Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zabezpečení vozu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zabezpečení vozu

Poslední aktualizace před 11 let
JardaMajkaJardaMajkaČlen
Přidáno před 12 let
Ahojte, napadlo mě založit vlákno ohledně zabezpečení všech dveří. Zatím mě ještě nevykradli (ťuk, ťuk na dřevo) ale rád bych na Transita něco preventivně navěsil, mám na mysli hlavně mechanické zabezpečení, venkovní i vnitřní, poraďte a pochlubte se jak to řešíte vy.
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 12 let
No ona je otázka jestli je to rorumný veřejně říkat co kdo a kde v autě má. Nikdo neví kdo forum sleduje a pak to může být jako návod pro zloděje. Spíš myslím, že by bylo rozumější si vyměnit zkušenosti a nápady na nějakým srazu/sletu, ale to je samozřejmě jen můj názor.
P
PonkaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj,
souhlasím s tím neuvádět zabezpečení vozu. Chtěl jsem se ale zeptat na váš názor na vnitřní zámky v kabině - jedná se mi o Fiat Ducato.
Díky
Ponka
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Mne by spíše zajímaly elektronické venkovní alarmy "snímací čidla"atd.. oficiálně jsem na nic nenarazil ,coby do vzdálenosti 50cm podél vozu snímalo . Mechanické zabezpečení tam problém nevidím ,je na každém z nás které dveře nechá jako poslední pro vstup. Než instalovat magnetické :xa jiné snímače na okna ,dveře , to se mi moc nechce snad ještě ty bez drátové .
Žijeme jen jednou.
simchasimchaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Herman napsal:

Mne by spíše zajímaly elektronické venkovní alarmy "snímací čidla"atd.. oficiálně jsem na nic nenarazil ,coby do vzdálenosti 50cm podél vozu snímalo . Mechanické zabezpečení tam problém nevidím ,je na každém z nás které dveře nechá jako poslední pro vstup. Než instalovat magnetické :xa jiné snímače na okna ,dveře , to se mi moc nechce snad ještě ty bez drátové .

Ahoj, co třeba couvací senzory, ty by asi šly. Už jsem o tom dávno uvažoval a myslím to tu už někdo i zkoušel.
Jinak jsem také toho názoru, ze by se tu zabezpečení našich vozítek moc popisovat nemělo. P.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

simcha napsal:

Citovat

Herman napsal:

Mne by spíše zajímaly elektronické venkovní alarmy "snímací čidla"atd.. oficiálně jsem na nic nenarazil ,coby do vzdálenosti 50cm podél vozu snímalo . Mechanické zabezpečení tam problém nevidím ,je na každém z nás které dveře nechá jako poslední pro vstup. Než instalovat magnetické :xa jiné snímače na okna ,dveře , to se mi moc nechce snad ještě ty bez drátové .

Ahoj, co třeba couvací senzory, ty by asi šly. Už jsem o tom dávno uvažoval a myslím to tu už někdo i zkoušel.
Jinak jsem také toho názoru, ze by se tu zabezpečení našich vozítek moc popisovat nemělo. P.


Ahoj,
narazil jsem na toto čidlo http://www.levnea...2-new.html
podle jednoho kolegy to funguje jak uvnitř auta tak i na okolí,
ale musel by se k tomu vyjádřit někdo kdo tomu rozumí jestli by to šlo aktivovat jen na okolí když jsi uvnitř
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 11 let
Hermane, oficiálně asi na nic nenarazíš, v těchto podmínkách či v tomto režimu je to o šajstlík takový sortiment nabízet a čelit případné nespokojenosti kvůli eventuálním planým poplachům, je to prostě cesta pro svépomoc.
Proto jsem to jako člověk, který se dlouhá léta živí prodejem alarmů (byť na objekty) vyřešil tak, jak jsem to tu již párkrát popsal -

V zrcátkách na bocích mám vpravené couvací senzory, ale už nevím typ, vím jen, že jsem dával při výběru pozor, aby měly elipsovou charakteristiku a ne kuželovou - a pootočil jsem je o 90 stupňů, než by byly v nárazníku, takže když ta zrcátka sklopím, tak ty senzory lížou cca na 1,5m karoserii asi 30 cm od plechu a na noc to mohu zapnout.
Když někdo šmejdí kolem auta, tak vidím po zapípání (v pohodě mne probudí) na panýlku nade dveřmi, jestli zabírá pravá či levá strana a podle hustoty pískání, zda je spíš u předních dveří nebo u bočních (vzdálenost od zrcátka).
Bacha tedy na těsné parkování nebo vysokou trávu těsně u auta.....ale jinak každý, kdo mi přijde na 30 cm k autu, je prostě divný a chci to vědět a taky vím, pokud jsem zapnul.....
Na nic jiného jsem nenarazil ani nepřišel.

Bezdrátové snímače na dveře jsou lepší jak drátové, ale oboje jsou jen pro situaci, aby GSM jednotka věděla, že ti má žalovat, když jsi pryč a někdo tam leze......

Pokud jsi uvnitř a někdo tam leze, bude to asi, bohužel, situace, kdy máš v kabině plyn a nadýcháno. A to je dost pozdě.....

Proto se mi jeví být to "zmermomocnění" couvacích senzorů k úloze předpoplach jako nejlepší....
Radek
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Radku: ten tvuj nápad znám je to jedna z možností . Zdenek : jen najít ten co se dá připojit k alarmu .
Žijeme jen jednou.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Herman napsal:

Radku: ten tvuj nápad znám je to jedna z možností . Zdenek : jen najít ten co se dá připojit k alarmu .


Hermane - tam přímo píšou že je to čidlo k alarmu :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Budu se na to informovat než to pracně reklamovat , už jsem našel i servis v OV , uvidíme co oni na to . DÍK
Žijeme jen jednou.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

simcha napsal:

Citovat

Herman napsal:

Mne by spíše zajímaly elektronické venkovní alarmy "snímací čidla"atd.. oficiálně jsem na nic nenarazil ,coby do vzdálenosti 50cm podél vozu snímalo . Mechanické zabezpečení tam problém nevidím ,je na každém z nás které dveře nechá jako poslední pro vstup. Než instalovat magnetické :xa jiné snímače na okna ,dveře , to se mi moc nechce snad ještě ty bez drátové .

Ahoj, co třeba couvací senzory, ty by asi šly. Už jsem o tom dávno uvažoval a myslím to tu už někdo i zkoušel.
Jinak jsem také toho názoru, ze by se tu zabezpečení našich vozítek moc popisovat nemělo. P.


Ahoj,
narazil jsem na toto čidlo http://www.levnea...2-new.html
podle jednoho kolegy to funguje jak uvnitř auta tak i na okolí,
ale musel by se k tomu vyjádřit někdo kdo tomu rozumí jestli by to šlo aktivovat jen na okolí když jsi uvnitř
:_


S mikrovlnama mám 20 let zkušeností a neviděl bych v tom žádnou spásu co se týká použití v autě, podle mého skromného (a možná špatného) názoru to bude při pohybu uvnitř auta i před druhou "nesnímající" stranou i tak hodně nestabilní (záleží na vyzařovacím diagramu), navíc zkušenosti s instalací poblíž železa nebo směrování záření na sklo dokonale poblázní i špičkový mikrovlnný detektory, tomu se vyhejbam jak čert kříži. Velmi dobře to chodí skrz dřevo,není problém kvalitním výkonným detektorem zachytit uvnitř dřevěný skříně pohyb ze vzdálenosti až 20 metrů. Taktéž není problém přes slabou cihlovou zeď. Spíš bych se osobně zaměřil na ultrazvuk, ten je stabilnější a v tomhle případě účelnější. Líbí se mi ta možnost couvacích detektorů umístěných např. skrytě na podvozku blízko pláště (povrchu) auta a směřovaný na každou stranu. Při ceně 250.- Kč včetně pošty ( http://www.ebay.c...bac603bych ) bych klidně dal 4 sady, na každou stranu auta jednu :_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
RadimORadimOČlen
Přidáno před 11 let
Nabízím spolehlivé zabezpečení předních dveří.
http://caravan24....ad_id=9994
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

RadimO napsal:

Nabízím spolehlivé zabezpečení předních dveří.
http://caravan24....ad_id=9994
Tohle je asi dobré řešení, levné a funkční.:^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JardaMajka, vstepanek, Ponka, Laky, simcha, Zdenek a Alena, Radek Sladky, TomTP, RadimO, ivan64

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,133,684 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18701 sekund | Průměrně za: 0.18701 (0) sekund | Dotazy: 117 | Použitá paměť: 2.14MB/4MB