Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 prodejce OA Jaša Petr Brno: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

prodejce OA Jaša Petr Brno

Poslední aktualizace před 7 let
FlyMarekFlyMarekČlen
Přidáno před 13 let
to copy:
měl jsem v záruce reklamaci, podle diagnotiky váha vzduchu, na voze Opel. Díl po pár dnech dorazil, autorizovaný servis jej vyměnil a při zkoušce se projevila ještě jedna vada- vstřikovací tryska. Protože prodejce moc dobře věděl, že mi absencí auta unikají zisky, tak pověřil servisnema, aby z totožného vozu, který měli skladem, vstřik demontoval a já za pár desítek minut velice spokojený odjížděl.
Tedy praxe běžná i u nadnárodních korporacích, které jsou z hora neustále kontrolovány.
Auto na skladě po dodání fungl nového vstřiku neutrpělo žádnou újmu a ani hodnotu.
A následný kupec nemá důvod zkoumat jestli se něco měnilo, nebo ne. A hlavně to nikdy nedopátrá.
Když sis našel babu, tak si taky asi nezkoumal a nedozkoumal, kdo všechno a co všechno se v ní měnilo, ne? :-)
copycopyČlen
Přidáno před 13 let
FlyMarek: vidiíš, a presne toto kontroluje obchoďák u dealerov. Či sú všetky nové, nepredané autá na sklade kompletné. A kontroluje VIN čísla, či sú to skutočne tie autá.

Odbočím od karavanov, ale u osobákov a dodávok to začína snahou pomôcť, vyjsť v ústrety zákazníkovi. "Tak zatiaľ vám dáme diel z iného auta, aby ste nemuseli čakať"
No lenže.. potom to pokračuje až do štádia, kedy mechanici kamarátom takto opravujú autá po záruke, a opotrebovaný diel sa namontuje do auta, ktoré je ešte v záruke a reklamuje sa. A majiteľ dealerstva ani len netuší, že mechanik si takto privyrába.

Zvykne sa to prevaliť až vtedy, keď už mechanik stratí prehľad, čo je originál a čo prehodené z iného auta.

Svojho času boli veľmi populárne tzv. chiptuningy - kedy sa riadiace jednotky "prepalovali" na vyššie plniace tlaky, výrobca to mal ošetrené (neviem presne ako, ale nedala sa tá RJ preprogramovať zasa do pôvodného stavu - ten "vratný" chiptuning sa vykoumal až neskôr) - no a zrazu u importéra reklamácie na motor ktorý nemá tlaky, odídené turbá, popraskané hlavy. Samozrejme v aute už bola prehodená RJ z iného auta, bez chiptuningu.

U obytného auta prehodiť panel palubnej elektriky, ok, určite sa to dá urobiť tak, aby kupec toho druhého auta nič nezistil. A asi to nie je ani životu nebezpečné. Ale kde je hranica? Keď prídeš s autom v záruke, že ti svieti kontrolka ABS alebo airbagu, tiež ti vyjde predajca v ústrety?
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

copy napsal:

FlyMarek: vidiíš, a presne toto kontroluje obchoďák u dealerov. Či sú všetky nové, nepredané autá na sklade kompletné. A kontroluje VIN čísla, či sú to skutočne tie autá.

Odbočím od karavanov, ale u osobákov a dodávok to začína snahou pomôcť, vyjsť v ústrety zákazníkovi. "Tak zatiaľ vám dáme diel z iného auta, aby ste nemuseli čakať"
No lenže.. potom to pokračuje až do štádia, kedy mechanici kamarátom takto opravujú autá po záruke, a opotrebovaný diel sa namontuje do auta, ktoré je ešte v záruke a reklamuje sa. A majiteľ dealerstva ani len netuší, že mechanik si takto privyrába.

Zvykne sa to prevaliť až vtedy, keď už mechanik stratí prehľad, čo je originál a čo prehodené z iného auta.

Svojho času boli veľmi populárne tzv. chiptuningy - kedy sa riadiace jednotky "prepalovali" na vyššie plniace tlaky, výrobca to mal ošetrené (neviem presne ako, ale nedala sa tá RJ preprogramovať zasa do pôvodného stavu - ten "vratný" chiptuning sa vykoumal až neskôr) - no a zrazu u importéra reklamácie na motor ktorý nemá tlaky, odídené turbá, popraskané hlavy. Samozrejme v aute už bola prehodená RJ z iného auta, bez chiptuningu.

U obytného auta prehodiť panel palubnej elektriky, ok, určite sa to dá urobiť tak, aby kupec toho druhého auta nič nezistil. A asi to nie je ani životu nebezpečné. Ale kde je hranica? Keď prídeš s autom v záruke, že ti svieti kontrolka ABS alebo airbagu, tiež ti vyjde predajca v ústrety?


Copy, to už by snad stačilo
copycopyČlen
Přidáno před 13 let
ok, suhlasim.
CZECHczCZECHczČlen
Přidáno před 12 let
Já tu měl s panem Jašou jednou konflikt. Za to, že jsem jenom napsal, že kvůli záruce nechci auto od překupníka co to koupí v Itálii, po ose doveze do CZ a potom tím, že není dealer tak nemá přístup k dílům a pro nouzi rozebírá jiné auta. Už jenom každej šroub co jednou na obytce povolíte a znovu utáhnete drží na prd. Nerad bych zrovna vlastnil rozebírané auto. Potkal jsem v SARVARU chlapa co měl od něj Laiku a žil v domnění, jelikož mu p. Jaša vehementně tvrdil, že je oficiální dealer LAIKA. Mě by zajímalo jak překupník může vědět o svolávačkách. Mě třeba na RAPIDU měnily celou TRUMU na oficiální pozvání dealera. Ono je pár lidí, co bohužel na forum nechodí a zkušenosti mají jiné.
P.S: : Jestli to pane Jaša čtete, tak mě prosím nepište na můj mail a neobtěžujte mě na něm jako posledně. Bylo to nechutný počtení.:@
Musím, ale přiznat, že já po jeho mailech už nejsem k němu nestranný, ale rozebírat se nová auta nemají.
Upravil CZECHcz dne 29.11.2011 01:46, před 12 let
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
Od pana Jaše jsem koupil Laiku loni na podzim a mohu jen doporučit. Vše přizpusobil mím potřebám. Namontoval mi co jsem chtěl a vše doladil ke spokojenosti.
Všem doporučuji.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Ti co cokoliv prodávají vědí a ti co ne tak prskaj, je to pořád dokola, on má záruku a jeto pokud drobný díl vyndá, navíc nic většinou nešroubuje, jen vycvakne a nacvakne, tak nový díl až ho vyreklamuje nacvakne do toho druhého auta a ty nemáš šanci to nějak poznat, nechápu proč se pořád snažíte někoho potopit, je to dokonce i povoleno výrobcem aby se urychlila reklamace, výrobci to vědí !!!:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
D
drapalČlen
Přidáno před 11 let
pan Jáša se zachoval naprosto správně , jistě do toho dárcovského ten špatný panel zpátky nenamontoval , ale počkal na nový - v servisech to dělají běžně například jsem reklamoval acumulátor ve svým Harleyi a ihned ho vykuchal z jinýho co byl na prodej a ten můj špatnej tam určitě nestrčil !M
transittransitČlen
Přidáno před 9 let
Dobrý den,

tak si čtu náhodně tento starý příspěvek a nedá mi to .

Dne 29.4.2015 mi skončila dvouletá záruka na vůz zakoupený u pana Jaši.
Po zkušenostech s jeho záručním servisem , bych si u něj nekoupil ani čepičku na ventilek .
Chová se přesně podle hesla " Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají " a po tom když jsem po něm něco chtěl , tak to většinou skončilo výmluvou , že je na dovolené anebo jsem se na něj nedovolal .
Výše se píše o výměně nevýměně a rychlosti prodejce.
Já jsem si přesně koupil vůz , který byl asi používán na náhradní díly .
Po měsíci používání se projevily tyto závady topení netopilo , zatékalo ve třech místech, stůl se vyklal ,nefungoval centrál na dveřích do nástavby ,trhala spojka,kolísaly otáčky motoru atd.atd.
Když jsem mu zatelefonoval a upozornil na tyto závady , tak jsem velmi rychle pochopil , kde jsem koupil a také byl zrovna na dovolené .
Pak jsem začal být kutil atd.
A tak se to táhlo celé dva roky , momentálně to skončilo nefunkční ledničkou,ještě v záruce opět se stejným výsledkem.
Při odjezdu s novým vozidlem mi říkal , že budu po dobu dvou let jen jezdit a dolévat vodu do ostřikovačů to se nevyplnilo, mimo jiné to byla první závada na novém vozidle urvaná gumička stěrače .
Pozor na dovozce , kteří auto koupí někdě např. v Itálii a nejsou oficiální zástupci výrobce, už jen u asistance Fiat musíte volat do Itálie .
Např. Dometic mi nechtěl uznat záruku na ledničku u takto dovezeného vozu s tím , že opravu má hradit prodejce .
Tímto psaním chci upozornit všechny , aby si dali dobrý pozor , kde kupují .

S pozdravem

transit

ps. Určitě se nezapojím do diskuse , toto jen upozornění .
marianNBmarianNBČlen
Přidáno před 9 let
P.Jasu nepoznám,ale v 1976 som s rodičmi kupoval nový príves Adriu v Mníchove,vtedy v tvrdom kapitalizme.Kedze príves bol dopredu objednaný ,celé preberanie malo trvať 2hod.Predajca počas predvádzanie zistil,že nefunguje chladnička.Za ďalšiu hodinu sa dostavil technik z Electroluxu,ale ani ten nedokázal chladničku rozchodiť.Po dohode s predajcom technik Electroluxu prehodil chladničku z iného prívesu a mohli sme odísť z prívesom z Mníchova.Podla všetkého,takéto možnosti sa využívali aj pred cca 40 rokmi,takze to nevidím ako problém,pokial je prehodnotení dielu vykonané odborníkom.Mimochodom,aj ked príves už nevlastním,s majiteľom sa stretávam často a chladnička funguje do dnes bez problémov.Marian
Helenka+Marián+Mariánko+Kristiánko
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
A je alebo nie je v Brne oficiálny predajca Laika? Podľa www stránok laika.it sú v ČR 4 predajcovia a jeden na Slovensku, ale ani jeden v Brne.
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

A je alebo nie je v Brne oficiálny predajca Laika? Podľa www stránok laika.it sú v ČR 4 predajcovia a jeden na Slovensku, ale ani jeden v Brne.


Donako Praha
Hykro praha
Pronto Camper frýdek místek
copycopyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat



Donako Praha
Hykro praha
Pronto Camper frýdek místek


K tomu ešte Finaso Velemín a na Slovensku Turčan Auto. Ale Brno tam nie je.
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

Citovat



Donako Praha
Hykro praha
Pronto Camper frýdek místek


K tomu ešte Finaso Velemín a na Slovensku Turčan Auto. Ale Brno tam nie je.


finaso jsem nevěděl asi je nově.
Jinak přesně tak....
http://www.laika....narie.html
LadousLadousČlen
Přidáno před 9 let
I já jsem koupil od pana Jáši auto. Tranzit píše, že od něj už nekoupí ani ventilek ke kolu. Moje zkušenost je úplně stejná.
1. Pan Jáša mi tvrdil, když jsem auto kupoval, že je oficiální zástupce Laiky a auta kupuje tam. Lež.
2. Pan Jáši uznal, že mám-li to k němu přes 200 km, můžu si nechat namontovat příslušenství i někde jinde, na záruku to nebude mít vliv. Ve chvíli první potíže vše skončilo argumentem, že za potíž může montáž solárního panelu u "pilota", který mimochodem prodává obytná auta, na rozdíl od pana Jaši, jako oficiální prodejce několika francouzských a italských značek.
3. Auto jsem přebíral v nadšení, protože kdo by nekupoval novou obytku s radostí. Když jsem doma zjistil, kolik věcí nefunguje, nestačil jsem se divit. Kraviny, ale 100x nic umořilo osla. Auto za 1,3 mil. dodělej doma včetně např. přešij si záclony, protože každá je jinak široká. Mohl jsem se otočit a jet zpět do Brna nebo za stejné peníze nechat věci dodělat v servisu doma. Soupis těchto kravin na půl stránky. Předchozí Adrie ani omylem. Nevím, kde je chyba, zda v Laice nebo předprodejním servisu, ale je mi to celkem jedno....
4. A to mě dostalo nejvíc. Když jsem panu Jašovi zavolal, že mám v autě vodu, objasnil mi tři důvody, proč jsem já zavinil, proč mám v autě vodu, protože ještě neviděl Laiku, do které teče. Cítil jsem se jako totální debil a idiot, naštěstí ne dlouho, protože mi velmi rychle došlo, kdo bude v této věci ten výrazně více poškozený. Myslím si, že si ještě nějaké to auto do konce života koupím, určitě i dost příslušenství k nim. Ale pan Jaša u toho rozhodně nebude.

Musím jednoznačně povědět, než komunikovat s panem Jašou, raději rezignuji na všechny záruky a opravy si zaplatím sám. Budu výrazně víc v klidu a budu mít jistotu, že věci jsou v pořádku. A rozhodně si k tomu vyberu firmu, kterou mi doporučí výrobce a ne lháře, který bude tvrdit, že on je tím autorizovaným, když není.

Panu Jašovi děkuji za skvělou životní lekci, příště si dám výrazně lepší pozor.

P.S.: Ani tento příspěvek není diskusí, ale upozorněním. Nechci nikoho odradit od nákupu u pana Jaši, sdělil jsem jen své pocity z jednání s ním. Chápu, že někdo jiný může mít úplně jiné pocity.
Vladi
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Prišla mi pred oči táto staršia téma.. a chápem, že sa už Deda Lebeda do nej ďalej nezapojil.
V
vladimir1Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

Prišla mi pred oči táto staršia téma.. a chápem, že sa už Deda Lebeda do nej ďalej nezapojil.




Tohle je už posedlost.
Vladimír
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 7 let
ano, když to tak čtu zpětně tak i mě připadá že Copy je opravdu tímto tématem doslova posedlý asi má málo svých starostí...
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
posadlosť čím?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,334,708 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22673 sekund | Průměrně za: 0.22673 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB