Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko/Mosonmagyaróvár: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko/Mosonmagyaróvár

Poslední aktualizace před 12 měsíců
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

tuareg napsal:

Citovat

Zdenek a Irena Lbc napsal:

Včera jsme se vrátili, o změnách nic nevíme, byli jsme zde poprvé a asi i naposled. Lidí málo, bazény skoro prázdné, proti Büku zádadní rozdíl. :_:_



Právě pro ten klid tam jezdíme:_



Presne :g
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Zdražili snídaně :|


Ahoj, za kolik počítají nově ty snídaně ? Ivan


Snídaně byla za 3€, nově za 5€.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hornici napsal:

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Zdražili snídaně :|


Ahoj, za kolik počítají nově ty snídaně ? Ivan


Snídaně byla za 3€, nově za 5€.



Můžu se zeptat, čím jsou tamější snídaně tak výjimečné, prosím? Nějaké extra menu, místní speciality nebo ....?
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
Výjimečné ani ne, formou vem si co chceš a sněz kolik sníš. Nemusíš po ránu nic chystat a shánět. Asi tak, ale za pět éček na osobu raději zajdu pro pečivo do Tesca.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kucmais napsal:

Výjimečné ani ne, formou vem si co chceš a sněz kolik sníš. Nemusíš po ránu nic chystat a shánět. Asi tak, ale za pět éček na osobu raději zajdu pro pečivo do Tesca.


Díky. Chápu. Přemýšlela jsem, jestli o něco nepřijdu , když nezkusím 5 éčkovou snídani. To se mi ulevilo. :-D
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
To my si zajedeme pro dobroty na trh, klobásky, špek, škvarky. To je pak snídaně.!M
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

To my si zajedeme pro dobroty na trh, klobásky, špek, škvarky. To je pak snídaně.hura

to jo pak mám skorem metrák, kde tam ta tržnice je? Díky.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kucmais napsal:

Citovat

To my si zajedeme pro dobroty na trh, klobásky, špek, škvarky. To je pak snídaně.hura

to jo pak mám skorem metrák, kde tam ta tržnice je? Díky.


Tady https://mapy.cz/z...d=25826574
Zdraví
Luboš a Dáša
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
jmenuje se to Kapolna tér

A pakovat se dá kousek od tržnice na parkovišti u Penny
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 09.10.2016 15:20, před 7 let
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zuzi777a napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Výjimečné ani ne, formou vem si co chceš a sněz kolik sníš. Nemusíš po ránu nic chystat a shánět. Asi tak, ale za pět éček na osobu raději zajdu pro pečivo do Tesca.


Díky. Chápu. Přemýšlela jsem, jestli o něco nepřijdu , když nezkusím 5 éčkovou snídani. To se mi ulevilo. :-D



Výjimečné nejsou, chodíme na snídani v den odjezdu. Nic nemusíš řešit, je to forma bufetu. Když je teplo, tak snídáme na terase. Potom ještě rychle do bazénů a po obědě valíme domů.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Dnes mě volal z Mošoně kolega, kemp plný Rakouských důchodců.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

tuareg napsal:

Dnes mě volal z Mošoně kolega, kemp plný Rakouských důchodců.


Asi čekali, až ti naši odjedou...:D:o:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj od neděle jsme v Mošoni neděle pondělí až slunce dnes prší.Obsazenost kempu asi poloviční. Voda teplá v lázních pár lidí (včera plno venku 4 autobusy ).Otevřeno (lazně) od 8 do 20 hod.Vyhoda tohoto kempu je možnost použít hotelovy bazén se 2 saunami ,a to od 6 do 22 hod.Jezdime sem delší dobu, jsou nejbližši lazně od Čech .Bohužel zítra valime domu.Zdravi Matysek
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Matysek napsal:

......Vyhoda tohoto kempu je možnost použít hotelovy bazén se 2 saunami ,a to od 6 do 22 hod........



A sauny uvnitř termálů jsou rovněž v ceně ubytování, na rozdíl např. od Büku nebo Dunajské Stredy, kde stojí vstup do nich 8 E na osobu.
Zdraví
Luboš a Dáša
FernandoFernandoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

tuareg napsal:

Dnes mě volal z Mošoně kolega, kemp plný Rakouských důchodců.


Asi čekali, až ti naši odjedou...:D:o:_


Tak tak - super ! :g
jana a frantajana a frantaČlen
Přidáno před 7 let
Přeci jedna nepříjemná změna se v ceníku nyní objevila. Je to předčasný příjezd do kempu.Pokud se v kempu ubytujete před 12.00, zaplatíte poplatek 5e za osobu.
Kemp je skoro plný, bazény poloprázdné.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Už toho tady bylo napsáno o těch pár stech metrech mezi hraničním přechodem Rusovce - Rajka a prvním sjezdem z dálnice směr Mosonmagyárovár hodně. Někteří kolegové psali že je možné jet těch asi tři sta metrů bez známky jelikož tam není žádná značka a nazpět to samé, že se dá sjet za maďarskou vesnicí Rajka na dálnici a tato není zpoplatněna. Je to jeden velký omyl. Na cestě ze Slovenska do Maďarska po dálnici je hned za hraničním přechodem cedule jako prase a na ní je jasný symbol a nápis Vignete.( tu jsem bohužel nevyfotil ale vězte že tam betonově je). No a cestou zpět jsem udělal takovou malou fotoreportáž která začíná u cedule kde končí Rajka a končí nájezdem na most který vede na dálnici na Bratislavu. Jsou tam cedule jako hrom a na nich opět Vignete. Takže o nějaké jízdě bez známky nemůže být ani řeč. Kdo jedete bez známky musíte jet na sjezd Jarovce a pak tam i zpět po staré cestě. Tak to jen abych uvedl na pravou míru informace o zpoplatněném úseku.

Foto v galerii:


http://www.carava...5&rs=0

Automatické sloučení 03.01.2017 21:01:
Maďarská známka se dá koupi online zde, platba kartou:

https://ematrica....iutdij.hu/
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 03.01.2017 21:01, před 7 let
tuareg Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let
No jo, člověče. Směrem do H sice sjíždím už na Slovensku na starou silnici, ale cestou zpátky jsem si ty značky na nájezdu vůbec nevšiml. Jel jsem automaticky s tím, že vedle výjezdu z nadjezdu do hraničního prostoru, ještě před napojením na hlavní, je značka ukončení placeného úseku a nenapadlo mne, že mají zpoplatněn i ten nadjezd směrem na Slovensko. Jinak jsem 28.12. v Mošoni mluvil se Slovákem, který nadával, že ho v ten den cestou do Mošoně chytili právě při najíždění na ten nadjezd, že tam stála hlídka a hned platil.
Zdraví
Luboš a Dáša
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
A další novinku pro rok 2017 nám zase připravili Maďaři,zpoplatnili část M86,která je již v provozu.V loni byla ještě bez poplatku. http://nemzetiutd.../uthalozat
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

A další novinku pro rok 2017 nám zase připravili Maďaři,zpoplatnili část M86,která je již v provozu.V loni byla ještě bez poplatku. http://nemzetiutd.../uthalozat


To je pravda jeli jsme po ní před Silvestrem a na cedulích bylo upozornění že od 1.1.2017 mýto, ale zase je už otevřená celá od Csorna po Szombathely.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,019,701 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26292 sekund | Průměrně za: 0.26292 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB