Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ultraheat: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ultraheat

Poslední aktualizace před 2 měsíce
S
SharikČlen
Přidáno před 12 let
nechal jsem si namontovat přídavné topení ultraheat aleprvním použití fiasko.soustava asi fungovalaúkontrolka-zvuk sepnutí)ale tepelný výkon 0 dokáže někdo poradit
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 12 let
Je to normální topná spirála. Montujeme jich poměrně dost. Musí se vyndat topení. Jinak tam žádná zákeřnost není.
Zapojoval to odborník?
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 12 let
Ultraheat jsem si montoval sám..a již skoro 2 roky s ním úspěšně topím. Na ovladači máš 2 "kolečka". venkovním přepínáš 1000 / 500 / 0 / 2000W (bráno odspodu) a vnitřním si nastavuješ termostat. Já ho mám stále skoro naplno a reguluji jen přepínáním 1000 / 2000
Tady je můj návod z montáže...ale už jsem ho tu kdesi,kdysi dával.

http://www.sounds...mp;id=4133
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 12 let
Fun
Smile
S
SharikČlen
Přidáno před 12 let
montovali odborníci,ale topení pří zapnutí cvakne vpřípadě bez rozfuku se dále neděje nic ,s rozfukem fouká studený vzduch na ovladači nastaveno 2000w a teplota 9
B
BezdiciČlen
Přidáno před 12 let
Tak to klobouk dolů Karlos VW:^.Perfektní popis a dokonalé fotky:g.Jenom dotaz.Na kolik přijde to el. topení?Ptal jsem se na to v servisu a řekl hroznej balík,tak jsem nad tím mávnul rukou,že to pořizovat nebudu.:(
Míra + Lenka + Táda + Terka + Honza
Peugeot 807 + Dethleffs Camper 510 TK
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 12 let
co si pamatuji tak cca 5900,- Kč
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
SerifSerifČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Bezdici napsal:

Tak to klobouk dolů Karlos VW:^.Perfektní popis a dokonalé fotky:g.Jenom dotaz.Na kolik přijde to el. topení?Ptal jsem se na to v servisu a řekl hroznej balík,tak jsem nad tím mávnul rukou,že to pořizovat nebudu.:(


Já si pořídil pouze samostatné topné těleso cca za 1300,- Kč a vše ostatní jsem si dodělal,
- termostat mám dálkový bezdrátový, tak že si jej dám v obytňáku kam je potřeba.
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 11 let
Nezkoušel jste někdo objednat jen topné těleso? Na ebay mají těleso za cca 49liber, tzn 1500kč + regulátor a jste na 2500,- + nějaká práce doma.
http://www.ebay.c...0840749791
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
J
JaninkaČlen
Přidáno před 11 let
V prosinci jsem si koupil a namontoval ultraheat, což si myslím není nic složitého. Termostat krásně cvaká,svítí ale v karavanu je zima jak na lodi, těleso pouze slabě temperuje natož aby bylo do červena, tak že zklamání. Při tom 2000W přímotop doma vytopí středně velkou místnost, tak dumám kde se stala chyba- v zapojení to asi nebude.
Předem díky za rady a náměty co s tím
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 11 let
já když mám ultraheat na 2000W tak jsou obě spirály rozpálené do ruda...
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 11 let
Taky je mám ropálený ro ruda.
Dokonce pokud jsem neměl zapnutej rozfuk odprdl to i piezo zapalovač.
J
POSÁDKA Adria Matrix
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Janinka napsal:

V prosinci jsem si koupil a namontoval ultraheat, což si myslím není nic složitého. Termostat krásně cvaká,svítí ale v karavanu je zima jak na lodi, těleso pouze slabě temperuje natož aby bylo do červena, tak že zklamání. Při tom 2000W přímotop doma vytopí středně velkou místnost, tak dumám kde se stala chyba- v zapojení to asi nebude.
Předem díky za rady a náměty co s tím


Domnívám se že jste spirály zapojili do série.
J
JaninkaČlen
Přidáno před 11 let
jak do serie,vždyt barvy zapojení jsou jasné hnědá-modrá-zelenožlutá????
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
v přepínači ?
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

v přepínači ?
Čau Karle co to řešíš hned po ránu - je to ve starém vlákně .!g:i Je to výhodné těleso ? Já mám koupen ventilátor DO 1.tis. kč a má vše termo i ventilátor i přepínání .Když neumí zapojit přepínač at to nechá odborníkoví - lepší než vyhořet.:_
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 11.03.2013 08:39, před 11 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
Je to přesně jak píše Víťa (Herman).
Jen mi bylo maličko žinantní, to napsat !o takhle natvrdo.

Prostě jste prohodili hnědý dráty mezi sebou. Kdybyste zapojili blbě modrý nebo zelenožlutý šlo by to ihned do tvrdého zkratu.
Proto z toho příspěvku je zřejmé že o elektrice víš, že kope (zpravidla to nestačí !c ).
Neber to prosím jako urážku, ale opravdu bych požádal o kontrolu ZKUŠENÉHO elektrikáře. Ona to přece jen je jistota.

Učíme se celý život :)
J
JaninkaČlen
Přidáno před 11 let
Díky Karle. Konečně vim že sem úplně blbej
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
Nechtěl jsem se tě dotknout :).
Na řídicí desku vede hodně pinový konektor, není možný že by někdo vysápnul a proházel piny (nebyl by první) ? Že je deska nemocná je spíš výjimka. Ale taky už jsme to řešili. Stojí asi 80-90€ ojro v dojčlandu. Protože normálně to spíná paralelně výkony a to co popisuješ vypadá jako sériový zapojení (nemyslel jsem přívod ten to má společnej).
Ale lidi jsou sto rozpitvat cokoli tak to je moje taková blbá profesní deformace.
Ještě jednou se omlouvám.
J
JaninkaČlen
Přidáno před 11 let
Já bych se do tý montáže asi taky sám nepustil-Herman má pravdu že sem laik, ale našel jsem tady ten perfektní fotonávod podle kterého jsem to krok za krokem dělal. Ten propojovací kablík byl v pořádku,nic se s ním nedělo, pouze jsem to sestavil jako stavebnici. Teď si to už úplně přesně nevybavuju, ale myslím, že to mají i zabezpečené aby se konektory nedaly zasunout obráceně. Ale když tak o tom přemýšlím jak si vysvětluješ, že to funguje tak jako "napůl".
Přece pokud je něco špatně v zapojení tak by to nemělo fungovat vůbec, ale ono to hřeje,sice blbě ale hřeje. Jinak Karle sleduju už dlouho tvou snahu pomoci dobrou radou a skutečně klobouk dolu. Moc děkuju za sebe i za ostatní. Všichni holt nemůžeme rozumět všemu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,700,433 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25185 sekund | Průměrně za: 0.25185 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB