Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 oprava topení trumatic 3002: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

oprava topení trumatic 3002

Poslední aktualizace před 16 let
J
jaresČlen
Přidáno před 16 let
Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá kontakt nebo zkušenost s opravami plynového bojleru /i topení/ trumatic 3002 (snad je to číslo dobře...) v okolí Rychnova nad Kněžnou. Problém je následující - při ohřevu vody či provozu topení - tj. na 60 stupňů vše funguje bez problémů, ale z bojleru je cítit něco jako když se pálí plast - jinak zapalování funguje, vše se zapíná i vypíná jak má, až na ten zápach. Při ohřevu vody na 40 stupňů je to v pohodě. Není to děsný, ale je to plynové topení tak bych nerad vyhořel... Je mně jasné, že si to asi neopravím sám, ale kdyby někdo poradil - i firmu byl bych Vám vděčen. Díky moc Jarda
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 16 let
Je to Karavaservis pan Valciu z Nového města nad Metují. Stačí kliknout na jejich webofky a domluvit se. Je to sice naše konkurence, ale nám to nevadí práce máme dost a dost . Všichni. :)
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 16 let
Ano,to máš pravdu .S těmito broblémy bych určitě volil servis a nejblíž to asi máš Vasil Valciu u Č. Skalice Tel:605771045 .Přeju mnoho ůspěchu.;q;q
RostoRostoČlen
Přidáno před 16 let
Jardo, ked to vyriesis, napis, ci a v com bol problem. Mne to jeden stavitel karavanov vysvetlil, ze po dlhsej odstavke je normalne, ked je to po zapnuti trochu citit, tak som sa na to spolahol a viac som sa tym nezaoberal. Tak teraz som zvedavy, co na to povedia ini odbornici. :f
J
jaresČlen
Přidáno před 16 let
díky moc za odpovědi - zkusím to v Novém Městě a dám vědět. Zdraví Jarda
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 16 let
pak nám napiš ,co to bylo za závadu,rádi se přiučíme .Dík ;n
J
jaresČlen
Přidáno před 16 let
Zdravím všechny, tak jsem se konečně dostal do Nového Města k Vasilovi. Tak ho tam celý rozebrali, vyzkoušeli, ale žádná závada se nenašla. Pan Čekan (mimochodem fakt fachman v oboru elektrika, topení atd...) našel k topení komplet elektriku celý to přeměřil a vše je ok... Takže snad možným důvodem bylo zavzdušnění bojleru i když tam není žádný odvzdušňovací šroub, faktem bylo že v zimě po každým výjezdu jsem bojler vypouštěl, takže to vždy po každém napuštění chce nechat odtéct co nejvíce vody - aby proteklo bojlerem a uvidíme. Jinak tento bojler má dvoje hlídání - vypíná se při 40 a 60 stupních, což mně funguje skoro přesně - zkoušel jsem to doma teploměrem - mimo to je tam ještě jeden pojišťovací ventil (asi při sto stupních) - ale to už je nevratná operace a musí se v servisu odjistit... Tak jsem to ještě parkrát vyzkoušel a vše maká jak má.... Tak ve čtvrtek vyrážíme na Sardinii - tam asi topení nebudeme potřebovat...
Ještě jednou všem za odezvy... mějte se fajn a pěkné léto... Jarda
M
madeNováček
Přidáno před 16 let
co takhle truma servis Cerhenice?Číslo na pana Čecha vedoucího naší party:728629603.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 16 let
To jares: odvzdušňovák tam je: je to automat - takový plastový šedý dílek většinou u vývodu teplé vody. Jmenuje se to "přivzdušňovací ventil". Je to uvnitř takový plastový "kokotík" (nevím jak to jinak napsat) s O kroužkem který si přivzdušní když je třeba a tlakem vody se zavře. Není tlak, otevře se. Pustíš čerpadlo to natlakuje boilírek a zavře ventilek. Skončí tlak - ventilek vlastní vahou spadne a otevře přisávání vzduchu. Pochopitelně pozice montáže je předem daná. Bez ventilu bys na zimu nevypustil boiler. On přisává vzduch do nádoby když vypouštíš vodu vypoušťákemSmile.
Upravil Fun dne 25.06.2008 23:17, před 16 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jares, Karel Prokop, Ludek Liberec, Rosto, made

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,860,582 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25427 sekund | Průměrně za: 0.25427 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB