Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bad Füssing – největší lázně Evropy: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bad Füssing – největší lázně Evropy

Poslední aktualizace před 10 let
LadaverkaLadaverkaČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím,nemáte někdo zkušenosti s termálkama v Passau, zda je tam kemp a jaké jsou tam podmínky, atd. Děkuji za info. Ladaverka
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,
stáli jsme na Stellplatz am Holmernhof, Am Tennispark 10, Bad Fussing, 48°21´28´´/13°18´24´´. Je to stellplatz i kemp.

V Bad Fussing jsou troje lázně. www.europatherme.de , www.therme1.de a http://www.johann...therme.de/

tady je prospekt v češtině http://www.bad-fu...sch_Flyer/

My jsme byli jen trochu nemile překvapeni množstvím lidí a věkovým průměrem / se vší úctou /, ale byli jsme tam jak exoti. A pro děti to tedy vůbec není.
Ale třeba jsme byli jen v blbou dobu na špatným místě.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Ahojda. My jezdíme do Europa Therme. Na pět hodin platíme vstup 9€, což je docela slušné. Komplex je výborný, jediné, co postrádám, je bazén se studenou vodou. Při naší poslední návštěvě byla vedra, víc než 30°C. Takže když jsem se chtěl osvěžit, tak jsem si vlezl do té vany s ledovou vodou před saunami. :D!f Co se parkování týče, tak my jsme parkovali na druhé straně parku, který začíná právě u těchto lázní. Zaparkovat se tam dá zdarma, jen teď nevím, jestli tam není omezení na výšku.
LadaverkaLadaverkaČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj. Díky kluci za rady.L
PeropPeropČlen
Přidáno před 12 let
Tak ty lázně nejsou přímo v Pasově ale cca 30 km. za Pasovem. Opravdu to není akvapark ale lázně a tudíž jsou tam většinou starší lidé a provozovatel na letácích upozorňuje na klid. Je tam ale pohoda Přímo ve městě jsou troje kempy a také množství parkovišť. Já tam jezdím často ale spíše osobním autem a přímo do podzemních garáží které jsou propojeny chodbou do lázní. Ale pokud tam někdo chce jet v teplejším počasí a třeba i s dětmi tak bych řekl,že je nejlepší jet do Johan therme kde je více venkovních bazénů i se studenější vodou,je tam proud řeky mořský příboj a též pára. Přímo u lázní jsou dvě velká parkoviště.Mne tyto lázně dost pomáhají s revma. Přeji příjemné cestování. Per. :)
cestovatel ze Šumavy;y
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
pokud se chcete vyblbnout - tak zde
http://www.e-dovolena.cz/na-ceste/baj....html?ok=1
http://c-budejovice.blog.cz/0812/bad-...e-mestecko

je u toho sice i sauna pro starší, ale klid tam nehledejte
F
frantinoČlen
Přidáno před 12 let
No já tam byl v prosinci a to jsem se chladil venku z vody.Jinak je to tam skoro samý důchodce a děti se tam nevyblbnou-nemají tam pro ně žádné atrakce
BabikaBabikaČlen
Přidáno před 12 let
[No já tam byl v prosinci a to jsem se chladil venku z vody.Jinak je to tam skoro samý důchodce a děti se tam nevyblbnou-nemají tam pro ně žádné atrakce[/quote]


No ja si myslim,ze deti nepotrebujou takovehle lazne,to my starsi ano.Deti chteji koupaliste pro deti!! Kdyz vidim jak se v zime nudi mezi duchodceme napr.v Buku HU a ani to pro ne nei nejzdravejsi tak se divim,ze je tam nekdo bere.:)
Babika
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Souhlasím. Pokud někdo zvažuje s sebou brát své ratolesti, pak toto určitě není dobrá volba.
andreas-albiandreas-albiČlen
Přidáno před 10 let
Co je lepší, Europe 2 nebo Johanesbad?
Andy !)
Hana a HonzaHana a HonzaČlen
Přidáno před 10 let
Každé jsou trochu jiné. Pro nás lepší Europe 2, více trysek a vířivek, 120 m protiproud. Momentálně tam však staví a tak trochu ruší pohled na stavební jeřáb ze 3 bazénů. Therme 1 má zase nepřekonatelný bazén 42 °C. Nejlépe každý den jiné lázně.
Honza a Hana
PeropPeropČlen
Přidáno před 10 let
Opravdu každý si vybere podle potřeb. Je pravda,že v Therme 1 je perfektní na prohřátí ten bazén s vodou posledně tam bylo až 43 st. a hned vedle bazén se studenou vodou.To jsou správné šoky. A také se tam člověk opravdu prohřeje. Hned u těchto lázní maji park. pro obyt auta ale jen do 21 hod. Ale z zimě mne nejvíce vyhovují právě Johanbad,poněvadž mají nejvíce vnitřních bazénů,s teplou vodou 39.st. mořské vlnobití,bublinkový bazén a hlavně páru. a právě v zimě člověk nemusí jít ven aby nenastydl na hlavu,což se mi jednou v zimě sralo. Sice to tam stojí 11 E. ale je to na celý den a pěkně se tam odpočívá na lehátkách. Per. !)[flash width=200 height=50][/flash]
cestovatel ze Šumavy;y
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let
To nám zase v zimě to venkovní koupání vyhovuje. Je to paráda, když člověk venku večer plave a padá sníh. :) I když je pravda, že ten sníh jsme tam letos ještě nezažili :D
Jezdíme pravidelně, vyzkoušeno máme euro1 a euro2. V té jedničce jsme byli jen jednou, dvojka nám vyhovuje mnohem více.
O Johanesbadu jsme slyšeli, ale teprve tam plánujeme. Ještě tam jsou jedny, ale ty jsou malé.
PeropPeropČlen
Přidáno před 10 let
Ještě musím doplnit. Po přečtení mého příspěvku jsem zjistil nehorázný překlep,že se mi v zimě stalo a né sr.,za což se omlouvám. Také i v zimě se koupeme venku a válíme se ve sněhu ale chce to na hlavě čepici. Jo když mi bylo také 20 let,tak jsem nemusel se moc oblékat. Je to tam ale pro starší úžasné. Že jsem navštívil hodně lázní ,v Maďarsku,Slovensku,Rakousku,ale tyto jsou nejlepší a i pomáhají a klídek .P. :^
cestovatel ze Šumavy;y
A
asanteNováček
Přidáno před 10 let
Zdravím všechny příznivce lázní
v Bad F.jsem byli loni při našem courání po Německu.Pro děti to opravdu vůbec není a s tím věkovým prúměrem cca 70 je to pravda.Na procourání na kole je to dobré a na zimní napaření zmrzlého těla super
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Babika, Ladaverka, Ondrej, Mikey, Perop, Vita, frantino, andreas-albi, Hana a Honza, asante

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,722,302 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21772 sekund | Průměrně za: 0.21772 (0) sekund | Dotazy: 118 | Použitá paměť: 2.12MB/4MB