČlen
Přidáno před 1 měsíc
Ahoj,

chci se zeptat, jestli lze někde koupit nebo je tu někdo šikovný, kdo by mi udělal pevný box na tažné? Chci tam dávat věci na kitesurfing, tzn. hodnota třeba 150k takže to musí být neotevřitelné, nezničitelné. Mám na střeše dvě rakve a když přejíždíme, tak je to katastrofa pořád lozit nahoru :-(

Jsem měl představu z nějakého kovu udělat krabici, napevno zafixovat k tažnému (nedávat na kouli) a dát tam pořádné zámky nebo něco? A dodělat a vyvést i nové světla plus spzku dozadu. Dělá to někdo? Není to vůbec proti nějaké legislativě nebo něčemu?

Fotku zadku přikládám. Chtělo by to po celé šířce, tedy 2 metry, ale u žebříku nižší, zalomené. Plus, musím nějak vylézt i nahoru, kdybych potřeboval :-).

Díky moc!
Stirius Připojili následující obrazek:
zadek_auta.png
MontyMontyČlen
Přidáno před 1 měsíc
Mrkni na galerii člena severaci
M
MesiasČlen
Přidáno před 1 měsíc

Stirius napsal:

@Stirius - Ahoj,

chci se zeptat, jestli lze někde koupit nebo je tu někdo šikovný, kdo by mi udělal pevný box na tažné? Chci tam dávat věci na kitesurfing, tzn. hodnota třeba 150k takže to musí být neotevřitelné, nezničitelné. Mám na střeše dvě rakve a když přejíždíme, tak je to katastrofa pořád lozit nahoru :-(

Jsem měl představu z nějakého kovu udělat krabici, napevno zafixovat k tažnému (nedávat na kouli) a dát tam pořádné zámky nebo něco? A dodělat a vyvést i nové světla plus spzku dozadu. Dělá to někdo? Není to vůbec proti nějaké legislativě nebo něčemu?

Fotku zadku přikládám. Chtělo by to po celé šířce, tedy 2 metry, ale u žebříku nižší, zalomené. Plus, musím nějak vylézt i nahoru, kdybych potřeboval :-).

Díky moc!


Box musí mít homologaci
P
petr a pajaČlen
Přidáno před 1 měsíc
Ahoj ,
ted to představolal na veletrhu jeden němec,je to i na odsouvání což asi pro tebe nemá význam jak jsem pochopil ale možná by se dala koupit jen ta bedna bez odsouvacího mechanismu,je to velice pěkný a praktický až jednou budeš vozit třeba kola......Wink
Petr
https://www.buck-...eckstaubox
P
pechacciČlen
Přidáno před 1 měsíc
Ahoj. Zkus mrknout na www.albody.cz. Je to u nás ve vsi, kluci dělají nástavby. Jsou šikovní, zkušení. A hlavně budou i vědět jak s legislativou. Bednu vyrobit a přibastlit na auto umí každej druhej jouda. Ale bez "papíru" je to o průser i kdyby to bylo pozlacený.
S
StiriusČlen
Přidáno před 20 dní
Díky všem. Nevím, proč mi nechodily emaily, že mám odpovědi, tak jsem tu vlezl zase až teď. Mrknu teda co a jak ;-)
Upravil Stirius dne 07.04.2024 11:03, před 20 dní
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Stirius, Monty, Mesias, petr a paja, pechacci
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,430,731 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13310 sekund | Průměrně za: 0.1331 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB