Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Havarijní pojištění karavanu: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Havarijní pojištění karavanu

Poslední aktualizace před 9 let
BajaBajaČlen
Přidáno před 12 let
Chceme havarijně pojistit kravan. U jaké pojišťovny máte pojištěný karavan , na kolik vám to vychází ročně a co vše jste si nechali pojistit ? Díky za rady

Automatické sloučení 09.01.2012 20:48:
Nikdo nemá pojištěný karavan????
Upravil Baja dne 09.01.2012 21:48, před 12 let
IvaRomanIvaRomanČlen
Přidáno před 9 let
tak to by mě zajímalo také,ale asi nemá nikdo pojištěný karavan a já o tom uvažuji také
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, když jsem před mnoha lety nastoupil do autoškoly jako učitel - učil jsem zejména Pravidla silničního provozu a Zásady bezpečné jízdy, ale také řízení vozidel a všechny jiné předměty, konstrukci vozidel, tak jsem se velice divil, že autoškola (Svazarmu) nemá havarijně pojištěna vozidla. Ptal jsem se na to (soudruha) ředitele, jak je to možné a ten mi odpověděl: Jste všichni učitelé, testy musíte kdykoliv dělat absolutně bez chyb, na rozdíl od jiných, i třeba řidičů autobusů, kteří určitý počet chyb povolen mají. A předpokládám, že umíte všichni navíc i perfektně jezdit, takže když dojde k něčemu nemilému, tak bude vždy na vině ten druhý řidič (řidička) a ne vy, a oprava auta se zaplatí z povinného pojištění odpovědnosti tohoto řidiče, který nehodu zavinil. Auto a ani karavan havarijně pojištěn nemám, a ani nemám nic, co bych k tomu dodal. Čáo, Pepa
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj, když jsem před mnoha lety nastoupil do autoškoly jako učitel - učil jsem zejména Pravidla silničního provozu a Zásady bezpečné jízdy, ale také řízení vozidel a všechny jiné předměty, konstrukci vozidel, tak jsem se velice divil, že autoškola (Svazarmu) nemá havarijně pojištěna vozidla. Ptal jsem se na to (soudruha) ředitele, jak je to možné a ten mi odpověděl: Jste všichni učitelé, testy musíte kdykoliv dělat absolutně bez chyb, na rozdíl od jiných, i třeba řidičů autobusů, kteří chyby povoleny mají. A předpokládám, že umíte všichni navíc i perfektně jezdit, takže když dojde k něčemu nemilému, tak bude vždy na vině ten druhý řidič (řidička) a ne vy, a oprava auta se zaplatí z povinného pojištění odpovědnosti tohoto řidiče, který nehodu zavinil. Auto a ani karavan havarijně pojištěn nemám, a ani nemám nic, co bych k tomu dodal. Čáo, Pepa


No a ja k tomu dodam ze mam druhej prives a oba byli havarijne pojistene, u prvniho mi vlivem povetrnostnich podminek vlita stresni taska na predni velke vyklopne sklo, pojistovna zaplatila a byl klid
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 9 let
Dudla: Ahoj, kolik jsi za celou dobu pojištění zaplatil pojišťovnám na pojistném a kolik Ti zaplatili za to rozbité sklo? Zatím u všech mých známých to dlouhodobě vycházelo tak, že za zaplacenou částku pojišťovnám mohli mít, samozřejmě obrazně, taková skla tři. Nic jsem jim na to neříkal. U povinného ručení je to samozřejmě jinak, to musí být, ale alespoň ten, co nebourá, tak platí podstatně nižší částku, než notoričtí bourači, kteří bourají neustále a velmi pravidelně. Čáo, Pepa
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Doskocil napsal:

Dudla: Ahoj, kolik jsi za celou dobu pojištění zaplatil pojišťovnám na pojistném a kolik Ti zaplatili za to rozbité sklo? Zatím u všech mých známých to dlouhodobě vycházelo tak, že za zaplacenou částku pojišťovnám mohli mít, samozřejmě obrazně, taková skla tři. Nic jsem jim na to neříkal. U povinného ručení je to samozřejmě jinak, to musí být, ale alespoň ten, co nebourá, tak platí podstatně nižší částku, než notoričtí bourači, kteří bourají neustále a velmi pravidelně. Čáo, Pepa


Kasko na prives s mejma slevama cca 4 litry rocne,
Za predni vyklopne lichobeznikove okno jsem dostal 28 tis
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
RadoRadoČlen
Přidáno před 9 let
Prihodím svoju malú skúsenosť z tohoto roku. Som presvedčený, že som tiež dobrý vodič, ale s rastúcim vekom už nie som až taký frajer a občas len vďaka Bohu je to o milimetre-teda čo sa tíka tej jazdy s prívesmi. Ono predsa je to dĺžka okolo 12m, šírka 250cm a tak si myslím, že poistka na karavan je OK. Najazdím s karavanom ročne minimálne 10000km a stalo sa mi už kade čo. Napríklad pri silnom vetre vylomené okno, kryt oja..,pri parkovaní som zachytil popolnicu, ktorú počas rána preložili smetiari. Na ceste z Hr nám strelila pneumatika a to bolo škody. No a najčerstvejšia skúsenosť je z tohoto roka, bolo to 20.mája večer keď sa naším mestom prehnala búrka sprevádzaná krúpami a náš miláčik mal zrazu strechu jedna dierka vedľa druhej. Neviem presne aké sú možnosti v CZ, ale na slovensku niektoré poisťovne ponúkajú určité bonusy vo forme pripoistenie určitých vecí ako súčasť pvinného ručenia. Napríklad pripoistenie čelného skla, živel.... a práve ten živel je myslím pre nás celkom zaujímavá možnosť. Ja to mám a osobne som momentálne zvedavý ako to dopadne s tým mojím karavanom od krúpou a čo mi zaplatia. Ale za mňa poistenie karavanu je určite dobrá možnosť zvlášť s prihliadnutím na ich hodnotu a ceny náhradných dielov.

Tak prajem moc a moc šťastných km poisteným aj nepoisteným!)
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Kocurkovo napsal:

Prihodím svoju malú skúsenosť z tohoto roku. Som presvedčený, že som tiež dobrý vodič, ale s rastúcim vekom už nie som až taký frajer a občas len vďaka Bohu je to o milimetre-teda čo sa tíka tej jazdy s prívesmi. Ono predsa je to dĺžka okolo 12m, šírka 250cm a tak si myslím, že poistka na karavan je OK. Najazdím s karavanom ročne minimálne 10000km a stalo sa mi už kade čo. Napríklad pri silnom vetre vylomené okno, kryt oja..,pri parkovaní som zachytil popolnicu, ktorú počas rána preložili smetiari. Na ceste z Hr nám strelila pneumatika a to bolo škody. No a najčerstvejšia skúsenosť je z tohoto roka, bolo to 20.mája večer keď sa naším mestom prehnala búrka sprevádzaná krúpami a náš miláčik mal zrazu strechu jedna dierka vedľa druhej. Neviem presne aké sú možnosti v CZ, ale na slovensku niektoré poisťovne ponúkajú určité bonusy vo forme pripoistenie určitých vecí ako súčasť pvinného ručenia. Napríklad pripoistenie čelného skla, živel.... a práve ten živel je myslím pre nás celkom zaujímavá možnosť. Ja to mám a osobne som momentálne zvedavý ako to dopadne s tým mojím karavanom od krúpou a čo mi zaplatia. Ale za mňa poistenie karavanu je určite dobrá možnosť zvlášť s prihliadnutím na ich hodnotu a ceny náhradných dielov.

Tak prajem moc a moc šťastných km poisteným aj nepoisteným!)


Hele nevim jak v SK, ale v CZ maji nektere pojistovny v poj podminkach, ze z POV + zivel se plati pouze totalni skody, tedy utopene auto z povodni, rozmazle pod stromem a podobne.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
RadoRadoČlen
Přidáno před 9 let
Mne spísali poistnú udalosť a zdokumentovali to, dali mi dokonca aj adresy servisov kde by som to mohol dať spraviť. Mám už doniesť len faktúru, ale sám som zvedavý.

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

Kocurkovo napsal:

Prihodím svoju malú skúsenosť z tohoto roku. Som presvedčený, že som tiež dobrý vodič, ale s rastúcim vekom už nie som až taký frajer a občas len vďaka Bohu je to o milimetre-teda čo sa tíka tej jazdy s prívesmi. Ono predsa je to dĺžka okolo 12m, šírka 250cm a tak si myslím, že poistka na karavan je OK. Najazdím s karavanom ročne minimálne 10000km a stalo sa mi už kade čo. Napríklad pri silnom vetre vylomené okno, kryt oja..,pri parkovaní som zachytil popolnicu, ktorú počas rána preložili smetiari. Na ceste z Hr nám strelila pneumatika a to bolo škody. No a najčerstvejšia skúsenosť je z tohoto roka, bolo to 20.mája večer keď sa naším mestom prehnala búrka sprevádzaná krúpami a náš miláčik mal zrazu strechu jedna dierka vedľa druhej. Neviem presne aké sú možnosti v CZ, ale na slovensku niektoré poisťovne ponúkajú určité bonusy vo forme pripoistenie určitých vecí ako súčasť pvinného ručenia. Napríklad pripoistenie čelného skla, živel.... a práve ten živel je myslím pre nás celkom zaujímavá možnosť. Ja to mám a osobne som momentálne zvedavý ako to dopadne s tým mojím karavanom od krúpou a čo mi zaplatia. Ale za mňa poistenie karavanu je určite dobrá možnosť zvlášť s prihliadnutím na ich hodnotu a ceny náhradných dielov.

Tak prajem moc a moc šťastných km poisteným aj nepoisteným!)


Hele nevim jak v SK, ale v CZ maji nektere pojistovny v poj podminkach, ze z POV + zivel se plati pouze totalni skody, tedy utopene auto z povodni, rozmazle pod stromem a podobne.
K O C Ú R K O V O
Z
Zdenek2603Člen
Přidáno před 9 let
2 roky starý Knaus 580,pov.+havárka se spoluúčastí 1000,-,cca.4000,- za rok.
Vandal mi to oběhl celé dokola,vše opraveno a zaplaceno.
Bez havárky ani krok.
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek2603 napsal:

2 roky starý Knaus 580,pov.+havárka se spoluúčastí 1000,-,cca.4000,- za rok.
Vandal mi to oběhl celé dokola,vše opraveno a zaplaceno.
Bez havárky ani krok.


A mohl by si prosím napsat o jakou pojišťovnu se jedná ???

Předem díky za odpověď.

S pozdravem Vlastik.
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, taky něco napíšu. V lednu jsem koupil 10 let starý karavan, hned jej nechal pojistit na HAV ALL RISK, asi v dubnu -květnu přišli kroupy, škoda bez mála za 100 tisíc, pojiš%tovna platí výměnu střechy a vše co je k tomu potřeba. Takže mě se pojistka která je bez bonusů v základu kolem 8 tisíc vyplatila a to jsem ani pořádně nevyjel.
Za mě jedině HAV, protože kdyby na mě spadl strom větve atd díky větru mám klid, i od vandalů....
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Valteracci napsal:

Ahoj, taky něco napíšu. V lednu jsem koupil 10 let starý karavan, hned jej nechal pojistit na HAV ALL RISK, asi v dubnu -květnu přišli kroupy, škoda bez mála za 100 tisíc, pojiš%tovna platí výměnu střechy a vše co je k tomu potřeba. Takže mě se pojistka která je bez bonusů v základu kolem 8 tisíc vyplatila a to jsem ani pořádně nevyjel.
Za mě jedině HAV, protože kdyby na mě spadl strom větve atd díky větru mám klid, i od vandalů....


Ty si tu strechu budes nechat menit ?? A dobrovolne???
Me menili LZ listu, ktera vede az do strechy a plast roh z POV a uz tak jsem stresoval aby tam neteklo.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 9 let
Asi nechám, stále zvažuji, bude na to půl roku záruka. Starý lišty už to mají skoro za sebou a tmel pod nima nic moc. Je to už těsněný z vrchu, pro sichr.
Nebo je to špatný rozhodnutí? Máte něldo zkušenost?
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
od Vyskovaod VyskovaČlen
Přidáno před 9 let
Pokud můžu také poradit tak každopádně do havarijního pojištění i asistenci v případě odtahu auta se bude řešit pouze auto nikoliv karavan a to se může pěkně prodražit.
Já mám pojištění u Allianz,nový přívěs Hobby 575 Kmfe vyšel s 1000,- spoluůčastí s asistencí něco kolem 5000,- , teď mám polointegrál Roller 2 roky starý a ten vychází povinné,havarijní,asistence+čelní sklo s 5000,- spoluůčastí na 14900,-.
K
kutil1Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Doskocil napsal:

... A předpokládám, že umíte všichni navíc i perfektně jezdit, takže když dojde k něčemu nemilému, tak bude vždy na vině ten druhý řidič (řidička) a ne vy, a oprava auta se zaplatí z povinného pojištění odpovědnosti tohoto řidiče, který nehodu zavinil. Auto a ani karavan havarijně pojištěn nemám, a ani nemám nic, co bych k tomu dodal. Čáo, Pepa


Já havarijního pojištění u osobáků mám a zatím jsem svou vinou neboural, ale vyplatí se mi. Mám spoluúčast 1% a 1000,- Kč a tak 2 - 3 ročně likviduji škody, které mi udělají ostatní na parkovišti a ujedou. Jedná se o poškození od otevřených dveří sousedního auta a stopy na náraznících, likvidace rozpočtem. Ani nemusí být pojištěno čelní sklo a zaplatí se z havárky po odečtení 1000,- Kč. Bohužel se mi tím snižuje bonus, protože viník je neznámý. U mého havarijního to do malusu nepřechází.
To jen reaguji na to, že je málo platné pojištění odpovědnosti toho viníka, když ujede a zachrání škodu jen havarijní. Od změn, kdy se snižuje bonus na povinném ručení, tak zatím všichni viníci poškození mého vozu ujeli, pokud jsem u toho nebyl. Ale někdy si říkám, že jsem rád, že jsem nebyl u toho, kdy mi sousední auto udělá ďolík ve dveřích, nebyl bych moc příjemný.
Upravil kutil1 dne 02.09.2015 09:36, před 9 let
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 9 let
obytné auto r.v.2013 pojištěno u UNIQA na 1,35mil kč...pov.ruč + havarijka + vandal + živel + okna na 15tkč...celkem za 13500,-
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Baja, IvaRoman, Doskocil, Dudla, Rado, Zdenek2603, traktorista2, Valteracci, od Vyskova, kutil1, karlosVW

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,133,856 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22649 sekund | Průměrně za: 0.22649 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.3MB/2MB