Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Povinné ručení: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Povinné ručení

Poslední aktualizace před 6 let
H
hobbyČlen
Přidáno před 13 let
Chtěl bych se zeptat,pokud někdo ví,od které pojišťovny lze získat nejlevnější povinné ručení?Co jsem zjistil,jsou tam velké rozdíly,dokonce u některých inzerátů,když prodávají obytku pišou p.r. za 2100kč,což jsem nikde neobjevil. Díky HOBBY
M
michal a jitkaČlen
Přidáno před 13 let
Slavia pojišťovna má levné pojištění , + - 3000,-
čau jitka
H
hobbyČlen
Přidáno před 13 let
Díky moc.HOBBY
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let
Hasičská by měla vycházet velmi levně. Té bych se ale asi vyhnul, slyšel jsem totiž, že v případě pojistné události dost nerada vyplácí.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Wustenrot, dobrá nabídka - rychlé převedení. AAALLLEEE po převedení 5 kusů vozidel a následného zaplacení. Mně byly posílané dopisy se složenkami a abych doplatil na každé vozidlo cca 400,- Kč.
Prý chyba systému. Chacha, po víkendu tam jedu a budu to řešit.
GENERALI - pořád uháněli a nakonec byly jedni z nejdražších.
nozkanozkaČlen
Přidáno před 13 let
Řešil jsem to asi před měsícem. Původně auto u Triglavu, karavan u Kooperativy. Vyzkoušel jsem www.epojisteni.cz po telefonu velmi rychlé a nabídli mi vše pojistit u Slavie a velmi levně. Mezitím jsem šel odhlásit karavan od Kooperativy a když jsem předložil konkurenční nabídku, tak to najednou šlo snížit téměř na polovinu. Proto bych poradil pevné nervy, obětovat trochu času a jít tvrdě vyjednávat. Mně se osvědčila menší pobočka, bez fronty a v klidu. Na epojisteni ti všechno připraví zdarma, takže budeš mít něco v ruce.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
Jirka 100HLJirka 100HLČlen
Přidáno před 13 let
Moje aktuální zkušenost za karavan Hobby: Kooperativa 860,- Kč, Allianz ten samý karavan 355,- Kč za rok. Pojištěno jedním telefonátem zdarma.
Jirka (tel:602783949)
www.mujcaravan.cz Vše pro karavan, camping a volný čas.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Obytné auto u ČPP - 2912,-kč ročně
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 13 let
Pro informaci, jak to je s levným pojištěním třeba u Slavie. Přímo ve Slavii Vám ho nedají, ale pokud půjdete za sprotstředkovatelem, jako tady někdo psal nepř. to epojisteni, pak se zařadíte do jejich flotili pojištěných voidel a platíte opravdu neskutečně málo. Má to však jeden drobný nedostatek, nezapočítávají se vám bonusy za bezhavarijní roky. Ovšem ani s bonusy to u Slavie standardně nevyjde tak nízko. Myslím, že je to takto u více levnějších pojišťoven.
Se Slavii mám však i jednu špatnou zkušenost. Odhlásil jsem staré obytko a nové přihlásil. Zaplatil jsem za nové, ale to staré mi ještě nevrátili, přeplatek počítám tak 1100 stále drží a to je již skoro 3 měsíce. Zprostředkovatel s tím nic neudělá, prý to mají složité s podpisovacím kolečkem při vyplácení. Ještě že z tohoto povinného ručení se to platí případně jiným a ne mě, protože věřím, že to dlouho potrvá. Ale uvažuji do budoucna o změně, přeci jen chci být solidárnější v případě nehody k postiženému řidiči. Ovšem lepší je nebourat a podle toho snad jezdím.:x
Bombíci
hmozdahmozdaČlen
Přidáno před 13 let
Obytné auto Fiat Ducato 92, vesnice, po slevě 50% plnění 35/35 milionů - 2750,- ročně. Alianz.
TomykTomykČlen
Přidáno před 13 let
Peugeot j5 2,5D 1990 vesnice 35/35 roční pojistné 2364,- kč pojištovna Slavia uzavřeno on line přes makleře http://www.povinn... a ani sem se nemusel hnout :^
Tomyk&Jana&Betka, čuba Klára a pes Benny
Dethleffs 560 na Peugeot J5 2,5D jménem Abobus Jonáš :^
ladisladisČlen
Přidáno před 13 let
Prostě moje zkušenost je taková že jsem měl Kooperativu za určitou sumu. Paní jsem jasně řekl že dám výpověď ze smlouvy , protože konkurence to má podstatně levnější. Výsledek byl že se mnou okamžitě uzavřela novou smlouvu za podstatně ale podstatně nižšší cenu. Jsem tedy spokojen.
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Já mám karavan u Kooperativy asi za 220kč
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
BranoBranoČlen
Přidáno před 13 let
U Kooperativy je v povinnom ručení aj poistenie proti živlu,čo nie je zlé. :^
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Tak tak.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 13 let
Mám tu samou zkušnost co ladis - chce to vyjednávat, ale nikde jsem neobjevil pojišťovnu, která by pojistila karavan proti živlu - neporadí někdo?:x
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
BranoBranoČlen
Přidáno před 13 let
Kooperativa má v p.r. poistenie proti živlu.
Dnes je to fakt všetko na hlavu,vernosť sa nenosí,častokrát treba vypovedať zmluvu a hneď uzavrieť novú v tej istej poisťovni a je to lacnejšie.Je to preto,lebo lákajú nových a na verných kašlú.
Dokonca netreba ani novej poisťovni predkladať doklad o beznehodovom predošlom priebehu.
A ak máte nad 70 rokov,tak dostanete ešte zľavu :he huráááá.
Upravil Brano dne 29.04.2011 21:12, před 13 let
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 13 let
Jo je to tak, člověk to někdy nechápe. Ale k té Kooperativě - řekli mi že živel v p.r. mají, ale pouze na auta, né na karavan.:x
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
Roman12Roman12Člen
Přidáno před 13 let
ja používam na vyhledání pov ručení - top povinne ručení - zatím byly zde nejlevnejsí
S
StarkyNováček
Přidáno před 13 let
Pro srovnání pojistek doporučuji web http://www.epojis... kde si můžeš porovnat nabídky 13 pojišťoven za 2 minuty
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,589,968 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26628 sekund | Průměrně za: 0.26628 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB