Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 sháním nejvyšší střechu na sprintera 312 (dlouhého): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

sháním nejvyšší střechu na sprintera 312 (dlouhého)

Poslední aktualizace před 13 let
E
erboschČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím - nevíte prosím někdo o střeše na sprintera 312ku je to ten nejdelší ve své kategorii - rád bych střechu (nevím přesně kolik má, ale odhaduji že půl metru.

Popř. kontakt na nějakého šikovného kutila co má zmáklé střechy u dodávek.
Za případnou radu moc díky
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
Montovali mě na tranzita střechu na sprintera asi by to bylo co potřebuješ.Dělali mě to v Turčan autu a byli opravdu super. Klidně bych je doporucil !e
E
erboschČlen
Přidáno před 13 let
No jestli je to střecha z té fotky u tvého profilu, tak to je přesně ono - a můžu se tě zeptat na cenu není li to tajemství?? Díky moc
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
Jo to je ona a mám ten pocit protože nemůtu najít fekturu tak 1500 euro a to bylo i s montáží.Jsou v ní zabudovaný duralový žebra a je dokonce 60 cm na výšku.Na tranzita jí museli řezat a zkracovat o 40 cm,o tolik je delší mercedes.Ta střecha má i homologaci takže nebyl žádný problém s policií.
looserlooserČlen
Přidáno před 13 let
E
erboschČlen
Přidáno před 13 let
jojo - to je přesně ono - akorát ta cena je jak za nový auto :))
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,
A tahle by tam nešla? http://www.karava...printer-1/
looserlooserČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

erbosch napsal:
jojo - to je přesně ono - akorát ta cena je jak za nový auto :))

tak to bohuzel je a nic s tim neudelame, proto jsem ve finale koupil hotove auto nez to stavet sam a zabit 2 roky zivota
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 13 let
Trošku mimo - je vůbec možné dodatečně sehnat a namontovat vyšší střechu na VW T5? Myslím tu sériovou (cca +20cm) nebo nějakou podobnou. Legálně. zabývá se tím někdo?
O možnostech obytných střech vím, ale to jsou 50cm vysoká monstra.
L
lada721Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

erbosch napsal:
Zdravím - nevíte prosím někdo o střeše na sprintera 312ku je to ten nejdelší ve své kategorii - rád bych střechu (nevím přesně kolik má, ale odhaduji že půl metru.

Popř. kontakt na nějakého šikovného kutila co má zmáklé střechy u dodávek.
Za případnou radu moc díky




Poslal jsem ti v soukromé zprávě odkaz email na střechu.:^
M
martan01Člen
Přidáno před 13 let
Tu plastovou na Sprintera jsem pred par mesici videl nekde v inzerci. Jelikoz prolezam inzerce i v SR tak netusim kde presne.
G
GSmanČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

mr_antik napsal:

Trošku mimo - je vůbec možné dodatečně sehnat a namontovat vyšší střechu na VW T5? Myslím tu sériovou (cca +20cm) nebo nějakou podobnou. Legálně. zabývá se tím někdo?
O možnostech obytných střech vím, ale to jsou 50cm vysoká monstra.


A co tady http://www.karavany-doplnky.cz/zvysen...e-strechy/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: erbosch, ajfelaci, looser, karavanyplus, mr_antik, lada721, martan01, GSman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,044 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22071 sekund | Průměrně za: 0.22071 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB