Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko/Miskolc-Tapolca: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko/Miskolc-Tapolca

Poslední aktualizace před 9 let
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj vyznavači ohřáté vody,chci se s Vámi podělit o základní info u uváděné destinace. Jedná se o jeskyní lázně (koupání). Informace jsou k dispozici na www.barlangfurdo.hu a to i ve slovenském jazyce. Parkování zdarma je na parkovišti vzdáleném cca 700m od vstupu do areálu,kde by šlo i přepat na volno. Kemp je v kopci cca 1,5 km od lázní a je přes zimu zavřený, stejně jako venkovní bazény. Byli jsme tam o svátcích po 13 letech a jsou zde vidět změny k lepšímu. V letech 1999 až 2005 došlo k celkové rekonstrukci. Horníci.
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 12 let
Horníci -díky za informace, do těchto term.lázní se chystáme /máme v plánu/v tomto roce někdy v měsíci květnu, spojíme to s výjezdem na Goralský dvůr-Slovensko. V Miskolci Tapolca je to prý opravdu pěkné. O parkovišti víme a pokud se tam zdržíme tak 3-4 dny -využijeme. :_
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
Tam jsem byl a to už je pěkně dlouho.V současné době preferuji bližší termály.Na jarní prázdniny se chystáme do Pápy.Doufám,že mi někdo taky poskytne nějakou bližší informaci jak to tam vypadá.naposledy jsem tam byl v únoru a údajně se mělo od té doby něco novýho vybudovet.Na netu toho moc nepíšou.Sarvár se mi tak trochu omrzel.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
H
HunyadyČlen
Přidáno před 12 let
Jen pro inspiraci - našel jsem na Rajčeti nějaké cizí album, kde je vše vyfoceno- i jeskyně. Tady je odkaz na první fotku a šipkama můžete listovat dál http://yehudi.rajce.idnes.cz/Miskolc_...C_0465.JPG
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 12 let
Díky rhunko, foto je perfektní. Chtěl jsem tam nějaké také dát,ale kvalita je horší. Letní bazény, tedy venkovní byly zavřeny a zakryté. Pro představu tyto fotografie jsou super. Jinak sonduji v okolí ještě dvě možnosti koupání. Jedna je Eger a tu druhou mám dostat jako tip od jednoho človíčka. Pak by stálo se tam vypravit na týden v letním období.Horníci.
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
Eger je moc pěknej.Jak lázně tak i město.Mají tam i hezký sklípky s moc dobrým vínem.
jirka
POSÁDKA Adria Matrix
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 12 let
...Jirko, na vínko slyším, tak třeba letos něco společně vydumáme...Michal.
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
To není vůbec špatnej nápad.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
M
MČlen
Přidáno před 12 let
V okolí EGERU sú aj ďalšie termálne kúpaliská. Napr.v BOGÁSCI je www.bogacsitermal... aj s kempom priamo pri bazénoch a asi 500m od kempu sú vinné pivničky-výborné.
Stránka www.bogacs.hu je aj v slovenčine.
Upravil M dne 10.01.2012 12:09, před 12 let
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 12 let
Díky "M", to je ta třetí destinace o které jsem psal, neměl jsem však kontakt na stránky. Už to tedy máme kompletní, jen naplánovat výjezd. Horníci.
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
Ale ta dálka na výjezd.:o
POSÁDKA Adria Matrix
M
MČlen
Přidáno před 12 let
A ešte je pri Egeri aj www.egerszalokfur...
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

M napsal:

A ešte je pri Egeri aj www.egerszalokfur...



Také parkování s přespáním je tam super
!y !@ !r !d :z
Jiri Majki Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Doporucujem. My sme to minuly rok spojili s navstevou Ochtinskej aragonitovej jaskyne a vystupom na hrad Muran.
Inak ten termal v jaskyni nema chybu. Parkovisko, tak ako uz bolo pisane, je zdarma a bez problemov mozete prespat.

Automatické sloučení 10.01.2012 20:41:
Skoda nejdu mi vlozit fotky. Tam som mal vyfoteny cennik.
V sezone /1.6 -31.8./ stvorhodinova vstupenka 2300 HUF, celodenna 3200 HUF, rodinna vstupenka /2 dospeli a 1 dieta/ 5400 HUF otvaracia doba denne 09:00 - 20:00,
Plati sa v HUF a moznost platby kreditnou kartou.
Strava, kava a pod. v slusnych cenach a velmi chutne.

Milan.
Milan!y a ShockIvana
Upravil mitrak dne 10.01.2012 21:41, před 12 let
zbasszbassNováček
Přidáno před 12 let
V Miskolci-Tapolci jsme byli s manželkou v červenci na motorce a moc se nám tam líbilo. Určitě bychom tam chtěli na podzim (asi v říjnu) s dětmi a s karavanem na nějaký prodloužený víkend. Potřeboval bych typ na nějaký kemp, který by nebyl moc daleko a byl v říjnu v provozu. Máte někdo nějaký typ ?
Díky.
L
lada12Člen
Přidáno před 12 let
Miskolc Tapolca i Egershalok doporucujeme, moc pekne!
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 10 let
to Hornici, nemas nahodou GPS suradnice parkoviska Miskolc tapolca?
54!y+45!f+24!u+17!l
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 10 let
48.067537, 20.754149‎
48°04'03.1"N 20°45'14.9"E

A - termal:

https://maps.goog...CAoQ_AUoAg

Vjazd na parkovidko:

https://maps.goog...CAkQ_AUoAQ
Milan!y a ShockIvana
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

mengic333 napsal:

to Hornici, nemas nahodou GPS suradnice parkoviska Miskolc tapolca?


Ahojky, tak někdo byl rychlejší...to zadní parkovitě je bez problémů...tedy to dál od lázní.
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 10 let
Diky. Po vikende v Egerszaloku tam zaparkujem a budem sa cvachtat v teplej vode.
54!y+45!f+24!u+17!l
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Hornici, petr a jarka, Jirkac, Hunyady, M, Jiri Majki, mitrak, zbass, lada12, mengic333, priborj, Vasu, Zlatka, vitara, stoklasa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,704,997 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21520 sekund | Průměrně za: 0.2152 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB