Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 FOTOGalérie vestaveb: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

FOTOGalérie vestaveb

Poslední aktualizace před 12 let

Anketa: Jste pro FOTOgalérii vestaveb ?

    ANO [60/63]95 %
    NE [3/63]5 %
DrakousDrakousČlen
Přidáno před 12 let
Nedá mi to přece jen reagovat.
Pokud mám možnost a povědomí (snad jsem i normální ...) vyhnout se ,,darům " kolem nás a mohu si vybrat, nevyhledávám ešus dural (dva roky na vojně stačily)když je inverze ,přesunu jízdu na kole na jiný den,Černobyl neovlivním,dozvěděl jsem se o něm opožděně., laky do interiéru volím vodou ředitelné (i když leckdy nedrží jako jejich smradlavější konkurenti ),
Když jsem dělal své první Ducato (v r.1993 ?) na lůžkovou úpravu. volil jsem taky dřevotřísku, výběr nebyl téměř žádný. A řeknu vám , otevřít auto po celodenním stání na slunci,to byl svěží závan koncentrovaného zdraví. A teď v tom nocovat...Překližka ,která ji vystřídala ,byla menší smraďoch", o váze ani nemluvím..
Pokud je jako normální pít alkohol, čumět ženským na zadky apod., s tím problém nemám.nejsem Mirek Dušín.
Pro někoho může být normální držet děti v bytě a kroutit prsama ,že ? Nebo si třeba ohřát studený motor na volnoběh pod okny sousedů... či snad brát celý život soc. dávky a ležet doma,stačí jen mrknout na net a žasnout , co dnes může být ,,IN".
A rozdílné pohledy na tutéž věc podle normálních náboženství,to je raději no coment.
Omlouvám se všem, kteří čekali příspěvek o vestavbách,už to neudělám,polepším se,slibuji.
Upravil Drakous dne 07.01.2012 01:07, před 12 let
H
haryNováček
Přidáno před 12 let
Zdravím,
proč někoho nepřímo označit za normálního či nikoliv,Drakouš a poté Štěpán jen vyjádřil názor na materiál jako takový.A řekl bych,že to bylo v dobré vůli bez postranních úmyslů...
Moje stanovisko ?
Svoje děti bych dozajista nenechával spát v malé uzavřené místnosti plné karcinogenních výparů,to považuji za morbidní.Možná v bytě při pokoj. teplotách to neucítíme, ale v autě ,kde bývá i přes 60 -tka na slunci,tam si to dovedu představit,v noci tak 30, to asi nepomůže ani stálé větrání.
Snad příspěvky do tohoto fóra lidí společ. zájmů budou věcné a zábavné, ne plné testosteronu a adrenalinu,toho máme všichni dost,sledujíce zprávy apod. dostatek,ne ?
Mějte se hezky.Hary
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

hary napsal:

Zdravím,
Moje stanovisko ?
Svoje děti bych dozajista nenechával spát v malé uzavřené místnosti plné karcinogenních výparů,to považuji za morbidní.Mějte se hezky.Hary


Víš, to by jsme asi všichni museli dedět doma.
Když to vezmu zepředu: sluníčko svítící na přístrojovou desku a volant ze směsi rozličných plastových sloučenin, výpary z kyselin přídavného akumulátoru, který dobíjí a prudce zahřívá alternátor. Kilometry kabelů zabalených v rozličných izolantech, které se zahřívají a upouští vše možné. Karosářské tmely zakrývající překrývané plechové spoje dod. automobilů vystavené také vysokým teplotám. Elektromagnetické záření a smog. Na podlaze většina z nás má měkčený PoliVinylChlorid, taky pěkné svinstvo - a tak můžeme pokračovat.

Takže příznivci zdravého pobytu v motorových vozidlech. Na zem přilepte dlažbu, na stěny vápenné omítky, kabely s akumulátorem vytrhat, svítit loučí, palubku ze dřeva a místo volantu kolo z žebřiňáku.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
Tak nějak ! :^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
S
stepanČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

stepan napsal:

... stejně mám radši překližku :-)) používám obalovou topolovou A-kvalitu, oproti truhlářské za třetinovou cenu a kvalita mě stačí ...
A jak řešíš povrchovou úpravu? A kolik váží m2 12 nebo 15mm. Díky



.... přípdné vady na překližce "zatmelím" pilinami s lepildem, pak zabrousím, natřu nějakým barevným mořidlem (luxol), abych sjednotil odstín všech kousků :-) a pak přelakuju bezbarvým lakem ... je to takový monotématický :-) , ale mě to stačí ...

jinak váhu teda nevím, ale oproti OSB, či dřevotřísce nebo laminu je to lehčí ..
v Orlimexu by váhu určitě věděli ...

Automatické sloučení 10.01.2012 07:07:

Citovat

camperboy napsal:

Citovat

hary napsal:

Zdravím,
Moje stanovisko ?
Svoje děti bych dozajista nenechával spát v malé uzavřené místnosti plné karcinogenních výparů,to považuji za morbidní.Mějte se hezky.Hary


Víš, to by jsme asi všichni museli dedět doma.
Když to vezmu zepředu: sluníčko svítící na přístrojovou desku a volant ze směsi rozličných plastových sloučenin, výpary z kyselin přídavného akumulátoru, který dobíjí a prudce zahřívá alternátor. Kilometry kabelů zabalených v rozličných izolantech, které se zahřívají a upouští vše možné. Karosářské tmely zakrývající překrývané plechové spoje dod. automobilů vystavené také vysokým teplotám. Elektromagnetické záření a smog. Na podlaze většina z nás má měkčený PoliVinylChlorid, taky pěkné svinstvo - a tak můžeme pokračovat.

Takže příznivci zdravého pobytu v motorových vozidlech. Na zem přilepte dlažbu, na stěny vápenné omítky, kabely s akumulátorem vytrhat, svítit loučí, palubku ze dřeva a místo volantu kolo z žebřiňáku.



... anebo spát v lese pod stanem :-)))

... ale vážně ... když mám volbu (v rámci svých priorit), tak přeci volím co je zdravější (nebo co si myslím, že je zdravější) ... to je všechno
Upravil stepan dne 10.01.2012 07:08, před 12 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
http://www.youtub...re=related

Pěknej postup a trocha inspirace s harmonogramem prací
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
mekiemekieČlen
Přidáno před 12 let
Jo, na jejich stránkách je takových postupů víc , v podstatě u každé stavby mají i fotodokumentaci z výroby - dobrá inspirace
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,030,878 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12838 sekund | Průměrně za: 0.12838 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.89MB/2MB