Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 reflexní vrstvená izolace vestavby: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

reflexní vrstvená izolace vestavby

Poslední aktualizace před 12 let
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let
narazil jsem na tento izolační materiál který funguje na principu vzrstvených reflexních folíí a zároven je to parozábrana.
parametr 4cm, za 25cm minerální vaty je slušný, možná přehnaný, ale i kdyby to byla polovička tak se tímto dá zaizolovaná vestavba by měla parametry lepší jako auta se senvičovou konstrukcí.
možná by to mohlo někoho zajímat
více v odkaze http://www.lupoth...u?menu=100
někde se tu probíralo doizolovávání alkoven, tady vidím také možnost aplikace
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
To vůbec nevypadá blbě, dalo by se to napnout přes celou šířku a jen zadeklovat, pod tím bych plechy komplet vystříkal nějakým sajrajtem, neboť za tím bude stékat kondenzát, ale zatepleno asi dobře.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Me2d napsal:

To vůbec nevypadá blbě, dalo by se to napnout přes celou šířku a jen zadeklovat, pod tím bych plechy komplet vystříkal nějakým sajrajtem, neboť za tím bude stékat kondenzát, ale zatepleno asi dobře.

je to v šířce 1,5m v roli je 12,5m délky
kondenzát za tím by stíkat neměl, protže by se to mělo napojit a zalepit abyto fungovalo jako parozábrana
ralší věc mělo by se to aplikovat nekontaktně.. tzn dát tam nějaký rošt
u stěny horizontálně, pak lupotherm a další rošt vertikálně a potom zaklopit
cena za metr čtvereční je okolo 500Kč
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
no ale to zaberu spoustu cenného místa z prostoru o kondenzátu píšou přímo oni. jako jeden rošt bych použil výztuhy a kontaktní to být může, někde jsem tam četl, že to používají nad krokve a na to plechovou krytinu, zaujalo mě to právě takto bych zvýšil zateplení střechy baráčku. Jen v těch výztuhách by to bylo zmáčklé, pokud by to nebylo souvislé, nemělo by to asi moc smysl, ne? Prodávají to i v délce 2,5, což na vysokou střechu by byl i malinko přesah na strop a přes to přetáhnout tu 150cm a je vystaráno,ale asi by musela být nejdřív okna :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Me2d napsal:

no ale to zaberu spoustu cenného místa z prostoru o kondenzátu píšou přímo oni. jako jeden rošt bych použil výztuhy a kontaktní to být může, někde jsem tam četl, že to používají nad krokve a na to plechovou krytinu, zaujalo mě to právě takto bych zvýšil zateplení střechy baráčku. Jen v těch výztuhách by to bylo zmáčklé, pokud by to nebylo souvislé, nemělo by to asi moc smysl, ne? Prodávají to i v délce 2,5, což na vysokou střechu by byl i malinko přesah na strop a přes to přetáhnout tu 150cm a je vystaráno,ale asi by musela být nejdřív okna :-)

2,5m je nad fasádu tzn venkovní vnitřní je to 1,5male s tou usporou místa máš pravdu, ve vestvbě se šetří každí centimetr
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
a já si myslím, že to ve vestavbě přinese víc problémů než užitku ...
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
A můžeš prosím napsat proč? Mě to přijde docela chytré a rychlé řešení a zateplím i problémové výztuhy. Zajímá mě tvůj rozbor, díky.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: MRAZIRNA, Me2d, Vita

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,916,743 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15163 sekund | Průměrně za: 0.15163 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB