Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Izolační přepážka kabiny od Fa König surf: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Izolační přepážka kabiny od Fa König surf

Poslední aktualizace před 7 let
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 13 let
Po dlouhém váhání,jsem se rozhodl na konci zimy řešit izolaci kabiny Fiat Euramobil rv 2000 ( alkovna ).
Kabinu nevyužívám a mám ji izolovanou závěsem na suchý zip,ale stále bylo cítit, jak z kabiny táhne do obytného prostoru.
Zahlédl jsem na stránkách společnosti König surf izolační přapážku kabiny a rozhodl jsem se pro objednávku http://www.konig....ajdete.htm
Sám jsem si nakreslil návrh a konzultoval ho s p.Königem až do konečné podoby, včetně ceny a termínu dodání.
Rychlost výroby a dodání mě velice překvapila a potěšila,protože jsem byl těsně před odjezdem na hory a chtěl jsem ji ještě odzkoušet.
Celá přepážka je uchycená po obvodu kabiny druky,tudíž se jedná o jednoduchou montáž. Vchod je řešen zipem.
Ve spojení s venkovním kabátem a touto přepážkou se zlepšily izolační vlastnosti a únik tepla znatelně k lepšímu.
:gChtěl bych touto cestou poděkovat p.Königovi za poctivě odvedenou, rychlou profesionální práci a doporučuji všem,kteří uvažují využít služeb této společnosti v budoucnu.

Pavel Liberda
Upravil Liberdaci dne 25.03.2011 20:47, před 13 let
Liberdaci Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
D
DupyČlen
Přidáno před 13 let
Máme také tuto přepážku dle vlastního návrhu již dva roky a funkčnost přepážky je 100%. Spolupráce s firmou byla taktéž rychlá a kvalita práce výborná.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 13 let
Připojuji se ke "chvalitelům"!
"König surf" je prostě jednička!
... a to tedy nerad pochlebuju!
Já mám od něj "zimní kožíček" na bydlíkka - a taky spokojenost!
:^
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Z
Zdenek a MonikaNováček
Přidáno před 13 let
JJ i my jiz tri tydny testujem prepazku a nema chybu,jak zpracovanim tak uzitnou hodnotou....Krasna prace...:g
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Všem velice děkuji, jedu k panu Konigovi 30.3 na ušití celé čepice přes T3 pak dám fotky :^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
kakesacikakesaciČlen
Přidáno před 13 let
Nám taky šil jeden extra large kabátek a chválím zpracování, přístup i termíny ... vše splněno do puntíku :^ . Viz malý odkaz ... http://www.konig....-kabat.htm
chlap a 3 ženský ( 38, 37, 9 a 6 ), bydlík Chausson Alteo 259
josef rivierajosef rivieraČlen
Přidáno před 13 let
Já Vám všem děkuju za chválu. Rád bych trochu rejpavě všechny ostatní ujistil, že je sice konec března, ale podle toho, jak se střídají roční období, tu bude zima "COBYDUP". !) Tak prosím nenechte všechno rozmýšlení o zakázkách až na listopad a prosinec, to nám je při braní střihů hrozná zima, ale doražte teď, v teplíčku. V Plzni je pěkná ZOO, nebo se kouknete na město z věže, nebo prolezete podzemí, a my Vám zatím ušijeme kabát, nebo přepážku na počkání. Jo - a dovolil jsem si věnovat jednu galerii našemu šití...
Všude dobře - tak co doma? !@
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Nemělo by to zimní zateplení mít tu odrazovou (stříbrnou) stranu dovnitř? V létě je to jasný, odráží teplo aby v kabině nebylo horko, ale v zimě by to mělo bejt naopak. Je to jen můj názor.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Ne, právě na zimní úpravě je tam různě tlustý všitý mirelon, ten zateplý a folie teplo nepustí ven, jako alobal na kuřeti :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
No právě, pytlík na kuře má stř.folii vevnitř, to aby odrážel to teplo a nepustil ho ven,
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
pytlík na už pečené kuře, ale když ho pečeš, tak se přikrývá pekáč alobalem zvrchu, ale to je jedno hlavně že to funguje, zatepluje ten mirelon a teplo co proleze porama, nepustí folie, obráceně by tam nemusel být ten mirelon a nezateplíš.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Me2dí kravinka :-) a firma Konig udělá i se zapřením vše co vám na oku uvidí i po 12 hod. práce :-)http://www.caravan24.cz/administration/userphotos.php?uid=4fb19b7e990656c6&album_id=4789
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
TomykTomykČlen
Přidáno před 13 let
Moc pěknej spacák na téčko :D krásná práce. Me2d jak je to velký když to sbalíš ?
Tomyk&Jana&Betka, čuba Klára a pes Benny
Dethleffs 560 na Peugeot J5 2,5D jménem Abobus Jonáš :^
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let
Je to nádherné,ale aj keď je to moje rodné mesto - predsa z Košíc je to ďaleeeko.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
P
PonkaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat jak správně zateplit. Mám obytnou dodávku, tak sháním také zimní zateplení. Zatím jsem používal seriové zateplovací clony oken do kapiny a seriově dodávanou zástěnu kabiny a obytné části. V zimně se ale logicky dělá ze vnitřní strany oken kabiny jinovatka.
Jak správně při zimním stání vůz zateplit? Na okna kabiny nic nedávat, místo zástěny instalovat na zimu zimní zástěnu, případně tyto zimní zástěny použít ještě u posuvných a zadních dvěří?
Díky
Ponka
[img][/img]
RobcaRobcaČlen
Přidáno před 11 let
Přátelé, zrovna dnes se mi přepážka na zimu došila a zítra bude odeslána, tak jsem strašně zvědavý a napnutý, jak malé trencle, jestli jsem to správně změřil a jestli to tam padne. Jak to dojde a bude nainstalované, tak poreferuji, jak to dopadlo.
Jen upřesňuji, že jsem to měřil se synem, výkres posílal do firmy a po pár upřesňujících mailech a fotografiích se šilo bez vidění obytky.
Už se moc těšíme...

Automatické sloučení 02.11.2013 13:15:
Takže jak jsem slíbil, tak činím. Přepážka dorazila, montáž proběhla druhý den, odhaduji, že to zabralo cca hodinu se vším všudy. Hodí se k tomu dvoje ruce, jedny drží, druhé měří a umisťují druky. Jinak přepážka je nádherná, perfektně udělaná, měřili jsme dobře, protože tam krásně padla a hned jsme ji vyzkoušeli i přes podzimní prázdniny, takže můžu napsat, že funguje. Vepředu chlad jak v ledničce, vzadu krásně teplo.

Takže my jsme moc spokojeni, děkujeme König Surf. Jen pro dopřesnění, je to 8 mm tloušťka, 4 Tenaxy, zbytek druky. Cena 3.240 Kč vč. dopravy.

Automatické sloučení 04.11.2013 17:24:
Mrknout na foto se můžete zde, sem se mi je nepodařilo přidat:

http://www.carava...um_id=8241
!yRobin(44) + !oMartin(20) + !uKatka(13) + !uKristy(13)p)
Ford Challenger 172
Upravil Robca dne 04.11.2013 18:24, před 10 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
A já asi zase navštívím konig surf a bude mezistěna a kabátek na avču, kolik kdo máte mirelonu aby to fakt fungovalo?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
V
AnonymČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj všem,
nechci tady dělat nikomu reklamu, ale pokud jsem spokojený s odvedenou prací a jednáním obchodníků, rád se o to podělím s ostatními. Posílám tedy kompliment na jednání pracovníků firmy König z Plzně. :g
Zhruba před třemi týdny jsem si objednal izolační "kabátek" na naše Ducato + ochrannou dečku na mřížku chladiče. Před odesláním objednávky jsem ještě telefonoval, dostal jsem doplňující informace, vše mi bylo vysvětleno a to včetně zhruba třítýdenní dodací lhůtě. Poté následovaly ještě další dva e-maily s potvrzením objednávky a času dodání, vše dle původních slibů. A včera nám vše dorazilo. Takže ještě jednou.....pochvala. Kéž by takových obchodníků bylo více.
Je pravda, že jsem ještě kabátek na auto nedal, včera jsem to už nestihl, ale vypadá velmi dobře.
Vašek
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Me2d napsal:
A já asi zase navštívím konig surf a bude mezistěna a kabátek na avču, kolik kdo máte mirelonu aby to fakt fungovalo?

Medvěde!
Probuď se!
Avču musíš zabalit celou! A zejména motor! ...
Já, když jsem jezdil s Avčou, tak měla před zimním startem pod karterem gril na půl hodiny na plný kule! Jinak si ani neškytla! A to ještě fetovala 2 kubíčky benzínu do sání - jinak ani ťuk!
Jo - a taky měla el. ohřev motoru - pasuje tam ze starýho Zetoru - za hodinu měla voda 80 st. a na cvrnknutí chytla.
Ale tolik srandy jako s Avkou už asi nezažiju ... :_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
L
LukasoČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj , otevírám zpět toto téma poe zima je děsná a potřeboval bych oddělit kabinu od vnitřního prostoru.
Řešení ala konig se mi moc líbí ale dopravit auto do Plzně od nás je děsná pruda.
Tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo řešil dodělání přepážky formou nějakých šoupacích dveří nebo rolety??
Něco jako je na obrázku v příloze.

Automatické sloučení 23.01.2017 08:14:
Děkuji všem za rady a nápady. Lukáš
Upravil Lukaso dne 23.01.2017 09:14, před 7 let
Lukaso Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,213,123 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21024 sekund | Průměrně za: 0.21024 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB