Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak na "ideální" vestavbu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak na "ideální" vestavbu

Poslední aktualizace před 12 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Ale to víš že by to bylo dobrý, jen prostě mít 3 auta je luxus a udržba se naopak prodražuje a nemám je kde mít. Tý spotřeby se zase tolik nebojím, nad 10 l to bud ev zátěži ppo dálnici. Měl jsem to iveco půjčené kdysi v práci mělo přes 300.000km a jel jsem s ním naloženým nábytkem do 10l. Mělo 85KW myslím.

Automatické sloučení 20.11.2011 11:30:
a na léto mám hadráka!)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 20.11.2011 12:30, před 12 let
S
stepanČlen
Přidáno před 12 let
... tak nech vepředu 2x otočný jednosic a v druhé řadě trojlavici .. je Vás 5 .. tak to je akorát..

š.
romoromoČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Ono jezdit do práce za 11 - 13 litrů je docela luxus.

Záleží od toho koľko zarába a ako to má ďaleko. Skôr by som videl problém s hľadaním parkovacieho miesta pred robotou:he
Karavan Sprite Super 490CF + Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

stepan napsal:

... tak nech vepředu 2x otočný jednosic a v druhé řadě trojlavici .. je Vás 5 .. tak to je akorát..

š.

člověče to mě nenapadlo, ale jak to půjde legislativně zjistím, není to totiž stejné mít 3 místa a dodělat 2 a mít v předu 2 a dodělat 3 pak to třetí je oddělené a není to ono. S parkováním není problém daleko to mám 70 km denně ale jede se pomalu tak okolo 80 v kotěhůlkách to moc rychle nejde :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

stepan napsal:

... tak nech vepředu 2x otočný jednosic a v druhé řadě trojlavici .. je Vás 5 .. tak to je akorát..

š.


Ale pořád to neřeší byrokracii se svýšením počtu míst. Leda ( u IVECA je jich víc ) model s druhou řadou sedaček. Ten je 5 a i 6 místný.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
no ale ten neexistuje v nejvyšší nejdelší verzi pouze 2,3 místa
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let
Jojo, kde jsou ty časy, kdy šlo do techničáku zapsat počet míst 3-9. Nechci vám brát iluze, ale u užitkového iveca s jednou řadou sedaček nemáte dnes šanci legálně zvýšit počet míst na druhou řadu sedaček. Takže jedině ducato panorama (9) nebo ducato L4H3 (6) a administrativně snížit počet na 5 (zadní 3 a 2xpřední otočná).
Upravil camperboy dne 23.11.2011 01:05, před 12 let
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 12 let
Včera jsem měl nějaký vyřizování na odboru dopravy a nedalo mi a zeptal jsem se na změnu obsaditelnosti. Bylo mi řečeno, že je to opravdu bez šance, protože by se v podstatě musela udělat výměna karoserie se souhlasem importéra.
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
S
stepanČlen
Přidáno před 12 let
... nevím jak to udělali, ale když jsem sháněl pro sebe dodávku, tak jsem v bazarech pár "Maxíků" viděl s 5 resp.6 místy k sezení (jak v autě tak v techničáku) ... byly to teda jen Ducata (po Jumperech a Boxerech jsem se nedíval..)

ps.. a v D je těch 5 místnejch Maxíků taky pár :-)

tak třeba:

http://www.tipcar...91824.html
http://www.tipcar...91824.html
Upravil stepan dne 23.11.2011 09:11, před 12 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
jo a kde jsou ty místa kromě v inzerátu napsaných ani na fotkách a nemá okna, to by neprošlo. Už ale nechci dělat kompromisi s místem a opravdu budu shánět nejdelší verzi něčeho a zatím vede to iveco s rámem.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let
Nejdelší iveco daily v pěti-šesti místné verzi v ČR není. Dlouhé ducato i boxer v pěti-šesti místné verzi byl oficiálně dovážen. Sérii těchto aut má například hasičský sbor. Pod názvem Dakar byly dováženy i s výbavou 4x4, včetně uzávěrky diferu, a to už je úplná frajeřina.
A co s dlouhým ivecem za nějaký rozumný poplatek projet dílnou oficiálního autobastlíře s atestem !)? auto-mobil, turčan, kps?
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Neboj to se musí stejně ofiko přes krs, neboť je znám a tak nějak se mi jejich práce líbí. Budu volat Davidovi zda ty starý auta ještě dovedou a jak s těma 2 nebo 3 sicema.:^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Me2d napsal:

Neboj to se musí stejně ofiko přes krs, neboť je znám a tak nějak se mi jejich práce líbí. Budu volat Davidovi zda ty starý auta ještě dovedou a jak s těma 2 nebo 3 sicema.:^


Tak až to zjistíš tak dej vědět taky by se mi hodilo kdybych měl ve předu jen 2 místa a vzadu třeba taky 2 a ne jen ve předu 3.
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

camperboy napsal:

Nejdelší iveco daily v pěti-šesti místné verzi v ČR není. Dlouhé ducato i boxer v pěti-šesti místné verzi byl oficiálně dovážen. Sérii těchto aut má například hasičský sbor. Pod názvem Dakar byly dováženy i s výbavou 4x4, včetně uzávěrky diferu, a to už je úplná frajeřina.
A co s dlouhým ivecem za nějaký rozumný poplatek projet dílnou oficiálního autobastlíře s atestem !)? auto-mobil, turčan, kps?


Proč tu pořád někdo mudruje, aniž by mněl něco potvrzeno. Fotky mého bývalého Iveca sem nenašel. Ale bylo to podobné tomuto: http://iveco.apollokaznejov.cz/92-ive...zdna_dilna . Jen rok 2000, a druhá řada byla po směru jízdy. Dvojsic + jedno.

Automatické sloučení 23.11.2011 23:08:
http://automodul.idnes.cz/iveco-daily...st-c239836
Kolik jich ještě chceš ?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Upravil Franta REZAC dne 24.11.2011 00:08, před 12 let
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let
Tak jako u Krsů předělávají auta z trojky na obytnou třeba pětku, tak i jiné firmy předělávají iveca na pojízdné speciální dílny nebo třeba pojízdné obchody. Nic to ale nemění na tom, že pro čs trh nebylo nejdelší iveco ve více než 3 místné verzi určeno.
Samozřejmě nevylučuji, že v tom bor.elu, který v těch 90. letech při přihlašování aut panoval, si někdo dozadu neprdnul sedačku. Ona fotka je hezká věc, ale asi by to chtělo mrknout i do techničáku !)
Já jsem měl nějakou dobu dodávkové auto dle TP v kategorii N1 (nákladní), počet osob přitom 9. To auto nemělo boční okna a samozřejmě ani pásy.
Dnes už naštěstí takové prasárny nejdou ofiko udělat!
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Ještě dodatek, to co považujete za nejvyšší,není nejvyšší musí mít na šoupačkama cca. 20 cm
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let
Já tě chápu. Verze maxilong se zvýšenou střechou. Prostě to nej nej délkou i výškou. Je to ono?
camperboy Připojili následující obrazek:
ivecmax.jpg
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 12 let
Třeba tady http://sauto.cz/d...ly/9462851

Automatické sloučení 24.11.2011 10:10:
A tady je přesně to co potřebuješ http://sauto.cz/d...ly/9272166
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
Upravil vstepanek dne 24.11.2011 11:10, před 12 let
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

vstepanek napsal:

A tady je přesně to co potřebuješ http://sauto.cz/d...ly/9272166


Ale vždyť psal, že nechce H2, ale to nejvyšší - kvuli palandám předpokládám
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
ten druhej je zrovna nízkej, ale klucí net mám prolezlej, nepotřebuju to teď nejsou prachy a než klukům bude pár let tak zatím musím mít jasno v půdorysu a rozpočtu.!t
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,244,002 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24880 sekund | Průměrně za: 0.2488 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB