Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Voda v okně: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Voda v okně

Poslední aktualizace před 13 let
bearmountainczbearmountainczČlen
Přidáno před 13 let
Poradíte někdo jak dostat vodu z okna, resp. vůbec netuším jak se tam mohla dostat, vše vypadá těsně. Existuje nějaká metoda jak okno vysušit a jakš-takš zaizolovat?
BearMountain.cz - Newfoundland Dog Kennel
bearmountaincz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 13 let
normálně vyvrtat díru cca 4-5mm dole na hraně. dělá se i špuntík vypadá jako silikon
P
PluharČlen
Přidáno před 13 let
Až to uschne tak určitě dírku zadělat,lezou tam potom mouchy a chcípnou tam !k
Fiat Drncáto Knaus [bGril Cramer Toscana tříplotýnkáč.[/b] Skůtr Piaggio Sfera 80 Suzuki Burgman 400
OldaROldaRNováček
Přidáno před 13 let
S tim vrtáním opatrně, ať nepraskne okno. Vrtat aku na 1 moment, nebo vrtačkou s opačnýma otáčkama. Pak tam dej sušidlo, třeba z bot.:)
bearmountainczbearmountainczČlen
Přidáno před 13 let
Díky, každopádně mě celkem irituje fakt, že nevím kudy tam teče :D
BearMountain.cz - Newfoundland Dog Kennel
J
JaromirNováček
Přidáno před 13 let
Se stejným problémem jsem se na podzim loňského roku potýkal také u zadního výklopného okna karavanu, než jsem našel malou prasklínku v horním lemu venkovního okna. Také jsem měl vyvrtané dirky a i když se voda nehromadila tak se stejně okno u vnitř rosilo. Závadu se mi podařilo odstranit tím, že jsem okno demontoval z lišty oddělal okrajovou lemovací lištu a oba díly okna od sebe opatrně oddělil. Byly k sobě slepeny gumovým těsněním. Po vyčištěni obou dílů okna, zalepením prasliny tavnou pistolí, jsem je opět k sobě slapil sikonovým sanitárním tmelem nasadil obvodovou lištu, zatmelil vyvrtané otvory a prozatím mám klid i když karavan stojí celou dobu pod širým nebem. Jenom vyvrtáním dírek se problému nezbavý, hledej příčinu. Přeji ti trpělivost a hodně štěstí při hledání.

Jaromír.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bearmountaincz, Karel Prokop, Pluhar, OldaR, Jaromir

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,918 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14869 sekund | Průměrně za: 0.14869 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB