Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Budapešť parkování: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Budapešť parkování

Poslední aktualizace před 7 let
H
HabasekČlen
Přidáno před 12 let
Pokud to někumu pomůže,dovoluji si prezentovat parkovací místa v centru Budapešti.Osobní zkušenost.

První je přímo u Řetězového mostu.Zde jsme také nocovali.Je zde perfektní výhled na staré město.Nedaleko je i tramvajová zastávka a kabinková lanovka na hrad.Kousek k parlamentu.Super místo.Parkování o víkendu je zdarma.V týdnu to bylo za nějaký poplatek.Souřadnice 47.497569,19.041224.My jsme přijeli navečer,parkoviště bylo prázné.Ráno okolo 9hod se začalo pozvolna plnit.Byl jsem s obytným autem,pro karavan si myslím,že není moc vhodné.

Druhé místo byl obrovský plac určený k parkování.Hned vedle je velký zámecký park.Je to kousíček (pár desítek metrů)na známé Náměstí hrdinů a k překrásnému hradu Vajdahunyad,jehož zahrady jsou přístupné i večer.Je tu i nedaleko stanice metra Hosok tere.Toto místo je bez problémů vhodné i pro parkování karavanů.Vzadu v rohu parkují i autobusy.Zde jsme také nocovali.Večer bylo parkoviště také skoro prázdné,ráno jsem přijeli pejskaři vyvenčit své mazlíčky a během dne bylo parkoviště maximálně zaplněné do poloviny.Toto parkoviště je zdarma.(N47°30"44.46"E19°4"50.09").

Třetí místo pro parkování bylo na parkovišti pod mostem nedaleko Městské tržnice kousek u Dunaje 47°29'29.864"N 19°3'6.027"E.Parkování je s poplatkem a je vhodné i pro karavany.

Servis caravanu jsem provedl bez jakýchkoliv problémů na Maďarských odpočívadlech,o kterých se nám doma může jenom zdát.
C
CobllerČlen
Přidáno před 12 let
Perfektní zpráva,děkuji.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, super popisek, dlouho se tam chystáme i když s karavanem a teď už budu vědět, kde to odstavím. Byl jsem tam předloni v prosinci pouze autem a bylo to nádherné, včetně koupání. Michal.
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 12 let
Velice děkuji, tohle určitě využijeme - možná právě na Omegu letos v září - viz upoutávka níže !@ :^
Radek
C
cyrmaČlen
Přidáno před 12 let
Habasek si jednička:^ tieto informácie sú pre mňa dôležite na Veľko nočnú nedeľu sa presúvam z Dunajskej Stredy do Budapešti :g
J
JaneiroČlen
Přidáno před 12 let
Jééééé, děkujeme taky hrozně moc za info...chystáme se do Budapešti na Velikonoce, takže takové nečekané a rozhodně velice užitečné informace jen potěší...díky:g Jak jste to řešili přes den, pokud jste vyrazili po městě? Dávali jste auto pro jistotu někam na placené parkoviště, anebo jste jej zanechali i na těch neplacených a vyrazili jste? Tohle zatím dumáme, kam se přes den upíchneme, tak aby jsme během poznávačky města nemuseli stále myslet na to, že se nám možná zrovna někdo rabuje ve věcech...:@!) Tak díky případně za info a mějte se...:_ J
Jirka 34 + Monika 31 !c + Tomášek 0,4 :l
H
HabasekČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,

nechávali jsme auto na neplaceném parkovišti.To víš,riziko je ať je placené nebo né.
Ale to parkoviště,kde jsme nocovali druhou noc,se mě osobně zdá jako nejlepší na odstavení karavanu.Večer tam byl klid. Kousek je stanice metra do centra,(vystoupíš nedaleko parlamentu)ale dá se to jít i pěknou procházkou.(když ti bude přát počasí).
Osoně si myslím,že Maďarsko tak jak jsem ho poznal,patří mezi poměrně bezpečné a kultivované země.
Koukám, že máte mrňouska (Tomášek),tak dejte pozor, ať mu koupíš správnou Maďarskou klobásku.Ty paprikové jsou poměrně ostré. :D
RadoRadoČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj ľudkovia,
ja tiež uvažujem navštíviť s deťmi Budapešt,ale ja mám karavan a uvítal by som možnosť pripojenia na elektriku,vie niekto poradiť niaké miesto určené k tomuto účelu?Asi niaký vyskúšaný kemp alebo STLP kde môžem aj s karavanom.

Moc ďakujem za akúkoľvek radu.
K O C Ú R K O V O
PepiPepiČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Habasek napsal:

Ahoj,

nechávali jsme auto na neplaceném parkovišti.To víš,riziko je ať je placené nebo né.
Ale to parkoviště,kde jsme nocovali druhou noc,se mě osobně zdá jako nejlepší na odstavení karavanu.Večer tam byl klid. Kousek je stanice metra do centra,(vystoupíš nedaleko parlamentu)ale dá se to jít i pěknou procházkou.(když ti bude přát počasí).
Osoně si myslím,že Maďarsko tak jak jsem ho poznal,patří mezi poměrně bezpečné a kultivované země.
Koukám, že máte mrňouska (Tomášek),tak dejte pozor, ať mu koupíš správnou Maďarskou klobásku.Ty paprikové jsou poměrně ostré. :D
Pavle dík ,tak by to mělo vypadat,to je informace,která se dá použít.(:_ kdyby těchto příspěvku,takto jednoduchých a použitelných bylo víc,můžeme mapy zahodit a vyrazit!y
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Kocurkovo napsal:

Ahoj ľudkovia,
ja tiež uvažujem navštíviť s deťmi Budapešt,ale ja mám karavan a uvítal by som možnosť pripojenia na elektriku,vie niekto poradiť niaké miesto určené k tomuto účelu?Asi niaký vyskúšaný kemp alebo STLP kde môžem aj s karavanom.

Moc ďakujem za akúkoľvek radu.


Ahoj. Budapešť je moje srdeční záležitost. Každý rok ji minimálně jednou musím navštívit. Jinak nemám klid. S karavanem jsme jezdili pokaždé do kempu. Dřív Romai camping, ale tam to šlo od desíti k pěti. Tráva vysoká, sociálky neuklízený s jedním funkčním prkýnkem na pohlaví a kemp. Stání pod krásnými platany to už nedokázalo vyvážit. Poslední 3 roky jsme jezdili do haller kempu a velká spokojenost. Část pod stromy u sociálek bývá hodně přeplněná. Druhá část je volnější, ale na sluníčku. U kempu je zastávka tramvaje a jednu zastávku (v pohodě pěšky) je to na metro. Můžu doporučit. Ale až od května!!!

http://www.haller.../cseh.html

Celoroční kemp, prý dobrý, je arena camping:

http://www.budape...

Ale nevím, neznám, nebyl jsem.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
J
JaneiroČlen
Přidáno před 12 let
.....Koukám, že máte mrňouska (Tomášek),tak dejte pozor, ať mu koupíš správnou Maďarskou klobásku.Ty paprikové jsou poměrně ostré. :D[/quote]

to Habasek...:) Díky za info, možná pro jistotu zkusíme rovnou obě tvá doporučená místa a uvidíme, kde se nám zalíbí víc...:^ A safra, s tou klobáskou máš úplnou pravdu.... a já si říkal, proč už hned v porodnici odmítal tu Maďarskou klobásu, kterou jsem mu tam chtěl dát....ona byla tedy ostrá....:x Nakonec jsem byl pak rád, že jsem tam do něj natlačil alespoň trochu Segedínského guláše....ale i to bylo taktak...!):D :D Mějte se. J.
Jirka 34 + Monika 31 !c + Tomášek 0,4 :l
M
MČlen
Přidáno před 12 let
Termálkemping v Ráckeve / 40km južne od Budapešti / na jeseň v roku 2011 vyskúšané.
Asi 400 m od kempu konečná stanica mestskej železnice , linka H6 do Budapešti. Na konečnej linky H6 v Budapešti treba nasadnúť na električku č. 2 , ktorá tu má tiež konečnú. Cestovaním v tejto električke č.2 môžte fotiť - ide po nábreží Dunaja okolo parlamentu a na konečnej vystúpiť - Margitin ostrov- JEDNODUCHÉ.

Do kempu www.aqua-land.hu zase opačne - jednoduché./ na konečnú č.2 a na konečnú mestskej železnice H6.

Informácie o cestovaní v Budapešti aj cestovné poriadky mestskej železnice H6 a električky č. 2 aj v nemčine na

www.bkv.hu
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 12 let
Naše stání já stál 3dny na ulici Olaf Palme za muzeem kousek je metra a od náměstí.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Citovat

Kocurkovo napsal:

Ahoj ľudkovia,
ja tiež uvažujem navštíviť s deťmi Budapešt,ale ja mám karavan a uvítal by som možnosť pripojenia na elektriku,vie niekto poradiť niaké miesto určené k tomuto účelu?Asi niaký vyskúšaný kemp alebo STLP kde môžem aj s karavanom.

Moc ďakujem za akúkoľvek radu.


Ahoj. Budapešť je moje srdeční záležitost. Každý rok ji minimálně jednou musím navštívit. Jinak nemám klid. S karavanem jsme jezdili pokaždé do kempu. Dřív Romai camping, ale tam to šlo od desíti k pěti. Tráva vysoká, sociálky neuklízený s jedním funkčním prkýnkem na pohlaví a kemp. Stání pod krásnými platany to už nedokázalo vyvážit. Poslední 3 roky jsme jezdili do haller kempu a velká spokojenost. Část pod stromy u sociálek bývá hodně přeplněná. Druhá část je volnější, ale na sluníčku. U kempu je zastávka tramvaje a jednu zastávku (v pohodě pěšky) je to na metro. Můžu doporučit. Ale až od května!!!

http://www.haller.../cseh.html

Celoroční kemp, prý dobrý, je arena camping:

http://www.budape...

Ale nevím, neznám, nebyl jsem.


Nevíte někdo, zda Haller Camping je otevřen ještě začátkem října?
Nemohu to na jejich webovkách najít :-(
Díky
Vlasta
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
Koukal jsem se a taky nenašel. Dřív byl až od května. Jestli to jejich "open nonstop" neznamená celoročně ... :x. Ale ruku do ohně bych za to nedal.

Z roku 2015 jsem na youtube našel info "Camping Haller, Budapest is open from 10th May to 30th September".
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Koukal jsem se a taky nenašel. Dřív byl až od května. Jestli to jejich "open nonstop" neznamená celoročně ... :x. Ale ruku do ohně bych za to nedal.

Z roku 2015 jsem na youtube našel info "Camping Haller, Budapest is open from 10th May to 30th September".


Milane, díky.
Máš pravdu, již jsem to taky našel.
Zkusím to tedy dál v Arena Campingu.
Ještě jednou díky
Vlasta

Automatické sloučení 14.10.2017 19:42:
Minulý týden jsme pobyli v Arena Campingu a mohu jen doporučit.
Není sice nějak moc velký (zatím, ale již se za plotem připravuje obrovský prostor) má pěkné sociální zařízení a blízko na místní dopravu.
Na recepci jsme dostali balíček s info o Budapešti, mapy a doporučení, kam a jak zajet a co navštívit.
Fantastická domluva, protože recepční byl Slovák :).
A největším překvapením byla skutečnost, že senioři nad 65 let, všude jezdí zadarmo.
Nejen v Budapešti, ale i po celém Maďarsku!
Ještě upozornění – myslím si, že větší obytky, nad 3,5 t, musí jet do kempu branou vzadu a ne kolem recepce (viz příjezdový mostík u recepce na fotce).
Otevření brány je nutno domluvit na recepci.
Vlasta
Upravil Vlasta49 dne 14.10.2017 19:42, před 7 let
Vlasta49 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Habasek, Cobller, Hornici, Radek Sladky, cyrma, Janeiro, Rado, Pepi, 1jgs - Milan, M, Tajfun, Vlasta49

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,699,022 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27652 sekund | Průměrně za: 0.27652 (0) sekund | Dotazy: 129 | Použitá paměť: 2.23MB/4MB