Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 31

· Členové on-line: 6
majsadr, HEKNA, vaclaw, Cattani, Vlasta1, viking

· Registrovaní členové: 9,735
· Nejnovější člen: Hady
EuroTrail

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Milan Hampl
24.02.2017 22:31
My asi nestihnem spravit ávku, takže přijedem jako běžní smrtelníci bohužel

jirkaj
22.02.2017 21:35
Taky jedeme, bude v pátek mejdan? Pivo

Milan Hampl
22.02.2017 20:42
My jedeme...

hasic
17.02.2017 18:08
Irčo i od hasicu vše nej...

Zdenek a Irena Lbc
17.02.2017 17:20
Moc děkuji za přání a brzy někde někdy ahojjjjjjj inlove

Feromont
17.02.2017 13:11
Ireně do Liberce vše nejlepší k narozeninám přejí Jana a Luboš mavam kiki

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Termální lázně
 Vytisknout diskuzi
Maďarsko/Mosonmagyaróvár
Taky by mě to zajímalo
JeduZdeněk 53,pc Milada 52,pes Buddy 3,5, Oskar 1, Huyndai ix35 Premium, 2,0 CRDi, 4x4, 135 Kw- Superb 2.5 Tdi V6, 120 Kw - Swift Corniche 15/2

Upravit
Zdravíme z Jeseníku, byli jsme v Mosonmagyáru minulý víkend. Kemp poloprázdný, v lázních lídí dost , lehátka téměř všechna obsazená. Bazény všechny v provozu, v tom teplém venkovním udělali novou malovanou ozdobnou stěnu, proto byl uzavřen, jinak je v pořádku a v provozu.
Příští týden budeme v Büku, podáme zprávu, jaký je stav. Věra a František Dombekovi

Upravit 1
Dík za zpravodajství mavam
JeduZdeněk 53,pc Milada 52,pes Buddy 3,5, Oskar 1, Huyndai ix35 Premium, 2,0 CRDi, 4x4, 135 Kw- Superb 2.5 Tdi V6, 120 Kw - Swift Corniche 15/2

Upravit
Dík za zprávu o Mošoni. Dnes někam jedeme a pořád nejsme rozmyšlení, možná to bude tedy právě Mošoň.
Eva a Vitoš (oba ročník 1959), Tuareg a karavan LMC, občas vnučka Ema(2012) a vnuk Sam(2014)

Upravit
Ahoj v pondělí 16.5 2016 jsme v Mošně. Nebude tam v tomhle týdnu někdo?

Upravit
Ahoj.
V Mošonu k¨jsme byli 8-11.5. V neděli kemp celkem plný.Ve všední dny poloprázdný.Ve středu vypouštěli venkovní plavecký bazén. Protože rádi jezdíme přes Rakousko tak v neděli v poledne nás zarazila fronta na hranicích. Z Maďarské strany cca 4-5 km Rakušáci kontrolovali snad každé auto. Zpátky jsme jeli přes Slovensko a žádný problém. Viz fotogalerie http://www.carava...i_id=10153

Upravit
Slyšel jsem že kemp v Mošonu podražil nemate někdo aktuální zprávu jak to je ?Diky

Upravit
atlantic napsal:

Slyšel jsem že kemp v Mošonu podražil nemate někdo aktuální zprávu jak to je ?Diky

Tady jsou aktuální stránky s ceníkem.
http://www.tha.hu...mp;lang=cz
Zdraví
Luboš a Dáša

Upravit
ok díky za odpověd na ten jsem se díval ale nevěděl jsem jestli je aktuální tak snad ano

Upravit
Byli jsme tam na Velikonoce a ceny byly stejné jako v tom ceníku. Sleva na CCI kartu 10%.

Upravit 1
Známej byl minulí týden a údajně platili o 2 eura na osobu vic ale je možný že to blbě spočítali proto jsem chtěl vědět cenu i od někoho jiného

Upravit
Aktuálne z Mosonyu, 28.05.2016, 4 Dospelý + dieťa do 3 rokov, + pes, + elektrina.
57.50 Eur.

Ešte pridávam, video, ak by ste tu ešte neboli:
https://www.youtu...e=youtu.be

Upravit
Nebyl někdo v poslední době v Mošonu? Je vše při starém nebo jsou nějaké změny od jara?

Upravit
Myslí že vše OK,chystáme se tam také.
pes Žijem jen jednou.

Upravit
Jsme zde vse stejne az na to pocasi Ahoj

Upravit
Zdražili snídaně Frown
Kucmaisi +Caravelair Bamba 3302

Upravit
Taky se tam chystáme

Upravit
Včera jsme se vrátili, o změnách nic nevíme, byli jsme zde poprvé a asi i naposled. Lidí málo, bazény skoro prázdné, proti Büku zádadní rozdíl. mavammavam
Všude dobře, tak co doma?! JedusunvodaTáborákKytaraLodickamavammavam

Upravit
kucmais napsal:

Zdražili snídaně Frown

Ahoj, za kolik počítají nově ty snídaně ? Ivan

Upravit
Zdenek a Irena Lbc napsal:

Včera jsme se vrátili, o změnách nic nevíme, byli jsme zde poprvé a asi i naposled. Lidí málo, bazény skoro prázdné, proti Büku zádadní rozdíl. mavammavam

Právě pro ten klid tam jezdímemavam

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.31 sekund
134,474,998 návštěv