Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zhasíná plamen v chladničce Elektrolux: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zhasíná plamen v chladničce Elektrolux

Poslední aktualizace před 7 let
E
elbrusNováček
Přidáno před 13 let
Zdravím...tak po té co jsem se trochu natrápil s lednicí Elektrolux trojkombinace (r.v. 1989) jsem objevil toto forum a spoustu užitečných rad...:) Na 12 V a 220V chladí normálně, zlobí na plyn a to tak že po nějaké době zhasne plamen. Zapálit jde normálně, chvíli hoří, ale po chvilce zhasne, někdy hoří docela dlouho, někdy zhasne rychle. Vymontoval jsem hořák, vyčistil ho, vyčistil trysku, plamen hoří cca. 2 cm a když je hořák mimo válec tak plamen neshasíná....mám pocit, jako by se ve válci nebo ve výfuku nahromadila zkondenzovaná voda a ta pak plamen zhasla...je to možné? Díky za radu.....

Automatické sloučení 03.08.2011 23:53:
začínám tušit, že může být problém v komínovém vedení....mám to nějaké zbastlené...od plechového válce vede trubka (vlnovec) jako výfuk ke steně auta a tady chybí original komínek...vlnovec vede skrz neoriginální hliníkovou trubku, ktrá slouží jako průchodka zkrz karoserii...že by se tu nějak vysrážel kondenzát a stekl do válce a zkrz něj na hořák a uhasil plamen????
Upravil elbrus dne 03.08.2011 22:53, před 13 let
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, jestli je to dělané amatérsky (odtah spalin), tak jestli je tam ve vedení spalin zařazen přerušovač tahu? Čáo, Pepa:r
R
rexiČlen
Přidáno před 13 let
mám podobný problém se zcela novou plynovou troubou v nové obytce. chvíli hoří a potom zhasne. zjistil jsem, že tomu chybí vzduch. mezi dvířka dávám lžičku a je to ok. až pojedu na roční prohlídku tak jim to ukážu.
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

elbrus napsal:

Zdravím...tak po té co jsem se trochu natrápil s lednicí Elektrolux trojkombinace (r.v. 1989) jsem objevil toto forum a spoustu užitečných rad...:) Na 12 V a 220V chladí normálně, zlobí na plyn a to tak že po nějaké době zhasne plamen. Zapálit jde normálně, chvíli hoří, ale po chvilce zhasne, někdy hoří docela dlouho, někdy zhasne rychle. Vymontoval jsem hořák, vyčistil ho, vyčistil trysku, plamen hoří cca. 2 cm a když je hořák mimo válec tak plamen neshasíná....mám pocit, jako by se ve válci nebo ve výfuku nahromadila zkondenzovaná voda a ta pak plamen zhasla...je to možné? Díky za radu.....

Automatické sloučení 03.08.2011 23:53:
začínám tušit, že může být problém v komínovém vedení....mám to nějaké zbastlené...od plechového válce vede trubka (vlnovec) jako výfuk ke steně auta a tady chybí original komínek...vlnovec vede skrz neoriginální hliníkovou trubku, ktrá slouží jako průchodka zkrz karoserii...že by se tu nějak vysrážel kondenzát a stekl do válce a zkrz něj na hořák a uhasil plamen????


Jak píše Pepa Doskočil, chlaďař v důchodu, jak o sobě píše. Má zkušenosti. Kouknul bych na ten přerušovač, je to tu také někde popsané.
Já se přidám taky trochu. I ten plamínek 2 cm je docela málo. Když otočíš ventilem (regulátorem) mění se ta výška plamenu? Mě když to jede jen na cca 1,5-2 cm, tak to nechladí. Pak se zvýší cca na 5-6 cm a chladí jako z partesu. Jestliže se nemění, hledal bych, zda se to někdo nepřicpává, nebo jeli dobrý tlak v potrubí atd. Zdá se to přiškrcené. Mě takto zlobí asi samotný ventil na lednici. Myslím tim regulaci plamene.
Nebo když to zhasíná, může to dělat i tělisko, které snímá plamen. To mi občas udělá jedna plotýnka na vařiči, že jakoby se to tělísko neohřálo a přeruší přívod plynu. No, nevím zda jsem poradil.
Bombíci
E
elbrusNováček
Přidáno před 13 let
Díky za rady, plamínek mění velikost když otáčím ventilem...když je na nejvíc tak měří 2-3 cm /5-6 rozhodně nee.., ale jinak chladnička chladí celkem slušně, jen to zhasíná....ten přerušovač tahu má být umístěn asi ve výfukové trubce ??? podívám se jestli tam vůbec je....
M
mspacilNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak se zkusím zeptat tady.

Zjistil jsem že mi lednice také vypíná, ale až třeba po 24 hodinách, někdy dřív někdy ne.
Chtěl jsem se zeptat, když zhasne plamen je tam nějaká pojistka aby neunikal plyn nebo stále uniká?
Nemůže se něco stát?

A prosím ještě o radu jestli by mi někdo neporadil kde to nechat zkontrolovat případně opravit v okolí Olomouce.

Moc děkuji Michal
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mspacil napsal:

Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak se zkusím zeptat tady.

Zjistil jsem že mi lednice také vypíná, ale až třeba po 24 hodinách, někdy dřív někdy ne.
Chtěl jsem se zeptat, když zhasne plamen je tam nějaká pojistka aby neunikal plyn nebo stále uniká?
Nemůže se něco stát?

A prosím ještě o radu jestli by mi někdo neporadil kde to nechat zkontrolovat případně opravit v okolí Olomouce.

Moc děkuji Michal


U hořáku je bimetal který by měl zavřít přívod plynu. Stejně jako u sporáku.
Bürstner AMARA 4722 R.v. 1998

http://www.kite-r...ytne-vozy/
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Kdyz plaminek zhasne tak by jsi mel po chvili slyset cvaknuti u toho kohoutu co regulujes plyn.
U automatickych se zapne zapalovani a jiskri to.
Miloš
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: elbrus, Doskocil, rexi, Bombici, mspacil, Dyndas, Garda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,279 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16423 sekund | Průměrně za: 0.16423 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB