Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nabijecka Ctek: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nabijecka Ctek

Poslední aktualizace před 7 let
SadySadyČlen
Přidáno před 7 let
Nalezena výrobní vada. Oprava provedena výměnou za nový kus. Takže mám doma nový Ctek.:-) Proto se vyplatí kupovat kvalitní věci od kvalitních firem.!)
Nissan Pathfinder + Abbey Aventura 318
Gdysi Bohouš (Wartburg 353W) + Wenzel
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Sady napsal:

Nalezena výrobní vada. Oprava provedena výměnou za nový kus. Takže mám doma nový Ctek.:-) Proto se vyplatí kupovat kvalitní věci od kvalitních firem.!)


S tou kvalitou bych brzdil .. začínají asi šetřit a na nesprávných místech . Mám dvě MX 5 , jednu starší a jednu novější . U nové je jedno "vylepšení" a to v kabelech . Jsou na úrovni slabé dvoulinky a pěkně se při nabíjení hřejí ... konektor na připojení kleštin je tak dobrý na připojení akumulátoru v děcké hračce .. Taky topí ..
Další věc je provoz za teplého počasí .. na nabíječi by se dalo udržovat teplé kafe .. co na to elektronika hermeticky "smažená " uvnitř je otázka ...
Poohlížím se po něčem důvěryhodnějším , nerad bych vyhořel . Koupí té inovované , mě zklamaly .
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Mám MXS10 a také odešla.
Reklamace bez problému výměnou za novou.
Proč to nevím, ale věřím že nabíječka je kvalitní.
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let
No ona když Ti odejde až po záruce , už nebudeš věřit ..)))
Osobně si myslím jako hobík , že v uzavřené plastové krabičce se odehrává součástkám pravé peklo ... Tak ještě do těch 3,6 A to asi jde , to má základní model .
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Právě že spousta kolegů ji má a slouží spolehlivě.
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kraken napsal:

Právě že spousta kolegů ji má a slouží spolehlivě.


Já jsem si už do té desítky jít netroufl .. kvůli zahřívání a omezování nabíjecího proudou - vlastnímu pudu nabíječky proti přehřátí ...
Moje dává 5 A opravdu jen chvilku než se začně zahřívat .. pak se dostane až na polovic .. Tak si nepředstavuji kvalitu ... Akumulátor /trakci/ 72 Ah vybitý na 45 % mi to nabíjí 13 hodin ... :(
Třeba ale ty 10A jsou na tom lépe , nevím ...
Upravil Roberto dne 05.12.2016 21:14, před 7 let
M
MarekGSČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Sady napsal:

Nalezena výrobní vada. Oprava provedena výměnou za nový kus. Takže mám doma nový Ctek.:-) Proto se vyplatí kupovat kvalitní věci od kvalitních firem.!)


Tak začínám pochybovat o kvalitních věcech. Známý také M200 vracel kvůli špatnému snímači teploty (písmeno "T" v kroužku). Mě přišla také s poruchou snímače teploty, navíc koncovky (očka) na kabelech jeví známky toho, že už ji někdo měl přidělanou. Jsou dost odrbaná.
Tak mám z toho celkem smíšené pocity. M200 odesláno zpět a uvidím jak se k tomu postaví ......
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
Patrně kravaťáci u CTEKa přišli na převratnou novinu: převedeme výrobu do Číny.
Takle se v posledních letech začaly srát jinak bezproblémový Waeco Mobitronic 8A.
No, ještě nás čekají pjekný časy. Řada výrobců už zavelela k ústupu z tý "povedený" číny.
M
MarekGSČlen
Přidáno před 7 let
Tak druhá nabíječka CTEK M200 mi přišla opět s chybou snímače teploty !!! To jsem ještě před odesláním žádal technika, aby ji vyzkoušel. Bohužel tohle už je víc než zvláštní.
Miro_SVMiro_SVČlen
Přidáno před 7 let
Uff, ako citam tie prispevky, tak musim vyskusat svoju novu M200, ktoru mam uz asi 2 mesiace a este som ju nezapol. Kde sa pripaja to cidlo teploty.
Dik
!y rav4 + adria + !i honda marine
M
MarekGSČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Miro_SV napsal:

Uff, ako citam tie prispevky, tak musim vyskusat svoju novu M200, ktoru mam uz asi 2 mesiace a este som ju nezapol. Kde sa pripaja to cidlo teploty.
Dik


To čidlo má plastový úchyt, kterým se nacvakne na kabel.
Miro_SVMiro_SVČlen
Přidáno před 7 let
ok, vyskusam, dakujem

Automatické sloučení 06.04.2017 19:31:
takze som nacvakol cidlo na + pripojil nabijacku a svieti kontrolka T v kruzku na zlto.
!y rav4 + adria + !i honda marine
Upravil Miro_SV dne 06.04.2017 19:31, před 7 let
M
MarekGSČlen
Přidáno před 7 let
Tak zřejmě celá série, jak i tvrdili v battery-import je špatná. Tak uvidíme jak se k tomu postaví. Bohužel celkem zklamání s battery import, protože jsem chtěl, aby než mě pošlou druhou zkontrolovali jestli je OK, ale nestalo se tak a poslali mě druhou se stejnou chybou. Takže už jsem zaplatil dvakrát 163,- Kč jen za poštovné.....:(
Navíc mi bylo řečeno, že by mi poslali jinou, ale nemají prý už žádnou skladem, ale na jejich e-shopu jich 8 mají aktuálně skladem.....

Tak doufám, že je to natolik solidní firma, že to rychle vyřeší k naší spokojenosti.

Automatické sloučení 11.04.2017 14:01:
Tak dnešní zpráva ohledně CTEK M200 je taková, že u nových modelů nabíječek M200 má kontrolka svítit ! Staré modely M200 prý nesvítily....
Upravil MarekGS dne 11.04.2017 14:01, před 7 let
Miro_SVMiro_SVČlen
Přidáno před 7 let
moja svieti tiez :(
!y rav4 + adria + !i honda marine
Upravil Miro_SV dne 11.04.2017 22:18, před 7 let
Miro_SV Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Jak jsou na tom s kavlitkou CTEKy teď? Zlepšilo se to?

Automatické sloučení 18.05.2017 13:42:
Opravdu nikdo CTEKa v poslední době z B-I nekupoval?
Upravil Kota dne 18.05.2017 13:42, před 7 let
vaclav horkyvaclav horkyČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem si dovolil koupit novinku co je pár týdnů na trhu a je to špička a CTEK už není co býval.Tahle nejenom že je vysoce inteligentni,vodotěsná,robustní ale malá ale ovládání přes tablet nebo tel je boží.Ležíte v večer u v posteli a jen zapnete aplikaci a vydíte vše o nabíjenní atd.

http://www.sticka...-konektor/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,402,312 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23521 sekund | Průměrně za: 0.23521 (0) sekund | Dotazy: 124 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB