Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lednice v karavanu-poradte: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lednice v karavanu-poradte

Poslední aktualizace před 16 let
zc1zc1Člen
Přidáno před 16 let
Je to na zbláznění-jak e oteplí lednice začne stávkovat.Když je venku cca 10 st tak v lednici mám 4-5 a dokonce na tom hliníkovém chladiči vevnitř se dělají kystalky ledu.Jak venku vyleze tplota na 28-30 tak mám v lednici +18 a je jedno jestli na el 220v nebo plyn,Pak už jeten chladič uvnitř jen studený.Nepomohly ani ventilátorky.Je stará asi 5 let a málo používaná.Příští pátek máme jet do řecka to bude děs.Nevíte kdo to spravuje? Je to typ s autom. volbou energie to funguje dobře vypnu prodlužku a plyn hned naskčí.Že by chyběl ten amoniak?
Upravil zc1 dne 30.01.2011 13:23, před 13 let
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
ahoj kamarada zavolej na KOV-VELIM mam dojem že mají ted i zastoupení někde na Moravě oni tomu opravdu rozumí ;d zdravím do Zlína Bobík
Mirek a VlastaMirek a VlastaČlen
Přidáno před 16 let
Zdenku volej 728629603 p.Čech KOV-Velim,už jsem měl 4krát závadu na lednici,vždy mi vyšly vstříc....ahoj Mirek
zc1zc1Člen
Přidáno před 16 let
Volal jsem hned jak psal Bobík.Proboha 4 závady ?Vždyt to máš nové ,co Ti to dělalo?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zc1, Bobik, Mirek a Vlasta

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,224,975 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15245 sekund | Průměrně za: 0.15245 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB