Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Polsko Otmuchovská jezera: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Polsko Otmuchovská jezera

Poslední aktualizace před 6 let
busosbusosNováček
Přidáno před 13 let
byl jste nekdo v polsku na Otmuchowskych jezerech v kempu předem děkuji za nějaké informace !i

Automatické sloučení 11.07.2011 08:04:
nikdo nám neodepsal tak jsem se vypravil jen tak solo na výlet obhlídnout lokalitu a bylo to asi tak dojel jsem na otmuchowsky kemp a začal sondovat stání pro karavan dobrý voda ,el.přípojka,sprchy a záchody čisté,zábava pro děti taky dobrá tak jsme se okoupali a poptal jsem se na ceny za jeden den a vycházelo to asi 54zl/den cca335,-Kč ptal jsem se místního provozovatele a ten mi tvrdil že už kolem nic není tak jsem usoudil že tam teda v srpnu vyrazíme.....ALE!!! po cestě zpět jsme se ještě stavili na Jezero Nyskie a tam to vypadalo asi o80 procen ještě lépe vybavenost maximální pláž písčitá o 50 procent více zábavy pro děti i dospělé a dokonce jen za 42zl/den to je asi 260,-Kč. dokonce jsem tam potkal i známého z našeho města takže je přátelé rozhodnuto v srpnu jedeme do Nysy do kempu dávám zde i webovou adresu at se můžete podívat stojí to tam opravdu za to www.nor.nysa.pl
Upravil busos dne 11.07.2011 08:04, před 13 let
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let
Nerad bych kazil Tvé nadšení ale loni jsme byli na Nyském jezeře také někdy na konci prázdnin a voda se podobala zelené hrachové polévce. Tolik sinic jsem snad ještě neviděl. Takže doporučuji předem ověřit stav vody v jezeře.
busosbusosNováček
Přidáno před 13 let
mam to od domu cca 60 km tak není problém skočit se podívat naotočku na vodu nebo to tam otočit a jet někam jinam třeba dolu do ATC merkur ale tam ta voda není taky nic moc
petroctaviapetroctaviaNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj nemaš typ na nktery Kemp na nynske jezero
K
kikisak36Člen
Přidáno před 9 let
Svého času jsem se o tuto destinaci zajímal, to co popisuje Rudy je fakt a navíc bahno všude a smrad. Nikdy víc.
fozykfozykČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

kikisak36 napsal:

Svého času jsem se o tuto destinaci zajímal, to co popisuje Rudy je fakt a navíc bahno všude a smrad. Nikdy víc.



Naprosto stejná zkušenost. Humus, bordel, smrad, filcky a nekázeň, o sinicích ani nemluvím. Na písčité pláži střepy od nočních hrátek mládeže a když jsem nesl našeho yorkšíra na rukách, protože psům je vstup na pláž z pochopitelných důvodů zakázán. Měl jsem zrovna štěstí a narazil na policejní hlídku, která vykonávala hlídkovou činnost na pláži. Chtěli mě pokutovat za to, že jsem psa nesl na rukách, stáli jsme u dvou rozbitých flašek od wodky wyborowe a o 10 metrů dále zahrabávala své dílo mourovatá kočička. Při upozornění na tuto skutečnost to policistům asi bylo hloupé, otočili se a bez rozloučení pro jistotu zmizeli v nedohlednu. Zkrátka to těchto končin už nikdy.
Hymer B 644 + BMW K 1200 LT + SKYMAX CLUB DAX 125 ccm
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
Je to přesně tak, jak píše Fozyk. Jedním slovem hnus (všechno). Pořádali jsme tam v minulosti 2 malé Gumsrazy. Před prázdninami to ještě tak nějak šlo (tábořili jsme v místní loděnici), ale o prázdninách otřes. Nikdy
K
KoubicNováček
Přidáno před 6 let
Dobrý den, mohl bych poprosit o názor jak to nyní vypadá u Nyského jezera nebo Otmuchovského? Chtěli jsme ze ženou a rok a půl starým synem ve středu vyrazit s karavanem a zarazili mě zdejší špatné zkušenosti? Doporučili by jste nebo lépe někam jinam? Jsem ze Šumperka, takže to mám blízko. Děkuji předem
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Na koupání to není, je tam zelená voda, ale lidi se koupali...Já bych tam nevlezl, raději jsme se projeli výletní lodí.
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 6 let
Co sjet Mazurská jjezera? Je to kousek severnějc a lidi si to chválí... nikdy jsem tam nebyl, ale dostal jsem echo, že tam je moc pěkně, bohužel sinice teď nevím.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: busos, Rudy, petroctavia, kikisak36, fozyk, Deda Lebeda, Koubic, mb, ZdendaZemda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,642,437 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22143 sekund | Průměrně za: 0.22143 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB