Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plachta na kola: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plachta na kola

Poslední aktualizace před 10 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let
www.caravan24.cz/forum/attachments/a_4.jpg

Plachtu na kola z LIDLU už máme, i tu podobnou od p.Bartůňka za trojnásobnou cenu, ale málo kdy používáme. Já dokonce tvrdím, že je to téměř na nic. Nejen že dá práci ji nasadit, ještě se musí někde uklízet a kola to stejně moc neochrání. Tak by mě zajímalo, používáte to někdo vůbec?
Fun
Smile
uknajuknajČlen
Přidáno před 16 let
Taková věc je úplně nadraka já kola neschvávám . ;h
MysakMysakČlen
Přidáno před 16 let
:x ... a já se těšil jak to bude fajn ... :s
při nejhorším s ní budu zakrývat dříví před deštěm....:z
T
TomČlen
Přidáno před 16 let
Upravil Petko dne 07.04.2008 14:05, před 16 let
emjirkaemjirkaČlen
Přidáno před 16 let
Uknaji a taky je nesundaváš;-;-;-
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let

Citovat

Tom napsal/a:
Já používám tento: http://www.karava...ravan.html
Ahoj Tom

Spletl jsem se, je to za pětinásobnou cenu.:@
Fun
Smile
PetkoPetkoČlen
Přidáno před 16 let
Když beru kola s sebou tak na ně tu plachtu dávam. Ale jednoduché to není. Řebřík se sklopit nedá protože jsou tam kola tak se musí na židli a přehazovat plachtu přes kola. Pak koncové označení které je v zahraničí taky povinné, stáhnout gumovými napináky aby se plachta neroztrhala.
:o
Kdyby to museli výrobci dělat sami a to několikrát denně asi by vymysleli něco jednoduššího.
Upravil Petko dne 07.04.2008 14:13, před 16 let
Jirka SJirka SČlen
Přidáno před 16 let
Mám stejnou plachtu jako TOM. Kryje kola i zespoda-prostě ze všech stran. Za autem by kola byla ukrutně špinavá a brzy orezlá! Montáž nic moc není, ale je to otázka cviku...Pruhovanou ceduli dávám pokaždé.
R
Roman PCEČlen
Přidáno před 16 let
Plachtu jsem kupoval v jedné nejmenované karavan prodejně za 700 Kč od Fiammy. Snad se to píše správně. Už musí být, abych ji na kola nedal. Pravda je, že jsou kola velice dobře chráněná, nejsou za deště mokrá a špinavá. Plachta zabere minimum místa a při troše cviku ji máte na kolech za pár minut.
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 10 let
Sháním zkušenosti s "profesionální" plachtou na kola. Zatím jsem 2x použil běžně prodávanou plachtu z tkaného igelitu (co jí prodávají např. na přikrávání dřeva). Ta se po 1 týdnu začne rozpadat na jednotlivé provázky. Vydrží plachta koupená k zakrytí kol déle? Má nějaký praktický význam plachtu přepásat popruhem nebo gumicukem?
Díky
GardaGardaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Roman PCE napsal:

Plachtu jsem kupoval v jedné nejmenované karavan prodejně za 700 Kč od Fiammy. Snad se to píše správně. Už musí být, abych ji na kola nedal. Pravda je, že jsou kola velice dobře chráněná, nejsou za deště mokrá a špinavá. Plachta zabere minimum místa a při troše cviku ji máte na kolech za pár minut.


Souhlasim s tebou. Mam ji take a pouzivam. Ono kolo po 2000km jizdy i po mene je pak spinavejsi nez auto. Jo a pres riditka si pomaham obycejnou drevenou tyckou.
Miloš
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

hroznejpeta napsal:

Sháním zkušenosti s "profesionální" plachtou na kola. Zatím jsem 2x použil běžně prodávanou plachtu z tkaného igelitu (co jí prodávají např. na přikrávání dřeva). Ta se po 1 týdnu začne rozpadat na jednotlivé provázky. Vydrží plachta koupená k zakrytí kol déle? Má nějaký praktický význam plachtu přepásat popruhem nebo gumicukem?
Díky


Vyzkoušel jsem jich několik a jedině tato drží:
http://www.konig....na-nosici/
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 10 let
Koupil jsem plachtu v roce 12 v Letňanech na výstavě asi za 1800,- po sezoně byla hodně špinavá i roztrhaná. Další rok to samé, velmi špatně se nasazuje, ale mám takový lepší pocit, že jsou kola lépe chráněná, a tak jí znova zašiji a na sezonu nasadím.
H
HansČlen
Přidáno před 10 let
Koupil jsem před 5lety v Lídlu tu tříbarevnou na motorku,používám stále a drží,
MTSMTSČlen
Přidáno před 10 let
plachtu, už jenom proto, aby nebylo vidět, jaká tam jsou kola a trošičku to zdrží zloděje, mám přikryto celou sezónu a kola nesundavám ani na zahradě

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
Plachtu mám origoš, je lehká, pevná, ale už je taky trhlá.Vlastní blbostí o řídítka. Rozhodně ale není zbytečná. Při jízdě v dešti je zadek auta jako prase a kola čistý. Dávam dokola gumicuk a přivazuju tím zároveň tu pruhatou výstražnou ceduli. Plachta se tak neplácá ve větru.
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 10 let
Přesně z tohodle důvodu jsem si udělal z prořízlých tenisáků chránič na rohy řidítek aby mi to netrhali a navíc koupil tu plachtu v Burimexu (svět karavanu),protože jí mají ze silnější látky a i s všitým gumicukem :-)
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
R
RadovanČlen
Přidáno před 10 let
Jo,přesně tu máme taky a bez problému....
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let
Zajímalo by mne jak je to s tím varovným terčem , zatím mne nikdo nepokutoval . Kde to nejvíce sledují , asi bude lepší si něco pořídit.
Žijeme jen jednou.
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
Moji Italští kamarádi mně říkali, že varovný terč na kolech je v Itálii povinný, jinde nevím. Bylo by dobré napsat zkušenosti a hlavně, kde to platí.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,291,459 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.47912 sekund | Průměrně za: 1.47912 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.37MB/2MB