Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tovarni vestavby - zkusenosti: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tovarni vestavby - zkusenosti

Poslední aktualizace před 7 let
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, Máme to co Ponka, celkově by to vyšlo na romány. Ale, Vzduchové měchy vyřešily značnou část problémů s listovýmy péry. Hlavně to tam mělo být od začátku. Auto se parádně uklidnilo, zmizelo drobné vrzání a celková pohoda je opravdu někde jinde. Vřele doporučuji, i když mám některé výhrady. Časem i toto dotáhnu k lepší užitné hodnotě.
P
PonkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
mám vestavbu Weinsberg(dodávka Fiat Ducato)a chtěl bych se zeptat na radu. Pravé šoupací dveře najednou začaly "dřít" - zadrhává se ten jezdec v kolejnici na boku vozu. Má se jezdec mazat? Je to vystaveno dešti a vazelína se v kolejnici vydře.Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem?
Díky
Ponka
[img][/img]
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Ponka napsal:

Ahoj,
mám vestavbu Weinsberg(dodávka Fiat Ducato)a chtěl bych se zeptat na radu. Pravé šoupací dveře najednou začaly "dřít" - zadrhává se ten jezdec v kolejnici na boku vozu. Má se jezdec mazat? Je to vystaveno dešti a vazelína se v kolejnici vydře.Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem?
Díky
Ponka

Podívej se, jestli nejsou trochu zkřížené... Jsou dost těžké a stane se to, jdou poštelovat v tom pantu v té kolejničce imbusy... Mě to pomohlo.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Neb příčinou bordel v kolejnici může být. Vyfoukat a popřípadě suchým mazivem pomáznout. Na to se nelepí ani písek.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
P
PonkaČlen
Přidáno před 9 let
Díky, nestřikal jsem olejem a u OK

Automatické sloučení 06.09.2015 15:43:
Ahoj,
rozhoduji se pro instalaci vzduchových měchů na obytnou dodávku. Nabízejí mi buď variantu bez kompresoru(ukazatele tlaku u sedačky řidiče) nebo variantu s věstavěným kompresorem a tlakoměry do kastlíku vlevo u dveří. Chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti - je možnost dofukování vlastním kompresorem v praxi využívatelná? Pokud třeba týden nikam nejedu, mají se vyfouknout? Lze kompresor využívat k vyrovnávání nerovností postavení vozu při nočním stání - netrpí předek když je nadzvednutý jen zadek vozu?
Díky Ponka
[img][/img]
Upravil Ponka dne 06.09.2015 14:43, před 9 let
H
honzajNováček
Přidáno před 7 let
Já mám dobré zkušenosti s firmou SPAM dělali mi vestavbu do dodávky a je to krásná práce. Nevím, jestli se věnují i karavanům, ale určitě by to pro ně nebyl problém. Pokud ale potřebujete dodávku, určitě doporučuji Logiman.
Upravil Fun dne 29.05.2018 08:14, před 6 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ponko určitě s kompresorem,dofouknout kola u auta ,motocykl , bycikl .Vyfouknout vodu z potrubí před mrazem.Profouknout trysky čehokoli atd.atd.Nechávám + - 1 at a vyrovnávám vzduchem auto dost často a předek nemá čím trpět.
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let
...a tlakoměr na každé kolo, aby se daly měchy samostatně odpouštět. Dají se tím vyrovnat nerovnosti při stání-spaní.
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ponka napsal:

Díky, nestřikal jsem olejem a u OK

Automatické sloučení 06.09.2015 15:43:
Ahoj,
rozhoduji se pro instalaci vzduchových měchů na obytnou dodávku. Nabízejí mi buď variantu bez kompresoru(ukazatele tlaku u sedačky řidiče) nebo variantu s věstavěným kompresorem a tlakoměry do kastlíku vlevo u dveří. Chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti - je možnost dofukování vlastním kompresorem v praxi využívatelná? Pokud třeba týden nikam nejedu, mají se vyfouknout? Lze kompresor využívat k vyrovnávání nerovností postavení vozu při nočním stání - netrpí předek když je nadzvednutý jen zadek vozu?
Díky Ponka

Jednoznačně vlastní kompresor.
A když nikam nejedu, podepřít auto a tlak snížit tlak v měchách na 0,5 atm.
M
pnoepnoeČlen
Přidáno před 7 let
Lidi odpovidate Ponkovi na dotaz z 9/2015.!) To nebude asi aktualni.
LMC Breezer 714G Black Edition
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
To to letí ,tak snad naše "moudra" využije i někdo jiný.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,420 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22512 sekund | Průměrně za: 0.22512 (0) sekund | Dotazy: 95 | Použitá paměť: 1.97MB/4MB