Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Revize plynu Praha: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Revize plynu Praha

Poslední aktualizace před 16 let
S
sirNováček
Přidáno před 16 let
Zdravím všechny karavanisty,jsem novým majitelem postaršího karavanu a čeká mě papírování okolo něj,volal jsem už na několik plynařů ale karavany nedělaj. Poradíte kdo,kde /bydlím ve Vysočanech /by mi udělal revizi plynu-elektriku také, ale to asi plynaři nedělají děkuji za rady sir


Už jsem našel ale díky
Upravil sir dne 21.05.2008 13:56, před 16 let
LukasLukasČlen
Přidáno před 16 let
Revize je pěkná věc. Ale už jsem tady jednou psal, že tomu plyne je ta revize celkem u prd.le. Mám v autě LPG, stalo se mi, že mi začal plyn unikat 10 dní po revizi a STK....tak nevím. Doporučuji spíše před sezónou a i během ní projít všechny spoje a zkusit je přetáhnout, zda nejsou povolené. Mám papíry na montáž a opravu LPG do mobilních zařízení, tak trošku vím, o čem mluvím....A pokud se jedná o elektriku, hlavně si tam nechej namontovat, pokud tedy ještě nemáš, proudový chránič. Ten Ti zajistí, že tě elektrika při náhodném kontaktu s fází nezmlátí, čI nezabije....
Rapiďáci, tel: 725 707 636
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 16 let
Sire,zkus se zeptat p.Bartůňka,ten sídlí nad Vysočanama,směrem k Letňanům.Jinak je na netu a potom ještě Kobrase na Čerňáku ,popř.by tě mohli k někomu nasměrovat.Musíš vydržet.:v
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 16 let
Aha ,už to vidím ,žes už něco našel.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sir, Lukas, Ludek Liberec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,314 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14051 sekund | Průměrně za: 0.14051 (0) sekund | Dotazy: 58 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB