Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Propan-Butan v Norsku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Propan-Butan v Norsku

Poslední aktualizace před 16 let
Lubos a VeraLubos a VeraČlen
Přidáno před 16 let
Chystáme se na pětitýdení cestu. Po čtrnácti dnech přes Pobaltské Republiky a Finsko dorazíme do Norska,
Jelikož jse nám nechce vézt třetí plyn.bombu v garáži a myslíme si že dvě nám nemusí stačit!!!
Tímto se ptáme,zda někdo nevíte,jak je to s plynem v Norsku,případně zda existuje redukce k připojení na Norskou bombu.
DÍKY ZA KAŽDÉ INFO.
MilaMilaČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj mám takový pocit, že jsem někde četl, že smí být jen Propan.
Měli jsme PB a nikdo to nekontroloval. Jejich bomby jsem nikdy neviděl.
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 16 let
No, v Norsku je už deset let zakázáno plnění lahví (i těch oficiálně plnitelných s ventilem), takže je nutné koupit láhev plynu novou a se zálohou. Prodávají se na cca 800 pobočkách v celém Norsku, je to firma AGA AS a 11kg láhev vyjde na cca 850 NOK s tím, že když prázdnou láhev do půl roku vrátíte, dostanete zpátky cca 400 NOK. Problémem je adaptér, který se dá koupit za cca 300 NOK, ale pasuje na německé bomby (s českou koncovkou asi neprodávají), čili s tímhle to bude trochu boj a chce to mít s sebou nějakou redukční soupravu. Adaptér se pak dá ale využít i ve Švédsku a Finsku.

Honza Bordovský,
Camping, cars & caravans
Lubos a VeraLubos a VeraČlen
Přidáno před 16 let
Díky za info,asi povezeme třetí bombu v garáži.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lubos a Vera, Mila, Jan Bordovsky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,649,047 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14332 sekund | Průměrně za: 0.14332 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB