Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Elektrický odpařovač na baterie proti komárům

Poslední aktualizace před 1 měsíc
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Pěkný den přeji všem.

Již minulý rok jste mnozí u mě zakoupili bateriový odpařovač na komáry Biolit do Vašich karavanů.
Chtěl jsem se zeptat na Vaši zkušenost s tímto strojkem,jak Vás ochránil před obtěžujícím komárem atd....
Vloni jsem všechny vyprodal a výrobce je již nestihl zařadit do výroby.Letos jsem si s předstihem zadal jejich výrobu a jsou již pro případné zájemce skladem.

Pro ty,kteří ještě nevědí:

1strojek v balení + 1 náplň + 2ks baterií

Účinnost 320 hodin

Elektrický odpuzovač je určený na ochranu proti komárům v domácnostech, při kempování v přírodě, při zahradním grilování, při cestování (v zemích, kde je např. jiný typ el. zdířky či nemožnost použití el. sítě). Při pobytu v přírodě lze strojek připnout poutkem na pásek u kalhot.
cena strojku včetně náplně a baterií je 129kč s DPH.
náhradní náplň včetně baterií je 109kč s DPH.
Daňový doklad je samozřejmostí.

Pokud by jste měl někdo zájem,vezmu je sebou na výjezd ZOO safari a na narozeniny C24.
Děkuji
Upravil Habasek dne 15.05.2010 08:34, před 14 let
Habasek Připojili následující obrazek:
biolit_nahr_napln_do_el_odparovace_02.jpg Obrázek nebyl nalezen
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 14 let
Je to fakt funkční ,používáno od jara do podzimu a noci bez komárů a štípanců.Zahání komáry u rybníka i u moře. Zdraví Matýsek
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
PepiPepiČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj souhlas s Matýskem,je to dobré,funguje to.:g:_
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Jo, jo funguje to. Je to jako bys měl v bydlíku pořád Habáska s plácačkou a než tě komár píchne, Habásek zasáhne. Cena od Habáska je luxusní. Určitě si dokoupím další.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let
Funguje dobře, vyzkoušeno v Norsku... Kde se dá koupit ta náhradní "náplň"?
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj.Funguje to parádně.
Nabijíme náhradní náplň , proto bych chtěl prostřednictvím tohoto diskuzního příspěvku jednu rezervní náplň objednat . Pojedeme na narozeniny.
Ať se kolečka točí !!!!!!!!!

Petr + Lenka + Adélka + Filípek
Obytné auto ELNAGH 701
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... taky bych si vzal na "narozeninách" jeden komplet ..
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 14 let
Tak v té ZOO by jsme si koupili 1 strojek + 1 náhradní náplň
(komáry nemám rád :) )
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
Jarek seniorČlen
Přidáno před 14 let
Milý kamaráde Habásku, mám o ten komárobijec také zájem, ale neví, zda tě, při tom množství účastníků narozenin, najdu. Ahoj :_
McJOHNMcJOHNČlen
Přidáno před 14 let
Zdarvím,
Habásku (sice se ještě neznáme,ale....) rád bych také jeden komplet(odpuzovač+náhr.bal.).
Vyzvedli bychom si ho na Safari, kam pojedeme

předem díky

McJ
Michal, Romana
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj kluci.
Jsem opravdu rád,že jste se strojkem spokojeni.I má osobní zkušenost je pozitivní.Používám ho v autě,ale i třeba u moře.Velice dobře se mi osvědčil v restauraci na zahrádce.Dávám si ho za pásek.

Takže je bereme sebou na Safari a na narozeniny C24.
Pro ty, co se nemohou zúčastnit a měli by zájem,pošlete mi SZ a já vám to pošlu na dobírku.

Pro Jarka seniora:určitě mě najdeš,jsem drobné postavy a značně hubený. !h
Pro Antika:pokud nepojedeš na tyto srazy,pošli SZ s adresou a já ti tu náhradu pošlu.
Pro Hrocha:jsem opravdu rád, že jsem se stal právoplatným členem tvoji super rodiny.(děkuji komárům). !h
R
RudyČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Habásku,
rád bych se také vybavil Tvým "komárkillerem". Díval jsem se z okna a bojím se, že letos jich bude dost. :v
Jestli můžeš, přiber jeden sebou do ZOO.
Dík, Rudy
Lada a AlenaLada a AlenaČlen
Přidáno před 14 let
Také by jsme si rádi jedno kladivo na komáry objednali. Přivez nám ho prosím na narozky. Díky
Láďa + Alena + vnučka Nikola , Karolínka,Viktorka
B
broucciČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Pavle, máme také zájem o klidné spaní tak prosím jedno balení na narozky C24. Díky
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Jo,jo.Určitě je tam přivezu.A děkuji za zájem. :_
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 14 let
Šlechetný Habásku, dík!!! Mám to doma, ráno převádím peníze, že ušetříš za dobírku je od Tebe velký projev důvěry :^. Tak se mějte a ještě jednou dikes, Radek S.
Radek
michal a helcamichal a helcaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Habásku, jestli zbydou 2ks tak bych to rád vzkoušel. Jedem v pátek na safari, tak se přihlásim. Týden na to vyrážíme do Třeboně - je potřeba být připraven, ikdyž v takovej zimě jich zatim asi lítat moc nebude.
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Michale a Helčo.

Beru je sebou,tak nebude problém.
Děkuji
Nechci být špatný rádce,ale nebudeš do Třeboně potřebovat spíše nějaký teploučký svetr? :o !h
dasadasaČlen
Přidáno před 14 let
Habásku, já bych si ráda objednala 2ks (strojek s náplní). Myslím, že to ve Skotsku opravdu využijeme. Vyzvednu si to na narozkách.
Moc děkuji !c
!yZdeněk a Dáša + Octavie combi II a karavan Knaus
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Dášo OK.Beru je pro tebe. :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 11
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,416,034 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24908 sekund | Průměrně za: 0.24908 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB