Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 N126... polský fenomén: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

N126... polský fenomén

Poslední aktualizace před 2 roky
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Chtěl bych zde založit téma, které by se mělo točit jen a pouze kolem Polských obytných přívěsů N126n, d, de, nt, ntl a pod. samozřejmě i novějších, tento přívěs si myslím, zaslouží své vlastní místo svou konstrukcí a možností úprav. Pokud někdo budete mít nebo jste měli nějako funkční vychytávku tak sem s ní, neboť jste ho stejně skoro všichni měli a nebo se stáváte jeho šťastnými novými majiteli stejně tak jako já, tak ať nemusíme lovit informace z celéhpo webu kde jsou rozkouskované, vřele do toho myslím je nás tu dost s tímto fenoménem. :_:^ Přeju všem "polákům" mnoho veselých příhod z cestování.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 29.09.2011 15:09, před 13 let
Me2d Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 13 let
Tak už ho máš ? PARÁDA :g
Konečně máte pojizdnou klubovnu :D

Tak ať slouží.

PS : A koupil bys ho, kdyby jste měli větší dvorek nebo zahradu ?


traktorista2
nozkanozkaČlen
Přidáno před 13 let
Tak gratuluju a přeju ať vám slouží. Já jsem byl svého času taky hrdým majitelem N12-n. Měl jsem v něm pevnou palandu a přešitý velký předstan.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
koupil bych ho i s velkou zahradou , ale to není tématem, má to tu sloužit primárně pro uživatele a majitele těchto legendárních bydlíků. Jinak díky klucííí !M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
vojskovojskoČlen
Přidáno před 12 let
Vedel by nekdo jak se na tento prives dava predstan? Samozrejme se nasune do listy ale jak je to s konstrukci? Vrtaji se take do toho laminatu ta plastova ocka nebo jsou na to jine konstrukce?
vojsko Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
harleyharleyČlen
Přidáno před 12 let
Viděl jsem někde takový ty přícucky,něco jako jsou držáky (třeba GPS v autě)na sklo a prej držej.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Já mám jen slun. střechu klasicky jen lišta a tyče, podívám se kamarádovi, ten má předstan. jinak ty přísavky má třeba Konig na svých stránkách drží velmi pevně, ale nejsou levné.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
nozkanozkaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

vojsko napsal:

Vedel by nekdo jak se na tento prives dava predstan? Samozrejme se nasune do listy ale jak je to s konstrukci? Vrtaji se take do toho laminatu ta plastova ocka nebo jsou na to jine konstrukce?


Nevím, jak je to u současných typů, ale u mého z r. 90 byl originální stan vybaven hliníkovou konstrukcí a tyče se karavanu vůbec nedotýkaly. Byly zasunuty v pouzdrech, která byla našita na stanu. Veškeré spojení s stanu s přívěsem tedy zajišťoval jen kedr zasunutý do lišty.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
potvrzuji tuto informaci pokud je stan origo tak se tyče zasunují, pokud ne tak asi by nebyl problém přinýtovat přes silikon ty očka asi plastový.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
nozkanozkaČlen
Přidáno před 12 let
Přinýtovaných oček bych se bál, že se vyštípnou. Spíš bych se klonil k variantě s přísavkami. Viděl jsem to na konstrukci k angličákovi a drželo to pevně. Tyč to rozepře a neklouže to.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
PetropPetropČlen
Přidáno před 12 let
Dost informací o těchto karavanech je tady: http://www.fanklub-niewiadowek.com/ni...o_sam.html
Je to sice v polštině ale je tam i dost fotek.

Petr
vojskovojskoČlen
Přidáno před 12 let
Tak jsem nasel toto http://www.franka...xsearch.do a zkusim, jestli to bude s klasickou konstrukci fungovat.
T
textilČlen
Přidáno před 12 let
Kolegovi kterému jsem prodal N126n ušily letos nový předstan v Lomnici kde dříve šily všechny předstany.Konstukce je stejně opět jen zastrčená a není nijak chytaná ke stěně karavanu.
Jinak ke svému novému přívěsu jsem si od této firmy koupil také předstan a s kvalitou a provedením jsem velmi spokojen.
vojskovojskoČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

textil napsal:

Kolegovi kterému jsem prodal N126n ušily letos nový předstan v Lomnici kde dříve šily všechny předstany.Konstukce je stejně opět jen zastrčená a není nijak chytaná ke stěně karavanu.
Jinak ke svému novému přívěsu jsem si od této firmy koupil také předstan a s kvalitou a provedením jsem velmi spokojen.



A tu konstrukci dodavaji take? Muzes prilozit kontakt na tuto firmu?
Dekuji
T
textilČlen
Přidáno před 12 let
adresa je http://www.campin... v nabídce ho nemají ,ale ušijí ho na objednávku dodají i tyče. Cena byla podle jeho slov cca15000 kč.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Kde máte v poláčcích umístěnou baterku a jak velkou, popř. co z ní všechno napájíte? Do skříňky pod vařič se vejde i velká, ale není to moc těžké? Chtěl bych na ledničku (nejede na plyn, zatím), TV, světla a čerpadýlko na vodu + možná rádio. Varta professional 140AH za necelých 3500,- + nabíječka 20A ?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 12 let
Na chlazení 12V zapomeň. Leda kompresorofku Waeco. Ale tejrat bydlíka nadváhou si myslím že nejni to pravý. Dej tam 100W solárek od Baza, baterku 66Ah a máš pokoj. Jednu trakci 2 roky starou tu mám, dám ji za litrofku rumu a odvoz(nebo ji vezmu do Práglu), ale rum musí bejt Jindřichohradeckej (Fruko Schulz) nebo Mladoboleslavskej v případě nejvyššího zoufalství Božkov. Je nová, ale dva roky tu ležela. Používali jsme ji jen k měření a testování. Ještě bude sloužit.
Komu smrdí rum, tomu smrdí práce.
L
lada721Člen
Přidáno před 12 let
Karle tu poslední větu bys měl vytesat a dostáváš za ni jedničku.:^!t
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
RUM mi nesmrdí, což je v pohodě, ale dát desítečku za solár nějak nemůžu, proto jsem chtěl dokud jezdíme s mrňatama nějakou větší baterii a dobíječku neb stejně cca. po 1-3 dnech zakotvíme v kempu a 140Ah by to utáhla v pohodě myslím. Rumík máš u mě jen za ty rady !M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
K
kubiiikulaNováček
Přidáno před 12 let
Ahoj.
Chtěl bych se zeptat jestli náhodou nevíte kdo se objeví s N126 tento víkend v Brně a nechá nás nahlédnout do karavanu pro inspiraci. Máme ho momentálně rozebrán a chystáme přestavbu. Chtěli by jsme nabrat nové poznatky a rady od zkušených. Jsme úplní nováčci. Bohužel nemůžeme přijet dřív než v neděli ráno :( Kdyby náhodou někdo stímto karavenem tam byl, byl bych rád za každou radu a zkušenost.
Díky a hodně zdaru
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,043 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.40056 sekund | Průměrně za: 0.40056 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB