Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tovarni vestavby - zkusenosti: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tovarni vestavby - zkusenosti

Poslední aktualizace před 7 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Je to jen o kompromisech, mi jezdíme se 3 dětma ve staré T3 s vysokou střechou a zatím bych neměnil, stačí nám se tam vyspíme a najíme a příp. je tam teplo. pokud se trochu nad půdorysem zamyslíš jde všechno, určitě přijeď, může se tu popsat mraky stránek, ale na živo je to úplně jiné, praxe ti teprve řekne co vlastně potřebuješ.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
I
iz35Člen
Přidáno před 13 let
Nieje tu niekto kto ma vestavbu od turčan auto chcel by som vediet či je spokojny lebo mne sa to zda o.k. ale keby mal niekto osobnu skusenost.
Dakujem
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Však výše píše Aifel. Ten má Forda z Turčan.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
I
iz35Člen
Přidáno před 13 let
tak čo nikto nema tanja 101 od turčan-auto ?
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
Já mám auto z Turčan a jsem velmi zpokojený. Pani Nátna která je majitelka je velmi ochotná a vstřícná a mohu její firmu jen doporučit. Zpracování našeho auta je opravdu profesionální a po 4 letech užívání nemám jedinou připomínku . Ahoj Jirka !e
I
iz35Člen
Přidáno před 11 let
Ahojte
Chcem si dat postavit auto u Turčanauto a chcel by som vediet neake rady, dodavku mam už objednanú L4H2
dat tam plynovú nádrž alebo bomby ?
dat tam aj ten elektricky schodík ?
dá sa markíza namontovat dodatočne bez neakeho väčšieho zasahu ?
(dodavku chcem hlavne pre nenapadnost a kompaktnost sme 2+2deti preto L4)
Dakujem za odpovede
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 11 let
Já jsem si dal nádrž pod auto nezabírá to místo uvnitř. Ono ho moc neni . Tankuju normálně u stojanu a ještě jsen neměl problém a to jezdím i v zimě. Jo jeden problém jsem měl to mě došel plyn a venku bylo - 25 . Bylo 03 hod. ráno a stáli jsme u Dachstainu. Ale už i to jsem pořešil externí přípojkou na lahev.

Ahoj
I
iz35Člen
Přidáno před 11 let
ahoj
aj tu plynovú nadrž ti robili u Turčana ?
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 11 let
Jo jak říkáš .

Automatické sloučení 17.10.2012 19:14:
Udělali mě to opravdu komplet nemusel jsem se o nic starat bylo to i s převodem auta na speciální .
Upravil ajfelaci dne 17.10.2012 19:14, před 11 let
Ri a JarmiRi a JarmiČlen
Přidáno před 11 let
Chodím se teď málo, tak reaguju se zpožděním. Snad se "ajfelák" neurazí, jeho první příspěvek mě pobavil úvodním prohlášením, silně pak kontrastující se závěrem, že jiné vestavby než tu svou nezná... Ale opravdu důležité je nadšení pro vestavby, které sdílíme spolu!
Upřímně řečeno, zvažoval jsem, jestli se do debaty zapojit... je to vždy chůže po tenkém ledě. Není to proti nikomu tady - jen obecně platí(zvláště u nás chlapů), že málokdo dokáže hrdě přiznat barvu v případě, že jeho volba nebyla ideální a své nemalé peníze investoval blbě...
Zrovna tak je to pak s kritikou "mé" značky od jiných (cítím to přece na sobě !) )
Nevím, jestli jsem na vestavby odborník, v každém případě jsem jejich nadšený uživatel, zastánce a propagátor. Je to kategorie obytných vozidel, ve které jsem se našel. Jezdil jsem 5 sezón s "Turčanem" (v R-Masteru) a nyní 2 sezóny v KPS (v MB Sprinteru). S oběma jsem byl spokojený. "Turčana" jsme kupovali z druhé ruky (2 roky starého), KPS mi pak stavělo auto na míru s velkým podílem mých požadavků. První auto vymýšlel někdo jiný a i když nebylo špatné, nevyhovovalo našemu provozu. Navíc jsem tak trochu technická hračička a tak jsem se rozhodl nechat si postavit auto podle sebe. Taky jsem chtěl lepší auto(vestavba je specifická v tom, že do jejích užitných vlastností hodně promlouvá dodávka, ve které je vestavba vestavěna) Nelituju.
Chválit teď vlastní nemá smysl (viz výše), porovnávat s jinými je právě ten vstup na tenký led (viz výše). Necítím zrovna potřebu se vymáchat, ale za svými názory si stojím (popsal jsem je jasně v CCC). Pokud o ně někdo stojí, napište mi SZ. Rád se o ně podělím.
Opravdu nejlepší je využít "Sletu vestaveb" - lepší akce není.(teď už bohužel až za rok) Při dnu otevřených dveří je možné vidět to, co žádný veletrh nedá - tam jsou exponáty napucované, dosud nevyjeté a prodejci v kravatě, co možná ani venku s autem nebyli... Na sletu se stačí dívat a poslouchat (a když vám hrdý majitel ukazuje, co si dokázal sám vylepšit, lze si snadno udělat představu, jaký je výrobce... Například. Nebo pokud povídá jen o tom, kde byl a co viděl, asi se nemusel zabývat tím, co ještě vylepšit :) Třeba... A nebo něco jiného.Každý si to pak přebere podle sebe. A i když pochopitelně i tam každý chválí to svoje, je to realita.
Tož tak. Ri.
...už cesta je cíl!
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 11 let
Byl jsem varován ale nedalo měto tak jsem napsal svůj názor. Děkuju za provedený rozbor mého hodnocení našeho auta a a mého názoru.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Turčani ti postaví to co chceš přesně jako KRSáci v čr doporučuji si s nimi dát schůzku a koupit milimetrový papír a jen s nimi konzultovat technicky zastavbu kvůli vybavení a různým přístrojům a pak přesně podle měřítka si malovat půdorysy, neboť je to závislé na počtu lidí, zvířat, velikosti lidí, zvířat, náročnosti cestování (satelit, pc, mikrovlnka, garáže apod.) Zjistíš, že vestavba je vlastně malá, ale bezvadně skladná, jen pozor ať ti zbyde ulička :he
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 11 let
Ahoj, já jsem měl Mastra od Turčana a teť mám Boxera s uspořádáním jako Tanja 101, ale vpředu jen 1 sedadlo rozložitelné na 1 lůžko taktéž od Turčana. S oběma auty jsem byl a jsem spokojen a žádné zásadní problémy jsem neřešil.!)
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Me2d napsal:

Turčani ti postaví to co chceš přesně jako KRSáci v čr doporučuji si s nimi dát schůzku a koupit milimetrový papír a jen s nimi konzultovat technicky zastavbu kvůli vybavení a různým přístrojům a pak přesně podle měřítka si malovat půdorysy, neboť je to závislé na počtu lidí, zvířat, velikosti lidí, zvířat, náročnosti cestování (satelit, pc, mikrovlnka, garáže apod.) Zjistíš, že vestavba je vlastně malá, ale bezvadně skladná, jen pozor ať ti zbyde ulička :he


No prave, nekdy ulicka nezbyde

files.obytnak.webnode.cz/200000091-d290cd38b3-public/IMG_5866.JPG


a taky to provedeni je na draka, spousta nevyuziteho mista

files.obytnak.webnode.cz/200000092-374cb393f5-public/IMG_5867.JPG


A po 10 letech se to rozpada pod rukama a nelicuje atp...

Automatické sloučení 15.05.2015 06:17:

Citovat

Me2d napsal:

Turčani ti postaví to co chceš přesně jako KRSáci v čr doporučuji si s nimi dát schůzku a koupit milimetrový papír a jen s nimi konzultovat technicky zastavbu kvůli vybavení a různým přístrojům a pak přesně podle měřítka si malovat půdorysy, neboť je to závislé na počtu lidí, zvířat, velikosti lidí, zvířat, náročnosti cestování (satelit, pc, mikrovlnka, garáže apod.) Zjistíš, že vestavba je vlastně malá, ale bezvadně skladná, jen pozor ať ti zbyde ulička :he


No prave, nekdy ulicka nezbyde

files.obytnak.webnode.cz/200000091-d290cd38b3-public/IMG_5866.JPG


a taky to provedeni je na draka, spousta nevyuziteho mista

files.obytnak.webnode.cz/200000092-374cb393f5-public/IMG_5867.JPG


A po 10 letech se to rozpada pod rukama a nelicuje atp...
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Upravil Van dne 15.05.2015 06:17, před 9 let
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Van napsal:

Citovat

Me2d napsal:

Turčani ti postaví to co chceš přesně jako KRSáci v čr doporučuji si s nimi dát schůzku a koupit milimetrový papír a jen s nimi konzultovat technicky zastavbu kvůli vybavení a různým přístrojům a pak přesně podle měřítka si malovat půdorysy, neboť je to závislé na počtu lidí, zvířat, velikosti lidí, zvířat, náročnosti cestování (satelit, pc, mikrovlnka, garáže apod.) Zjistíš, že vestavba je vlastně malá, ale bezvadně skladná, jen pozor ať ti zbyde ulička :he


No prave, nekdy ulicka nezbyde

files.obytnak.webnode.cz/200000091-d290cd38b3-public/IMG_5866.JPG




a taky to provedeni je na draka, spousta nevyuziteho mista

files.obytnak.webnode.cz/200000092-374cb393f5-public/IMG_5867.JPG


A po 10 letech se to rozpada pod rukama a nelicuje atp...

Automatické sloučení 15.05.2015 06:17:

Citovat

Me2d napsal:

Turčani ti postaví to co chceš přesně jako KRSáci v čr doporučuji si s nimi dát schůzku a koupit milimetrový papír a jen s nimi konzult
ovat technicky zastavbu kvůli vybavení a různým přístrojům a pak přesně podle měřítka si malovat půdorysy, neboť je to závislé na počtu lidí, zvířat, velikosti lidí, zvířat, náročnosti cestování (satelit, pc, mikrovlnka, garáže apod.) Zjistíš, že vestavba je vlastně malá, ale bezvadně skladná, jen pozor ať ti zbyde ulička :he


No prave, nekdy ulicka nezbyde

files.obytnak.webnode.cz/200000091-d290cd38b3-public/IMG_5866.JPG


a taky to provedeni je na draka, spousta nevyuziteho mista

files.obytnak.webnode.cz/200000092-374cb393f5-public/IMG_5867.JPG


A po 10 letech se to rozpada pod rukama a nelicuje atp...




Jaké si to kdo navrhne takové to má.:D
P
PonkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
obracím se na vás s touto zkušeností.Mám Vestavbu Weinsberg Fiat Ducato a na TK mi sdělili, že pružiny zadní nápravy jsou na urovni silenbloku, tj. že vlastné vzadu vůbec nepéruji.Současně řekli že u vesteveb je to obvyklé.
Mám vyměnit současné pružiny za ty s vyšší nosností?Jaké máte vy zkušenosti?
díky
Pona
[img][/img]
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Ponka napsal:

Ahoj,
obracím se na vás s touto zkušeností.Mám Vestavbu Weinsberg Fiat Ducato a na TK mi sdělili, že pružiny zadní nápravy jsou na urovni silenbloku, tj. že vlastné vzadu vůbec nepéruji.Současně řekli že u vesteveb je to obvyklé.
Mám vyměnit současné pružiny za ty s vyšší nosností?Jaké máte vy zkušenosti?
díky
Pona


Ten problém Ti vyřeší jen měchy a navíc získáš výrazně lepší jízdní vlastnosti...
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 9 let
Dej tam silnejsi pruziny a mechy jak radi mtrulle taky. Nekdo je tu i nabizi i s montazi.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Me2d napsal:

Dej tam silnejsi pruziny a mechy jak radi mtrulle taky. Nekdo je tu i nabizi i s montazi.


Ono je to do 3300 ?Tzn že tam nejsou zesílené pružiny automaticky?Zajímavý prodej vestaveb.
looserlooserČlen
Přidáno před 9 let
ten samy problem, mel jsem jednoliste, dal jsem dvouliste, auto je trochu nahrbene,ale tlumi, trosku problem je cena za original, ale nakonec jsem sehnal na Slovensku nejspis polske,uz 3 roky drzi,spokojenost....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,946,131 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23223 sekund | Průměrně za: 0.23223 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB