Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Revize plynu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Revize plynu

Poslední aktualizace před 10 let
D
dagbartosČlen
Přidáno před 16 let
Prosím poradte, kde se nechá udělat revize plynu. Jsme Rychnov nad Kněžnou. Děkujeme za případnou radu. Dagmar.
T
Tom a LuckaČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj, minulý týden jsem si byl rovněž nechat udělat revizy plynu a to v Caravan servisu u Vasila Valciu v Novém Městě nad Metují (resp. v současné době u České Skalice u Rozkoše), je to třeba domluvit telefonicky a pak za 10 minut není co řešit :_.
T+L , pejsek Arny II, polointegrál LMC
D
dagbartosČlen
Přidáno před 16 let
Tome a Lucko děkuji, zítra tam zavolám. Ahojda Dagmar.:q
G
gutČlen
Přidáno před 10 let
Zlín Vojtěšek 608818579
simchasimchaČlen
Přidáno před 10 let
Revizi může udělat každý revizák plynu v Tvém okolí, který má oprávnění na PB. Nemusí to být žádný zvláštní servis.

Omlouvám se, nevšiml jsem si, že je to staré vlákno. Ach ten "gut"
Upravil simcha dne 01.10.2014 09:21, před 10 let
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Jak často jsou v Čechách povinné revize plynu u obytných aut? Jsou vůbec požadovány?
Např. v Německu musí být povinně každé dva roky a auto je následně opatřeno známkou o revizi.... Jak je to u nás???
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
Zatím žádné revize v čechách povinné nejsou.
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 10 let
...........a hloupá otázka....a když jezdím po kempech v zahraničí tak také nic není potřeba???
...hlavně že se máme....!c
G
gutČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

simcha napsal:

Revizi může udělat každý revizák plynu v Tvém okolí, který má oprávnění na PB. Nemusí to být žádný zvláštní servis.

Omlouvám se, nevšiml jsem si, že je to staré vlákno. Ach ten "gut"


Nechci tady dělat zmatek.Prostě hlídám nemocného čtyřletého dědice a nemám co dělat.V jiném klubu je zvykem nedělat duplicitní vlákna ale rozvíjet vlákno ,doplňovat a přidávat každý podle schopností a.t.d. bez ohledu na stáří vlákna.Podle reakcí tří starousedlíkú usuzuji že je to tady jinak.Omlouvám se Všem.Pokud je tu někdo jiného názoru ať klidně připíše kdo dělá revize v jiném městě .Já jsem volal několika lidem kdo dělá revize propanbutanu a neřekli mi to ani v plnírně propanu. Protože nemám normálně tolik času tak nepředpokládám že budu zdejší starousedlíky prudit častěji.Ale ještě jednou se omlouvám nikdo se na mě nezlobte a pokud něco potřebujete třeba jen doplnit vodu ve Zlíně klidně napište.Děkuji všem jejichž příspěvky mi pomohly k tomu abychom si sami koupili v Holandsku karavan přihlásil ho. vyčistil hořáky lednice. topení a teť drobné zatečení. Váš ALES GUTE
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: dagbartos, Tom a Lucka, gut, simcha, stellplatz, jarda77, jirka dagmar

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,150,726 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17060 sekund | Průměrně za: 0.1706 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB