Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oravice (SK) v zimě s přívěsem.: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oravice (SK) v zimě s přívěsem.

Poslední aktualizace před 7 let
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 12 let
Prosím, máte někdo zkušenost s kempem http://www.atcora...ntakt.html v zimním období? Hlavně mě zajímá stav příjezdových cest. Bývají sjízdné i pro auta s obytným přívěsem (řetězy mám)? Pokud tam někdo v zimě jezdíte budu rád za jakékoli informace. :z:z
R
RudyČlen
Přidáno před 12 let
Na Silvestra byli ve středisku tři naší kolegové s karavany. Přístupová cesta je udržovaná, bez enormní ho převýšení. Jsi li zvyklý jezdit v zimě, nemáš se čeho bát.
PaRePePaRePeČlen
Přidáno před 12 let
Dovolim si trosku opravit Rudyho-ak pise o Oravskej Lesnej ( kde sme stravili Silvestra) tak je to tak ako pise , ale ak je rec o Oraviciach , tak problem s kopcom v zime je medzi Zubercom a Oravicami.To v pripade, ze prichadzas od L. Mikulasa. Cesta Zilina - Martin - Kralovany - D. Kubin - Tvrdosin - Trstena - Oravice je rovna a udrziavana, ziadne prevysenie. Ci kemp v zime funguje si treba overit telefonicky, je 50m od "stareho" termalu Oravice, 100m od noveho term. Meander a ten je pri nastupnej stanici 4-sedacky. Takze vsade blizko.
Pali,Renka,Peťo,Challenger Genesis 43
J
jurobaČlen
Přidáno před 12 let
Pripajam sa aj aj. Su tam useky, ktore su stale v tieni a tvori sa tam lad, resp. utlaceny sneh je ako lad. Ja som viac krat mal problem len s osobakom tadial preist. Nedoporucujem.
juoba
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 12 let
Děkuji mockrát za informace. Rudy pojedu v zimě poprvé a určitě přes D. Kubin - Tvrdosin - Trstena jak radí PaRePe. No doufám, že počasí bude přát a nestane se to našim prvním a posledním zimním výjezdem.

Automatické sloučení 15.01.2012 21:13:

Citovat

juroba napsal:

Pripajam sa aj aj. Su tam useky, ktore su stale v tieni a tvori sa tam lad, resp. utlaceny sneh je ako lad. Ja som viac krat mal problem len s osobakom tadial preist. Nedoporucujem.
juoba

A to máš na mysli trasu Zuberec - Oravice?
Upravil kaktus dne 15.01.2012 22:13, před 12 let
R
RudyČlen
Přidáno před 12 let
Promiň, četl jsem to na mobilu a nějak spojil Oravici a Oravskou Lesnou. Ten můj příspěvek se týkal Oravské Lesné. Jen abych Tě nemystifikoval. :o
Palo to naštěstí uvedl na pravou míru. :^
ropropČlen
Přidáno před 12 let
Ten dojezd do kempu na Oravici je do kopce, v jakém stavu je v zimě nejsem schopen odpovědět, taky záleží na váze přívěsu. V každém případě jsem tam (jen s autem) tento víkend, tak pokuď tě to ještě bude zajímat, můžu se na to podívat. Už se tu někdo na kemp ptal, chtěl tam jet přes svátky, ale nemůžu to vyhledat.
PaRePePaRePeČlen
Přidáno před 12 let
Ano rop ma pravdu na to som zabudol, ale to je vlastne len vstup do kempu z hlavnej cesty, nad kempom su chaty, tak verim, ze to bude vysypane.
Pali,Renka,Peťo,Challenger Genesis 43
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

rop napsal:

Ten dojezd do kempu na Oravici je do kopce, v jakém stavu je v zimě nejsem schopen odpovědět, taky záleží na váze přívěsu. V každém případě jsem tam (jen s autem) tento víkend, tak pokuď tě to ještě bude zajímat, můžu se na to podívat. Už se tu někdo na kemp ptal, chtěl tam jet přes svátky, ale nemůžu to vyhledat.

Mám v úmyslu jet v půli února. Budu rád, když to zhodnotíš okem karavanisty !y a mrkneš jestli se do kempu někdo s přívěsem vyškrábal. Předem dík.
ropropČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,
do kempu jsou dvě příjezdové cesty, jedna od Oravice (delší) a od Zuberce (kratší cca 30m). Obě se stoupáním a dnes v mém případě neodsněžené- 10cm prašanu a bez posypu. Možnost výjezdu s přívěsem spíše za strany od Zuberce. úspěšnost záleží na váze tahače a přívěsu.
Větší problém je v množství sněhu - je ho tam přes půl metru a jsou odhrnuty jen úzké cesty, vjezd do kempu v ostrém úhlu jen na osobní auto, odházené cesty v kempu s mantinely 1 m vysoké. Mám větší osobák, měl jsem se problém otočit. Takže teď s přívěsem jedině se sněžnou frézou a udělat si dojezd a své místečko. Byl jsem překvapen - jak na neděli, bylo na sjezdovce, i v termálu málo lidí ,v 10 jsme tam byli skoro sami.
R
Roman OTRČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte, zvažuji, že bychom na Silvestra (28.12. až 1.1.) zajeli do Oravice. Lyžování s termálem je velmi lákavá kombince. Z fóra jsem vyčetl, že parkování nebo i kemp není problém, ale zajímalo by mě jak to vypdá na svahu a s čekáním na vleku, jestli to tam není moc natřískané. Nemáme úplně nejlepší zkušenosti s polskými návštěvníky, dříve jsme trávili zimní dovolené v Zuberci. Předem díky za info.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, byli jsme tam nakouknout koncem října. Paní v kempu nám říkala, že je tam krátce a nemá představu, jak to bude v zimě probíhat. Je tam jen pár míst na zpevněném povrchu, tím pár myšleno max. 10. Jinak se dá stát na trávě, kterou ale nikdo samozřejmě neudržuje a neodhrabuje sníh. Celkově byla paní spíše skeptická. Vjezd je do poměrně prudkého kopce a potom ostrá levá. Asi bych vyjel výš, otočil a zkusil shora. My jsme byli následně skeptičtí z ceny AQP. Byla stejná jako v Tatralandii. Což je peklo.
Sociálky byly luxusní.

Jeli jsme směr od Zuberce.
R
Roman OTRČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte, kontaktogval jsem kemp a dostal tuto odpověď:

"... ano obytnym autom nie je problém samozrejme ak bude sneh tak sa budeme snažiť mať všetko v poriadku ak by to bolo moc hrozné tak spoločnymi silami to určite zvladneme .bolo vela snehu minulý týžden teraz to zmyzlo ale zase trošku sneží takže hádam bude pravá oravská zima takže prídte budeme sa tešiť.máme aj nové socialne zázemie takže fajne

Máte někdo zkušenost jak se tam lyžuje?
49674967Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj.

Na Oravici jsme párkrát byli, loni na Silvestra nás tam moc nebylo.......
Sociálky byly ještě ve výstavbě.
Některá obytná auta stála přímo na parkovišti u AQP. Někdy tady bylo jiné vlákno.

Volná plocha pod sociálkama se vždy musela rezervovat, ostatní místa se dala uklidit a domácí měli snahu pomoci. Slibovali, že místo i připraví po dohodě......
Však ti píše, že "společnými silami" - lopatu určitě vozíš......! !t
Každopádně noví provozovatelé jsou výrazně lepší než původní.

A co se týče dojezdu - vezmi si řetězy, ale není se čeho obávat (pokud jsi zvyklý jezdit v zimě).
Já vozil i řetězy na karavan, jezdili jsme přes Bílou a Bumbálku, ale nikdy jsem je dozadu nepoužil.
Dnes jezdím s 4 x 4 a vetší problém je určitě z kopce dolů.

Lyžování se těžko popisuje, ale co bylo loni, nemusí být letos. Poláci hodně investují na jejich straně. Myslím, že je jich letos na Slovensku méně. Taky ceny mi připadají v Polsku nižší.
Zajeďte se podívat do městečka Zakopane. Loni to tam bylo hezké.

Ahoj.
Martin
Martin
Upravil 4967 dne 13.12.2016 13:43, před 7 let
4967 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
D
dominik12Nováček
Přidáno před 7 let
Hlásim novinku zákaz stáni u parkoviště Oravice pitomec slovák a ješte obytné auto Čecha postavene vedle něj zabrali velkou čast parkovište a to blízko vchodu caravan auto postavĺ tak že zabĺrá parkováni 10 autum a potom se divĺ že máme všichni za oknem zákaz stáni a že uz tam nepojede
M
myspulinČlen
Přidáno před 7 let
Jak přesně je ten zákaz stání formulovaný? I přes den pro obytky nebo jen přes noc? Loni v létě jsme tam pár nocí stáli, pár obytek také, až na konci parkoviště a nikomu jsme nevadili, samozřejmě jsme přes den byli v aquaparku.
J
JaninkaČlen
Přidáno před 7 let
Včera jsme se z Oravice vrátili. Byli jsme v kempu. Vše bylo super, kemp, počasí, přístup lidí v kempu, sjezdovka nádherně upravená. Jeli jsme s karavanem a i cesta byla super
D
dominik12Nováček
Přidáno před 7 let
Cedule za oknem zákaz noční stáni.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kaktus, Rudy, PaRePe, juroba, rop, Roman OTR, maria, 4967, dominik12, myspulin, Janinka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,676,786 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22836 sekund | Průměrně za: 0.22836 (0) sekund | Dotazy: 127 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB