Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Místa na stání a internetové vyhledavače: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Místa na stání a internetové vyhledavače

Poslední aktualizace před 5 let
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 10 let
Není.
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Snad aplikace Promobilu? Zdaleka však neobsahuje všechny STPLZ ani všechny země. Existuje COL pro Itáli, Campercontact v NL a taky francouzi mají hezkou appku. Odkazy nemám, používám je na iOS, hledej v Androidím Play Storu
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Rudy napsal:

Snad aplikace Promobilu? Zdaleka však neobsahuje všechny STPLZ ani všechny země. Existuje COL pro Itáli, Campercontact v NL a taky francouzi mají hezkou appku. Odkazy nemám, používám je na iOS, hledej v Androidím Play Storu


Děkuji za alespoň nějaký návod.Je to smysluplná odpověď.
K
karlikČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

poldaj napsal:

[quote]Rudy napsal:

Snad aplikace Promobilu? Zdaleka však neobsahuje všechny STPLZ ani všechny země. Existuje COL pro Itáli, Campercontact v NL a taky francouzi mají hezkou appku. Odkazy nemám, používám je na iOS, hledej v Androidím Play Storu


STELLPLATZ-FINDER - aplikace na androidu používám na tabletu, je dobré , že je to offline databáze zahrnující veškeré poi z Promobil, boardatlas, adac, woming,campingcar fr, kastenwagenfreunde,stellplatzfuehrer, acsi s propojením nalezeného stellplatzu resp souřadnic na onstalovanou navigaci.
Mam chuť právě diky téhle aplikaci přejít od mobilu jablka na nějakého googlika, páč promobil sic dobrej je i offline, ale ostatni appky - vyhledávače nikoliv, btw jablkoň a jeho ios7 je fakt bída.
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 10 let
Jsi fakt přesvědčen o tom co jsi napsal ? Je to dost důležité.
K
karlikČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Jirka Canon napsal:
Jsi fakt přesvědčen o tom co jsi napsal ? Je to dost důležité.


Pakliže se ptáš mne, tak si nasypu popel na hlavu, osobně mám odzkoušeno pouze pro boardatlas a promobil ostatní databáze nemám odzkoušené v praxi, tedy na výjezdu. Také nemám přehled, zda a jak se aktualizuje databáze a jakým způsobem, pravděpodobně jen updatem aplikace. Je to zprvu nepřehledné, vyhledávání v některých případech chce konkrétní místo, kde hledáte, nikoliv oblast (nejde zadat např kärnten, ale musí se zadat název městečka nebo vesnice ..., určitě by bylo co vývojáři vylepšovat, ale je to zadarmo a bez reklam, což jistě mnoho lidí nadchne , ale nelze očekávat zpracování na nejvyšší úrovni, celkově však slušně funkční aplikace...
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Na Appstore a Google Play je ke stažení aplikace ADAC Camping und Stellplatzführer 2014 pro smartphony a tablety s operačními systémy iOS a Android. Aplikace funguje off-line a její součástí je i elektronická slevová karta ADAC Camping Card. Více informací zde http://www.adac.d...fault.aspx
Do 27.4.2014 je poskytována sleva ve výši 50% . Domnívám se, že za 4.49EUR jde o výjimečnou nabídku a karavanisté, kteří používají na cestách tablety nebo smartphony by neměli s koupí váhat.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Rudy napsal:

Na Appstore a Google Play je ke stažení aplikace ADAC Camping und Stellplatzführer 2014 pro smartphony a tablety s operačními systémy iOS a Android. Aplikace funguje off-line a její součástí je i elektronická slevová karta ADAC Camping Card. Více informací zde http://www.adac.d...fault.aspx
Do 27.4.2014 je poskytována sleva ve výši 50% . Domnívám se, že za 4.49EUR jde o výjimečnou nabídku a karavanisté, kteří používají na cestách tablety nebo smartphony by neměli s koupí váhat.


Diky Rudy,
dobra informace .... :^:g
4.114683,118.628756
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Jelikož se zde stále opakují dotazy na místa stání, vytáhl jsem nahoru toto dle mého užitečné vlákno.
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 10 let
www.stellplaetze-... (bezplatne stlpl) nemecko-jednotlive spolkove zeme a dansko.

Honza/Discoverfun
Muj obytny vuz-Discoverfun na podvozku DB608D jsemsi stavel pred 25 lety sam,protoze tenkrat nebyly tak krasne motorcaravany jako dnes,a ja jsem mel jako vzor US-Motorhome, kde jsem zabudoval obsahlou elektroniku a mechaniku,ze bychjej ani nemohl nekomu prodat,takze s nim jezdime az do dneska !
ropropČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Rudy napsal:

Na Appstore a Google Play je ke stažení aplikace ADAC Camping und Stellplatzführer 2014 pro smartphony a tablety s operačními systémy iOS a Android. Aplikace funguje off-line a její součástí je i elektronická slevová karta ADAC Camping Card. Více informací zde http://www.adac.d...fault.aspx
Do 27.4.2014 je poskytována sleva ve výši 50% . Domnívám se, že za 4.49EUR jde o výjimečnou nabídku a karavanisté, kteří používají na cestách tablety nebo smartphony by neměli s koupí váhat.


Zdravím a obnovuji téma před letní sezónou.

Pořídil jsem ADAC Camping Card. Nemůžu se dopátrat, zda lze výše uvedenou aplikaci stáhnou zdarma nebo zase koupit. Pan Mayer mi v tom taky neporadil. Díky za případnou pomoc.
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

rop napsal:

Citovat

Rudy napsal:

Na Appstore a Google Play je ke stažení aplikace ADAC Camping und Stellplatzführer 2014 pro smartphony a tablety s operačními systémy iOS a Android. Aplikace funguje off-line a její součástí je i elektronická slevová karta ADAC Camping Card. Více informací zde http://www.adac.d...fault.aspx
Do 27.4.2014 je poskytována sleva ve výši 50% . Domnívám se, že za 4.49EUR jde o výjimečnou nabídku a karavanisté, kteří používají na cestách tablety nebo smartphony by neměli s koupí váhat.


Zdravím a obnovuji téma před letní sezónou.

Pořídil jsem ADAC Camping Card. Nemůžu se dopátrat, zda lze výše uvedenou aplikaci stáhnou zdarma nebo zase koupit. Pan Mayer mi v tom taky neporadil. Díky za případnou pomoc.

Aplikaci musíš bohužel koupit. Nevím o žádné slevě pro majitele ADAC Camping Card. Aplikace však v sobě obsahuje elektronickou variantu Camping Card, na kterou je v době její platnosti možné uplatnit slevy. Pokud máš aplikaci z loňska, bude dále fungovat. Nebudeš mít pouze k dispozici aktualizace dat a nebude platit ta elektronická Camping Card (což Ti nevadí, protože máš plastovou). Je výhodné kupovat tu aplikaci na jaře, kdy vychází nová verze, neb je na ní po určitý čas 50% sleva.
ropropČlen
Přidáno před 9 let
Rudy díky, je vidět, že tě to baví. Budu se muset přinutit k tomu, abych vyzkoušel vše výše uvedené a vybrat to, co mi nejvíce vyhovuje. K ADACu jsem našel i negativní reakce, má prý málo uvedených kempů a stellplatzů Zatím více nebudu investovat. Máš jinak nějaké nové poznatky?
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
L
LipicaniČlen
Přidáno před 9 let
Z aplikací se mi osobně nejvíce líbí campercontact, stojí přibližně tolik co promobil,ale obsahuje přes 18000 míst, což jsem nikde jinde nenašel. Promobil udává necelých 6000.
Campercontact je přehledný, snadný a zatím vždy, co bylo uvedeno sedělo s realitou
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Lipicani napsal:

Z aplikací se mi osobně nejvíce líbí campercontact, stojí přibližně tolik co promobil,ale obsahuje přes 18000 míst, což jsem nikde jinde nenašel. Promobil udává necelých 6000.
Campercontact je přehledný, snadný a zatím vždy, co bylo uvedeno sedělo s realitou

Souhlasím, momentálně nejlepší aplikace na vyhledávání stellplatzů.
Na druhé straně ADAC má kromě informací o stellplatzech i informace o kempech, slevový program a velmi dobrou offline mapu pro tablety. Navíc jsou všechna místa ověřena. Řekl bych, že se hodí obojí.
Campercontact mám v telefonu, ADAC v tabletu.
TraperTraperČlen
Přidáno před 9 let
No nevím. Ve své soukromé databázi mám za léta ježdění 23 webových stran se STPL. Moc je nevyužívám, navíc jsem často zjistil, že mají dost nepřesné GPS. Ještě nikdy jste některý nemuseli chvíli hledat, abyste pak zjistili, že vůbec neexistuje? nebo je o pár ulic jinde?
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Traper napsal:

No nevím. Ve své soukromé databázi mám za léta ježdění 23 webových stran se STPL. Moc je nevyužívám, navíc jsem často zjistil, že mají dost nepřesné GPS. Ještě nikdy jste některý nemuseli chvíli hledat, abyste pak zjistili, že vůbec neexistuje? nebo je o pár ulic jinde?

Záleží na tom, o jakou databázi a hlavně jaký typ místa jde. Ty oficiální jsou vesměs zapsány naprosto přesně, včetně služeb a ceny. Horší je to s různými parkingy "na divoko" Často se stane, že někdo vloží do databáze místo, to se zveřejní a začnou tam hromadně jezdit obytky. Pak může následovt zákaz místní samosprávy nebo majitele pozemku. Dobré je sledovat reference ostatních uživatelů. Bývají v nich i upřesňující informace.
Aplikace používám hlavně v momentě, kdy potřebuji udělat servis. Tehdy se informace o nejbližším STPLZ s výlevkou a vodou velmi hodí. A popravdě řečeno, raději zaplatím 5e a jedu na jistotu než bych hodinu objížděl město a hledal místo k přenocování na divoko.
Vše výše uvedené platí samozřejmě v západní Evropě. Na východě a Balkánu nemají ty aplikace a databáze valný smysl.
upmanupmanČlen
Přidáno před 8 let
Zdravim, prikladam radu za sebe - nejlepsi je obyc a zadarmo MAPS.ME aplikace do telefonu/tabletu. Jezdili jsme podle ni pul roku (Turecko, Recko a ostrovy, Italie, Swiss, Francie, Rakousko, Madarsko) a nedam na ni dopustit. Staci "nazoomovat" na detail popelnice a pak uz jen brouzdat po mape a hledat "P" pripadne misto, ktere se nam libi. Bonusem je seznam vsech obchodu, pamatek, atd. a navic dokonale treky v horach. Dostali jsme se na mista, kam neodkazuje jediny pruvodce, proste na slepo a nadhera. Casto jsme podle mistnich byli i prvni cizinci. Jeste podotknu, ze zasadne spime na divoko a kempy bereme jako nouzovou pracku na veci, jinak nemame radi. Za pul roku na cestach jsme za spani na stellplatzu platili 3x.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Seznam servisních míst v Německu 2017 ve formátu pdf, volně / zdarma ke stažení - myslím, že by se někomu, kdo nemá BoardAtlas mohl hodit.

http://www.bordatlas.de/Entsorgungsst...as2017.pdf
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Uloženo, díky :^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,648,628 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25131 sekund | Průměrně za: 0.25131 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB